אז אחרי ההכרזה על החתונה של יהודה ונינט (והנה, כך לפי דעתנו החתונה של יהודה ונינט צריכה להיראות) וההכרזה של טומי ואיילה שהם מתחתנים (והנה הטיפים של טומי ואיילה לזוגיות מוצלחת) לא נשאר לנו, בתור פולנים גאים, לקחת אוויר וסוף סוף קצת לנשום לרווחה.

ואז, נו, מיד להתחיל לחפש את הזוג הבא שצריך להתחתן.

פולנים, אתם יודעים, אינם נחים לרגע. אז רגע אחרי ההכרזה של הזוג המלכותי בישראל, הנה הזוגות הבאים שהיינו רוצים לקבל את ההזדמנות לאכול איתם רבע עוף.

דפנה דה גרוט וגיא גיאור

אנחנו מודים, גם אנחנו גיחכנו בקול רם מאוד כשהיו כאלו שטענו שהזוגיות בין דפנה וגיא אמיתית. כן, ראינו את הפפראצי שלהם משחקים טניס, ראינו אותם נוסעים על האופנוע לעבר השקיעה ובכל זאת, נו, ראינו אותם גם ב"הרווק". וכל פעם שגורם בהפקה טען בתוקף שהם באמת ביחד, הזכרנו לעצמנו שאלה אותם אנשים שטענו שמשה פרסטר שפוי לחלוטין.

אבל בניגוד לכל הציפיות - בעיקר שלנו אנחנו לא בטוחים שלאנשים אחרים היו ציפיות - דפנה וגיא עדיין ביחד, ובניגוד לליהיא גרינר או לעתי שולברג או לכל פליט ריאליטי אחר בארץ, גם לא ממש עושים קריירה מהזוגיות שלהם. ואחרי כמעט שנתיים יחד, ואחרי שראינו את דפנה מדגמנת שמלות כלה, אפשר כבר באמת להכתיר אותם בתור הזוג הבא שאנחנו רוצים לראות מתחת לחופה.

בקרוב אצלכם? שנתיים יחד, ראיון אחד ב"לאישה" לפני כחצי שנה שבו סיפרה שהם מתכננים לספר לילדים שהכירו בתוכנית ריאליטי ושוב נזכיר: דפנה! הייתה! בשמלת! כלה! מה היא עוד צריכה לעשות, גיא, לכתוב לך את זה על שלט ניאון?!

מדד הפולניות: בשמיים. מצד אחד זה נראה סגור, מצד שני כבר ראינו סיפורים כאלה שנגמרים בלא כלום. אם לדפנה יש דודה פולנייה, אנחנו מבטיחים לכם שהיא לא ישנה כבר כמה חודשים טובים.

סיכוי לחתונה: 8 מתוך 10.

אייל גולן ורוסלנה רודינה

פייר? אנחנו מודאגים. מי שהיה חצי מאחד הזוגות הכי מלכותיים של הביצה נראה קצת כאילו הוא מאבד את עצמו לדעת. הייתה תקופה ארוכה מאוד שראינו אותו כל שני וחמישי מבלה עם בחורה אחרת, יוצא כל ערב ונראה כאילו הוא ממש נהנה מהחיים ומחיי הרווקות.

כערוץ פולני, מן הסתם, זה לא ממש מקובל עלינו.

אז אנחנו קצת דואגים, מה יש? אייל גולן ורוסלנה רודינה (צילום: רפי דלויה)
אז אנחנו קצת דואגים, מה יש? אייל גולן ורוסלנה רודינה (צילום: רפי דלויה)

דווקא עכשיו זה נראה כאילו גולן סוף סוף מצא, ובכן, משהו שמתקרב לזוגיות. נכון, זה רק שלושה חודשים, אבל בסטנדרטים שהוא הרגיל אותנו אליהם זה מקביל לזוגיות של עשור, פחות או יותר.

חוץ מזה, כשמדובר באייל גולן וזוגיות, אנחנו ניקח מה שיש לפני שגם זה ייגמר.

בקרוב אצלכם? תראו, בואו נודה באמת: צריך להיות ממש אופטימיים כדי להאמין שהעסק הזה ייגמר בחתונה. מצד שני, לא עולה לנו כסף להיות אופטימיים.

