אין הרבה סמלי סקס שמודות בפה מלא שהאהבה הכי גדולה שלהן בחיים היא משחקי וידאו. למעשה, כשחושבים על זה, אין בכלל כאלה.

"אני מתמכרת כל כך בקלות למשחקי וידאו", אמרה אוליביה מאן בראיון למגזין FHM. “אני נהיית כל כך מרוכזת עד שאני צריכה לשים את כל שאר החיים שלי בצד. רק תנו לי כזה משחק של יריות, ולא תראו אותי יותר בחיים. אני אפסיד פגישות והופעות בגלל שאני חייבת לסיים את זה. קרה לי לא פעם שהתחלתי משחק בשישי בבוקר ואחרי כמה זמן גיליתי שיום שני".

תכירו, אוליביה מאן. גיקית מארץ הגיקים, לוחמת למען זכויות בעלי חיים, דוברת סינית (מצד אמא) ויפנית (רגע, תיכף נגיע לזה), סופרת, קומיקאית ושחקנית.

אה, ויש גם את העניין הפעוט הזה שהיא סמל הסקס הבא של אמריקה.

ממקום 99 למקום שני

בשנת 2008 דורגה מאן (בת 31) במקום ה-99 ברשימת מאה הנשים הסקסיות ביותר של המגזין הנחשב "מקסים", אולי המגזין הקובע ביותר בכל מה שקשור לסקסיות.

ב-2009 עשתה דילוג קטן למקום ה-96, ב-2010 עשה דילוג ענק למקום השמיני, וברשימה של 2011 היא כבר מדורגת במקום השני, כשלכולנו ברור לאיזה מקום היא הולכת להגיע ברשימה הבאה.

ברשימה של הנשים הסקסיות ביותר של מגזין FHM הנחשב לא פחות היא דורגה רק במקום ה-52 ב-2010, אבל בינתיים דלפו השמועות שמאן תופיע על השער של ינואר 2012 (גיליון ינואר הוא הנחשב ביותר מבין כל גיליונות השנה), ולא מן הנמנע שהיא תכבוש את המקומות הראשונים בשתי הרשימות הנחשבות ביותר.

אז איך טיפסה מאן עד למקומות האלה? ובכן, בהתחשב במגמה הרווחת שדיווחנו עליה בהרחבה כשמילה קוניס נבחרה לאישה הסקסית ביותר בתבל לא מזמן, הוליווד נוטשת את היפות ועוברת להעריץ את המצחיקות.

היא אפילו הצילה פיל. יותר סקסי מזה? אוליביה מאן (צילום: gettyimages)
היא אפילו הצילה פיל. יותר סקסי מזה? אוליביה מאן (צילום: gettyimages)

ואוליביה מאן, שמ-2010 מופיעה בקביעות בדיילי שואו ונתנה הופעות בלתי נשכחות בסרטים "איירון מן 2”, “דייט נייט" ו"אין לי מושג איך היא עושה את זה" ובנוסף, כתבה את הספר (שבינתיים הפך לרב מכר, כמובן) "תמצצי לי, וונדר וומן: הרפתקאותיה של גיקית בהוליווד" מסתמנת כבחורה הכי מצחיקה בבלוק.

ואי לכך, כפי שכבר הספקתם להבין, גם הכי סקסית.

מאוקלהומה ליפן וחזרה

היא נולדה באוקלהומה סיטי לאמא סינית (שבכלל גדלה בויאטנם) ולאבא ממוצא אירי – גרמני. הוריה התגרשו בגיל שנתיים ואמה התחתנה בשנית, הפעם עם טייס בחיל האוויר.

מאן מצאה את עצמה עוברת לא מעט בילדותה, בין היתר גם לטוקיו, יפן, שם החלה בקריירת דוגמנות. עם זאת, לאחר כמה שנים די מוצלחות שם, הוריה התגרשו (שוב) והיא חזרה עם אמה לאוקלהומה והלכה לעשות תואר באוניברסיטה העירונית בעיתונות וביפנית.

מי האידיוט שאמר לה שהוא טוב בסקס? אוליביה מון (צילום: gettyimages)
מי האידיוט שאמר לה שהוא טוב בסקס? אוליביה מון (צילום: gettyimages)

ב-2004 החליטה שהיא רוצה להיות שחקנית, עברה ללוס אנג'לס ואז, אה, שום דבר לא קרה. רק שנתיים אחר כך התקבלה מאן לרשת G4 (רשת כבלים אמריקאית המיועדת לבני נוער ומתמחה במשחקי מחשב) ומשם, נו, פרצה הגיקית הסקסית את הדרך.

מאז שפרצה את הדרך עסוקה מאן במאבק בלתי פוסק בהגנה על זכותם של בעלי חיים והסביבה, ואפילו הצליחה להציל פיל (!) לא מזמן. אם זה לא גורם לכם להתאהב בה, אנחנו כבר לא יודעים מה כן.

אגב, למרות העובדה שהיא גיקית, למאן יש פה לא קטן בכלל. סקס, למשל, הוא אחד הנושאים שהיא תמיד מוכנה לדבר עליהם. וזה מה שהיא חושבת עליו:

"כשזה מגיע לסקס, אני חושבת שרק אידיוטים יכולים להעיד על עצמם שהם טובים בזה או מומחים בזה. כאילו, לבנים בסוף יש תמיד איזה מהלך אחד מזויין, איזה חרא שהם קראו איפשהו, כמו לשים את האגודל בתוך הפה שלך. וכל מה שאת חושבת לעצמך זה כאילו 'מה אתה עושה? באיזה עולם זה נחשב לסקסי?'”.

דווקא כשנשאלה האם תצא עם קומיקאי הפתיעה והשיבה: “קומקיאים הם אנשים מבריקים. לגרום למישהו לצחוק זו משימה קשה מאוד. זאת אומרת שיש בך אמפטיה ורגישות לדברים הקטנים בחיים. וזו תכונה מושכת מאוד בבני אדם".

אז מה התוכניות לעתיד? ממש ברגעים אלו מצטלמת מאן לשני סרטים חדשים (“The Babymakers” ו-”Magic Mike” המדובר), עובדת על ספר נוסף ובאופן כללי, אתם יודעים, מתכוונת לכבוש את העולם.

והאמת היא שאין בחורה יותר מוצדקת ממנה לעשות את זה.

>> אחרי שסיימנו עם אוליביה, בואו נדבר קצת על מילה קוניס, כרגע האישה הסקסית ביותר בתבל

>> ומיהן שש הקומיקאיות הכי סקסיות בארצות הברית? הרשימה המלאה לפניכם

>> ובגזרת הגברים: איך, לכל הרוחות, נבחר בראדלי קופר לגבר הסקסי ביותר של השנה?