1. במינסוטה שבארצות הברית (לא שיש מינסוטה במקום אחר, ובכל זאת) אסור לגברים לקיים יחסי מין עם דג חי. עם זאת, החוק לא אוסר זאת על נשים.

2. כנראה שיש קטע עם נשים ודגים, אחרת קצת קשה להסביר את החוק שמונהג בליברפול, אנגליה, שם מותר לנשים למכור סחורה כשהן חשופות חזה, אך רק בחנויות דגים טרופיות.

3. ובעוד שהדגים הרוויחו, מי שהפסידו הם דווקא החזירים. בקינגסוויל, טקסס אסור לשני חזירים לקיים יחסי מין בשדה התעופה העירוני.

4. וזה עוד כלום לעומת איילים בפיירבנקס, אלסקה, שלהם אסור לקיים יחסי מין בשום שטח ציבורי.

5. חוק חיות אחרון ודי: בלבנון, שכנתנו, לגברים מותר לקיים יחסי מין עם חיות, אבל זה בסדר, כי הן חייבות להיות מסוג נקבה בלבד. עונש על קיום יחסי מין עם חיות ממין זכר הוא מוות. היגיון בריא, מה אתם רוצים.

6. אבל גם בני אדם, מסתבר, די סובלים. באלכסנדריה, מינסוטה, למשל, ישנו חוק שלאישה מותר לפקוד על בעלה ללכת ולצחצח את שיניו אם בכוונתו לקיים איתה יחסי מין אבל נשימתו מריחה מבצל, שום או סרדינים. רואים? סתם אמרתם שלנשים אין זכויות.

7. אמא שלה מתארחת אצלכם? אחלה. רק שתדע שאם הייתם גרים בסנטה קרוז, בוליביה, אסור היה לך לקיים יחסי מין עם האמא והבת באותו הזמן. אנחנו ניתן לך רגע להתאושש מהמחשבה על זה, ונמשיך.

8. אמא אחרונה ודי: בקאלי שבקולומביה לאישה מותר לקיים יחסי מין עם בעלה בלבד. בפעם הראשונה שזה קורה, אמה חייבת להיות באותו החדר ולהיות עדה. עכשיו תגידו תודה שאתם צריכים ללכת לאמא שלה לארוחות שישי פעם בשבועיים.

9. זה נכון שיש כמה פולנים ופולניות שאצלם מדובר בחוק גם ככה, אבל אם הייתי גרים ברומבוך, וירג'יניה, הייתם עוברים על החוק אם הייתם עושים סקס כשהאורות בבית דולקים.

10. בווילוויד שבאורגון דווקא מותר להשאיר את האורות דולקים, אבל אסור לגבר לקלל בזמן סקס על פי החוק. לאישה מותר. במיוחד אם הוא גומר אחרי עשרים שניות.

11. וזה עוד כלום לעומת קונורס-וויל, וויסקונסין, שם אסור לגבר לירות באקדחו בזמן שזוגתו מגיעה לאורגזמה. אנחנו נורא רוצים להאמין בשלב הזה שמדובר על מקרים היפותטיים שמחוקקים חשבו עליהם, ולא חוקים בעקבות דברים שקרו.

12. אוהב את הבשר שלה? אם אתה נמצא בניוקאסל שבוויומינג, מוטב שתתאפק. או, לפחות, תפסיק לקיים איתה יחסי מין בתוך מקרר הבשר בסופר. אבל היי, אם זה מנחם אותך, אין חוק נגד סקס במקרר של הגלידות!

13. קצת מחוכים, למה לא. בנורפולק, וירג'ינה, לאישה אסור לצאת מהבית כשאינה לובשת מחוך. יצויין כי לעיר יש שני פקחים (המשרה היא לגברים בלבד) שתפקידם לשמור על החוק הספציפי הזה ונקראים "חוקרי מחוך". וכן, גם אותנו זה מפתיע שהעיר לא דורגה כמקום מספר אחד שגברים חולמים לגור בו בארצות הברית.

14. אבל במריוויל מיזורי לנשים אסור ללכת עם מחוך בשום צורה או דרך. הסיבה? "הפריביליה להעריך את הקימורים והטבעיות של גוף נשי צעיר לא צריכה להימנע מכל גבר אמריקאי נורמלי". נשבעים.

15. אוהבים לעשות סקס באוטו, אבל חוששים מהמשטרה? באידהו לא תצטרכו, משום שהחוק קובע ששוטרים לא מורשים לדפוק לזוגות על השמשות. למעשה, שוטר שחושד שזוגות מקיים סקס באוטו מחוייב לחנות מאחוריהם, לצפור שלוש פעמים ולחכות כשתי דקות לפני שהוא ניגש לאוטו לחקור אותם.

16. אז סקס באוטו מותר, אבל מה לגבי בגד ים על כביש מהיר? כן, גם לזה יש חוק. בקנטאקי אסור לאישה לצעוד על הכביש המהיר כשהיא בבגד ים אלא אם כן היא מלווה על ידי שני שוטרים או, וזה הכי חשוב, כשהיא חמושה באלה או מחבט.

17. אה, ואם אתם בלונדון, תדעו שאסור לכם לקיים יחסי מין על אופנוע חונה. אם אתם מצליחים לקיים יחסי מין על אופנוע נוסע, נראה לנו שמוותרים לכם רק מפאת הכבוד.

18. באילנוי חובה על הנשים לקרוא לרווקים בתואר "מאסטר" ולא "מיסטר". סתם, אותנו זה הצחיק.

19. באינדונזיה העונש על אוננות הוא עריפת ראש. זה כבר לא כל כך הצחיק אותנו, האמת.

20. ולסיום, כדי שתראו שיש חוקים שלא עוברים, הנה הצעת חוק שנפסלה במדינת אוקלהומה השנה: חובה על כל גבר, לפני שהוא מקיים יחסי מין עם כל אישה, בין אם זו סטוץ ובין אם זו אשתו, להסביר לפרטנרית את הסכנות שבכניסה להריון וכן להשיג את הסכמתה לביצוע יחסי המין בכתב. החוק הזה, באופן מפתיע למדי אחרי שקוראים את שאר החוקים כאן, לא עבר.