מדד הפולניות: כמה כבר אפשר להגיד "אייל נורא משקיע בקריירה שלו עכשיו" בכל פעם שמישהו בקאנטרי שואל מה עם חתונה? אמנם לאיש כבר יש ילדים וגירושין מאחוריו, ובכל זאת, אנחנו רוצים טבעת.

סיכוי לחתונה: 3 מתוך 10.

מורן אטיאס ואביב משה

תכחישו כמה שאתם רוצים, אביב ומורן, אבל אנחנו ראינו את התמונות, אנחנו שומעים את השמועות, ואחרי ארבעה חודשים של רחש בלתי פוסק גם אנחנו כבר יודעים את האמת: אתם ביחד.

מה שגורם לנו להכין צ'ק ולשבת ליד הטלפון כדי לחכות לבשורה. סתם, ליתר בטחון וזה.

הזוג הכי סודי של הביצה עדיין מסרב בתוקף להכריז שהם ביחד, אבל מי שעוקב אחרי מורן באינסטגרם כבר יודע שהם הרבה יותר מסתם חברים טובים. לאחרונה הם אף נתפסו מתנשקים בשדה התעופה (אחלה דרך להסתיר את הזוגיות שלכם! גם אנחנו בשוק שעוד מישהו היה בשדה התעופה חוץ מכם!) ואנחנו, כמפלגת הפולניות, ממש בעד הזוג הזה.

הוא יבשל, היא תדגמן, כולם יחיו באושר ועושר על קו אלנבי - מילאנו ואנחנו, בעיקר, נוכל לנשום לרווחה ולדעת שעוד זוג עשה אותנו קצת יותר רגועים.

בקרוב אצלכם? אחרי ארבעה חודשים ביחד קצת קשה להגיד, אבל העובדה שהם לא רצו לספר לחבר'ה מיד בהתחלה גורמת לנו להאמין שיש משהו רציני בין השניים. הקריירה הבינלאומית של מורן בוודאי לא תקל על העסק, אבל לא גבר כמו אביב משה יתן לכמה אלפי קילומטרים להפריע לו.

מדד הפולניות: תכל'ס? בואו נשים את הדברים על השולחן. מורן בת 31, מה שאומר שכבר לפחות עשור (אצל פולניות זה מתחיל נורא מוקדם) היא מגיעה לאירועים משפחתיים כשאיזושהי דודה נועצת בה מבט מרחם. כשחושבים על זה, אנחנו די בטוחים שזו הסיבה האמיתית שהיא עברה לאיטליה.

סיכוי לחתונה: 6 מתוך 10

הראל סקעת ועידן רול

תראו, בגדול אנחנו לא מאמינים בזוגות שנפרדים וחוזרים (חשבתם שאנחנו שמרנים עד עכשיו? נו, עוד לא ראיתם כלום) אבל במקרה של הראל סקעת ועידן רול אנחנו מוכנים להעלים עין מהעניין הזה.

הזוג החד מיני הכי הורס בתעשייה (לא שיש להם ממש תחרות, לצערנו, אבל נעזוב את זה עכשיו) כבר נראו מאוהבים מעל הראש, חגגו שמונה חודשים ואז שברו לכולנו את הלב והודיעו על פרידה.

נו, מתי אתה? הראל סקעת (צילום: רועי חביב)
נו, מתי אתה? הראל סקעת (צילום: רועי חביב)

אלא שאחרי ארבעה חודשים של מרחק הבינו השניים שהם לא יכולים האחד בלי השני וכבר כמעט חצי שנה שהם שוב ביחד, מדגמנים זוגיות בכל מקום והראל כבר אפילו מדבר על חמישה ילדים. אח, הדודה הפולנייה שלו בטח סופרת את השניות.

בקרוב אצלכם? יאללה יאללה, מספיק, אנחנו יודעים שאתם מאוהבים ושנועדתם אחד לשני. תסגרו כבר את הבאסטה ותנו לנו ללכת להציק לזוגות אחרים.

מדד הפולניות: אם הראל רוצה חמישה ילדים, צריך להתחיל לתקתק עניינים. אנחנו בטוחים שיש כבר מי שרומז בעדינות, ואף הרבה יותר מזה.

