זהו. הנאצ'וס כבר מוכנים, הבירות במקרר, הפרסומות הסקסיות כבר ערוכות לשידור, אדריאנה לימה לא יכולה לככב בעוד פרסומות ממה שהיא כבר מככבת והגיע הזמן להפסיק להתעסק בכל הדברים השוליים ולהתמקד בדבר האמיתי: הסופרבול.

אירוע הספורט הענק שיפגיש את הניו יורק ג'איינטס ואת הניו אינגלנד פטריוטס אמור להצמיד יותר מ-150 מיליון אמריקאים למסך (ויותר מחצי מיליון ברחבי העולם) ירגש בעיקר בגלל מה שיקרה על הדשא, אבל הפעם גם הקרבות בין יציעים, כך נראה, יהיו מרתקים במיוחד.

רגע לפני שריקת הפתיחה (באמא שלכם, תשאירו לנו קצת מהסלסה) ושנייה לפני שכל העסק יוצא לדרך (טוב, לפחות קצת מהבאפלו ווינגס?), קבלו את הזוגות הכי שווים של שתי הקבוצות.

ג'יזל בונדשן וטום בריידי

היא: ג'יזל בונדשן, שאם אנחנו באמת צריכים להציג אותה לכם יש חתיכת חור בהשכלה.

הוא: טום בריידי, הקווטרבק של הניו אינגלנדס פטריוטס

למרות שהוא הסופרסטאר הבלתי מעורער של קבוצתו והיא הדוגמנית הבכירה ביותר בעולם, אמריקה לא ממש מחבבת את השניים הללו, בטח שלא ביחד.

למעשה, הם נבחרו לאחד מעשרת הזוגות השנואים של 2011 של האתר הפופלרי "סווגר", והאמת היא שיש לזה לא מעט סיבות.

לא תהיה אהודת הקהל במשחק הזה. ג'יזל בונדשן (צילום: gettyimages)
לא תהיה אהודת הקהל במשחק הזה. ג'יזל בונדשן (צילום: gettyimages)

אחרי שיצאה עם ליאונרדו דיקפריו ואחרים פגשה בונדשן ב-2009 את בחיר-לבה, שבצירוף מקרים מצער יצא בדיוק עם הדוגמנית ברידג'יט מוינהאן, שאף הייתה בהריון ממנו. האם זה עצר את בריידי? לא ממש. והנה אתם מתחילים להבין את הסיבה שהם לא ממש הזוג הכי אהוד על הפלנטה.

הזוג הכי עשיר בעולם. ג'יזל בונדשן וטום בריידי (צילום: gettyimages)
הזוג הכי עשיר בעולם. ג'יזל בונדשן וטום בריידי (צילום: gettyimages)

בריידי נטש את מוינהאן ההריונית, עבר לזרועותיה של ג'יזל, התחתן איתה והשניים הפכו לפאוור-קאפל אימתני. כמה אימתני? ובכן, על פי נתוני המגזין פורבס, השניים הרוויחו בשנה משכורת צנועה של 76 מיליון דולר, ובכך הם בעצם הפכו לזוג העשיר ביותר על הפלנטה.

והנה, עוד תמונה אחת, סתם כי אנחנו נחמדים. ג'יזל בונדשן (צילום: gettyimages)
והנה, עוד תמונה אחת, סתם כי אנחנו נחמדים. ג'יזל בונדשן (צילום: gettyimages)

ג'יזל תסתובב היום ביציעים (על פי הדיילי מייל ניתנה הוראה מיוחדת להקצות צוות צילום שיתמקד אך ורק בה) וללא ספק תהיה האטרקציה המרכזית בקהל. אם הבעל שלה יצליח גם לספק את הסחורה על הדשא, זו בהחלט יכולה להיות תחילת הדרך לרכוש את אהבתו של הקהל.

אלי מאנינג ואבי מק'גרו

היא: אבי מק'גרו, מעצבת אופנה ניורקית

הוא: אלי מאנינג, הקווטרבק של ניו יורק ג'איינטס

השמות האלה אולי לא אומרים לכם כלום, אבל מדובר באנטיתזה מוחלטת לזוג שלמעלה ובאחד הזוגות היותר אהובים באמריקה, בין היתר בגלל שהם האמריק'ז סוויטהארטס האולטימטיביים.

הם נפגשו באוניברסיטה, התאהבו ולא נפרדו מאז. הוא, כמובן, הפך לאחד מכוכבי הפוטבול הגדולים של דורנו והיא הפכה למעצבת אופנה די מוכרת שמתמחה בעיקר בעיצוב שמלות כלה ובגדי ערב לחוגים הגבוהים של ניו יורק.

הכי אמריק'ז סוויטהארטס. אבי מקגרו ואלי מאנינג (צילום: gettyimages)
הכי אמריק'ז סוויטהארטס. אבי מקגרו ואלי מאנינג (צילום: gettyimages)

כשהם לא עסוקים בעבודה הם מתנדבים בשלל עמותות (אחרי הוריקן קתרינה תרמו המנינגים לבדם סכום כסף ששווה ל- 14,000 קילו של מים, מוצרי מזון לתינוקות ושלל מוצרים בסיסיים אחרים) ואין ספק שמק'גרו תייחל לנצחונו של בעלה גם הפעם. אמריקה, יש לנחש, תייחל לו גם.