סיכוי לחתונה: 6 מתוך 10

קארין כהן וניר (נירו) לוי

אם אין איזו דודה פולניה שהתאשפזה לפחות ארבע פעמים בגלל הזוג הזה (היא אפילו לא צריכה להיות מקרובת אליהם בשביל שזה יקרה) אל תקראו לנו ערוץ יחסים. כמות הדרמות שהזוג הזה סיפק לנו יכול לפרנס כתבה נפרדת, או לחילופין שיחת חולין של קאנטרי קלאב שלם.

את ההיסטוריה שלהם אתם כבר מכירים. הם נפגשו. הם התאהבו. הם התחתנו. הם נפרדו. הם אמרו דברים איומים ומרושעים אחד על השני בעיתונות. הם התגרשו. ואז, אה, הם חזרו להיות יחד. מבולבלים? גם אנחנו, נשבעים לכם.

מבולבלים? גם אנחנו. ניר (נירו) לוי וקארין כהן (צילום: רועי חביב)
מבולבלים? גם אנחנו. ניר (נירו) לוי וקארין כהן (צילום: רועי חביב)

אבל מה כבר נשאר לנו להגיד? השניים שוב גרים יחד, נראים מאוהבים מתמיד ונראה שכוכב רמזור בן ה-44 והדוגמנית בת ה-25 מצאו את הטון הנכון. אז לא, אנחנו לא ששים להביא עוד צ'ק, אבל נו, מה לא עושים כדי שכולם יהיו רגועים מסביב.

בקרוב אצלכם? פייר? זו לא שיטה רעה לגיוס כספים, לעשות חתונה כל שנתיים - שלוש. גם היח"צ שהשניים קיבלו היה מספק למדי. אם הכל יחזיק עד הקיץ הבא, אנחנו צופים חידוש נדרים.

מדד הפולניות: התקף לב, לא פחות. אין דבר שמשגע פולניות יותר מאשר חוסר החלטיות (ואבק על הלמעלה של המקרר. זה מטריף אותן ממש) והזוג הזה, כך נראה, עשה לעצמו מנהג לשגע את כל הדודות באשר הן.

סיכוי לחתונה: 7 מתוך 10.

איתי תורג'מן ואנה ארונוב

למרות שהם מנסים להנמיך את הציפיות, אנה ותורג'י יודעים שכל העיניים הפולניות מופנות עכשיו אליהם, בעיקר כי אם נסתכל לצדדים מה שנשאר לנו זה לראות את בוקי מפליץ ואת איתי שגב מצחקק סביב תורג'י כמו ילדת בת-מצווה.

אחד הזוגות הכי לוהטים בתעשייה שהכיר על האי עדיין ביחד, ובהתחשב בעובדה שכולנו ראינו את תורג'י בהישרדות גם אנחנו חושבים שמדובר בנס. עם זאת, אנה כנראה יודעת מה טוב בשבילה.

אנחנו מקווים.

להזכירם, עבר כבר המון זמן מאז צילומי הישרדות (יותר משנה), כך שיש לנו את כל הזכויות שבעולם להסתכל על השעון, להסתכל על הזוג, לצקצק ולשאול "אתם מתחתנים או שנכה אתכם עם פסל חסינות על הראש?". אין צורך במועצת שבט, אין צורך בסמסים, וגם אנה ותורג'י יודעים שאחרי שנינט ויודה וטומי ואיילה יפנו את הבמה, לכולם יהיה הרבה יותר זמן להתעסק רק בהם.

ֿ

בקרוב אצלכם? מצד אחד, לפי החישובים שלנו, הזוג ביחד כבר די הרבה זמן. מצד שני, זה בכל זאת תורג'י. אנחנו לא היינו סובלים אותו חמש דקות, אנחנו לא יודעים איך אנה עומדת בזה.

מדד הפולניות: כרגע נמוך. אבל כפי שאמרנו, לא ירחק היום שהם יגלו שהם הזוג הנוצץ היחיד בביצה שעדיין לא התחתן. ואז, נו, היות ולנו יש משפחה פולניה, אנחנו באמת משתתפים בצערם.

סיכוי לחתונה: 8 מתוך 10.