אמריקה בעדו. אלי מאנינג בפעילות (צילום: gettyimages)
אמריקה בעדו. אלי מאנינג בפעילות (צילום: gettyimages)

ווס וולקר ואנה ברנס

היא: אנה ברנס, מיס הוטרס העולמית לשנת 2005

הוא: ווס וולקר, הווידרסיבר של הניו אינגלנד פטריוטס

אחרי שזכה באליפות ה-AFC (עזבו, זה מסובך ואין לנו כוח להסביר. פשוט תתיחסו לזה כאל משחק מאוד חשוב, מעין חצי גמר שהוביל לסופרבול) החליט וולקר שאין זמן מתאים יותר לכרוע על ברך אחת, וכתוצאה מזה, אחרי שנתיים ביחד, תעשה היום ברנס לראשונה ביציע הופעה כארוסתו של וולקר.

תגיע בפעם הראשונה כארוסה. אנה ברנס
תגיע בפעם הראשונה כארוסה. אנה ברנס

למרות שהתברכה בנתונים טבעיים מדהימים, ברנס עדיין זכורה בעיקר בזכות המשפט: “אני אתאר את עצמי בשתי מילים בלבד: הבחורה הכיפית של השכן" שזה, גם באנגלית, יוצא קצת יותר משתיים.

אמריקה מתעסק בו די הרבה בשבוע האחרון. ווס וולקר (צילום: gettyimages)
אמריקה מתעסק בו די הרבה בשבוע האחרון. ווס וולקר (צילום: gettyimages)

מאז שזכתה בתואר קצת נעלמו עקבותיה, מה שלא מונע מכל אתרי הרכילות בעולם לכנות את וולקר מאז אירוסיו "אחד מהממזרים ברי המזל הגדולים ביותר באמריקה". ואם הם טוענים כך, אז מי אנחנו שנתנגד?

ויקטור קרוז ואלינה וויטלי

היא: אלינה וויטלי, אחת מיחצ"ניות הספורט המובילות של ניו יורק

הוא: ויקטור קרוז, הרסיבר של הניו יורק ג'איינטס

רק בשנה שעברה הסיפור של ויקטור קרוז נראה גמור. אחרי פציעה קשה שאילצה אותו לשבת בצד כל השנה הוא היה במצב מנטלי וגופני לא טוב, והקריירה שלו נראתה גמורה. היחידה שיצאה אז בהצהרה אופטימית הייתה לא אחרת מאשר וויטלי, שאמרה "ויקטור עוד יחזור טוב יותר ממה שהוא היה לפני הפציעה".

והיא צדקה.

קמע המזל תעזור? ויקטור קרוז (צילום: gettyimages)
קמע המזל תעזור? ויקטור קרוז (צילום: gettyimages)

אחרי עונה מדהימה ורגע לפני הסופרבול, השתפך קרוז לחלוטין ושפך לאגר של מחמאות.

"אני חב את כל הקריירה שלי אך ורק לאלינה", אמר בראיון לבליצ'ר ריפורט. "כל החיים אתה חושב שאולי תהיה לך מישהי שתעמוד לצידך גם ברגעים הקשים, ואין לכם מושג איזה אושר זה לגלות כשזה מה שקורה. היא כל מה שהייתי יכול לייחל לו, ויותר".

אגב, לשנים נולדה תינוקת רק לפני שלושה שבועות, וקרוז התעקש שביציאה הראשונה שלה מחוץ לבית היא תעשה את כל הדרך לאינדיאנפוליס, שם מתקיים הסופרבול. “זה קמע המזל שלי", הסביר לעיתונות. “אם אלינה והתינוקת יהיו שם, לא יהיה גבול למה שאוכל לעשות עבור השתיים האלה".

ואם זה לא הוציא מכם איזה "אווו" קטן, אז אנחנו כבר לא יודעים מה כן.

רוב גרונקובסקי וביבי ג'ונס

הוא: רוב גרונקובסקי, הטייטאנד של הניו אינגלנד פטריוטס

היא: ביבי ג'ונס, כוכבת פורנו בהתהוות

ביבי ג'ונס הייתה שחקנית פורנו די אלמונית וממש לא מוכרת. ואז, אה, היא העלתה את התמונה הזו בטוויטר:

הטוויט שעשה את כל הרעש. ביבי ג'ונס ורוב גרונקובסקי
הטוויט שעשה את כל הרעש. ביבי ג'ונס ורוב גרונקובסקי

ומאז, ובכן, ממש בקצרה, ביבי ג'ונס היא שחקנית פורנו מאוד מוכרת.

למרות שעשתה יותר נזק מאשר תועלת (הקריירה שלה נסקה, גרונקובסקי בעיקר נאלץ להכחיש שהשניים רק חברים ושזו הייתה בדיחה), ולמרות שגם ג'ונס מכחישה ואמרה: "כלום לא קרה, אנחנו רק חברים. עם זאת, מאוד הייתי רוצה שיקרה", אוהדי ספורט ואתרי רכילות יודעים לספר שהשניים נראו כמה פעמים ביחד בזמן האחרון.

נראה אותה היום במגרש? ביבי ג'ונס (שער המגזין הסלר)
נראה אותה היום במגרש? ביבי ג'ונס (שער המגזין הסלר)

עם זאת, לא פוסלים אתרי הרכילות בארצות הברית שמדובר בסוג של תעלול יח"צ (אם כי לא ממש ברור מה לגרונקובסקי יוצא מזה), ויהיה מעניין לראות אם השמועות אכן נכונות וג'ונס תהיה במשחק, מה שיוכיח מעל לכל ספק שהשניים ביחד.