סטייסי קיבלר

גיל: 32

בן זוג: ג'ורג' קלוני

טוב, אז מי זאת? אלא אם כן אתם חובבי היאבקות מושבעים אתם כנראה לא ממש מכירים אותה, אבל באמריקה הכינוי של סטייסי קיבלר הולך לפניה. ובהולך אנחנו מתכוונים למשמעות המילולית של העניין, שכן היא ידועה בציבור כ"רגליים של אמריקה".

עכשיו אתם מבינים למה היא הרגליים של אמריקה? (צילום: gettyimages)
עכשיו אתם מבינים למה היא הרגליים של אמריקה? (צילום: gettyimages)

קיבלר החלה את הקריירה, כפי שכבר הבנתם, כמתאבקת מקצוענית (בהיאבקות הכל מזוייף, כך שזה אומר שאת בעיקר צריכה להיות כוסית ולעשות תנועה או שתיים), וגם הייתה די מוצלחת בזה. היא הייתה לאחת הדיוות (כך מכונות המתאבקות) האהובות ביותר והמוכרות ביותר בתחום.

לאחר מכן המשיכה לקריירת משחק די כושלת עד שב-2006 הפילה את אמריקה מהרגליים, תרתי משמע, בעונה השנייה של "רוקדים עם כוכבים" והגיעה עד לגמר, תוך כדי שהיא מקבלת ציונים מושלמים בכל שבוע.

קיבלר בימיה כמתאבקת, בזירה עם סקוט סטיינר (צילום: gettyimages)
קיבלר בימיה כמתאבקת, בזירה עם סקוט סטיינר (צילום: gettyimages)

לאחר מכן המשיכה קיבלר, באופן טבעי, ובכן, בקריירת משחק די כושלת, ולמעט הופעת אורח בפרק ה-100 של "איך פגשתי את אמא", היא מבליחה בסדרות סוג ג' ובהשקות עם הצמוד החדש שלה, ג'ורג' קלוני.

תצליח לביית את הרווק הנצחי? בן הזוג ג'ורג' קלוני (צילום: gettyimages)
תצליח לביית את הרווק הנצחי? בן הזוג ג'ורג' קלוני (צילום: gettyimages)

מה אומר בן הזוג: המגזין "פיפל" טוען בתוקף שקלוני מאוהב בקיבלר מעל הראש, שבהתחשב בגובה שלו זה יוצא משהו באזור המותניים של קיבלר. מצד שני, הוא אומר את זה בערך על כל בחורה שהוא יוצא איתה, ובסוף נשאר רווק.

הסיכויים שנראה אותם יחד גם בסוכות הבא: קלושים עד אפסיים.

בראדלי קופר

גיל: 36

בת זוג: ג'ניפר לופז

טוב, אז מי זה? תנו לנו לנחש: אתם מסתכלים על התמונה ואומרים "מאיפה אני מכיר אותו? מאיפה אני מכיר אותו?" תוך כדי גירוד קדחתני בראשכם. ובכן, הרשו לנו לחסוך לכם את הגירודים ולהכתיר את קופר בתור "הבחור-הזה-שרואים-בכל-מקום-אבל-אף-פעם-לא-זוכרים-איך-קוראים-לו" החדש.

את הפנים אתם מכירים, אבל מאיפה? בראדלי קופר (צילום: gettyimages)
את הפנים אתם מכירים, אבל מאיפה? בראדלי קופר (צילום: gettyimages)

את ההצלחה הגדולה שלו גרף קופר ב"בדרך לחתונה עוצרים בוגאס", שהפך לסוג של סרט פולחן, אבל האמת היא שהבחור הלא כל כך צעיר הזה מסתובב באזור כבר 15 שנה בערך, רק שאף אחד לא ממש טרח לזכור אותו.

את הקריירה הוא בכלל החל ב"סקס והעיר הגדולה" (זוכרים את ג'ייק?), ומאז הופיע ב"חוק וסדר", "ניפ טאק" ואפילו הנחה את "סאטרדיי נייט לייב" בשנה שעברה. בקולנוע אתם בטח זוכרים אותו בתור בר המזל שקיבל סצינת סקס עם סקארלט ג'והנסן בסרט "הוא פשוט לא בקטע שלך", שהפך גם הוא לסוג של סרט פולחן.

יהיה הכוכב הגדול הבא (צילום: gettyimages)
יהיה הכוכב הגדול הבא (צילום: gettyimages)

הבחור, אין ספק, נמצא על דרך האקספרס להיות הדבר הלוהט הבא בהוליווד, ואולי בגלל זה ג'ניפר לופז יודעת שזה עכשיו או לעולם לא. תוך כדי שהיא מתעלמת באלגנטיות מהשמועות שהוא גיי מבלים השניים את כל החודש האחרון ביחד, כשלמרות ההכחשות תפס אותם האתר TMZ לגמרי ביחד, בפוזה שיהיה להם קשה מאוד להכחיש.

בינתיים היא מכחישה. ג'יי לו (צילום: gettyimages)
בינתיים היא מכחישה. ג'יי לו (צילום: gettyimages)

מה אומרת בת הזוג: מכחישה בתוקף. אבל תמונה, אתם יודעים, שווה אלף מילים.

הסיכויים שנראה אותם יחד גם בסוכות הבא: לופז רק עכשיו יצאה מנישואיה למארק אנתוני, קופר (גרוש גם הוא) סיים את מערכת היחסים שלו עם רנה זלווגר לפני יותר משבעה חודשים. בקיצור, הם שניים שהולכים על מערכות יחסים ארוכות, אז לא היינו ממש מתפלאים אם הם יבואו לבקר בסוכה שלנו יחד גם בסוכות הבא.

אירינה שיקלמסובה

גיל: 26

בן זוג: כריסטיאנו רונאלדו

טוב, אז מי זאת? האמת היא שכשבן הזוג שלך נחשב לכדורגלן הטוב בעולם, הקריירה שלך לעולם תהיה במקום השני. מצד שני, עם הופעה בכל שנה מאז 2007 בגיליון בגדי הים של ספורטס אילוסטרייטד והעובדה שהיא במקום העשירי ברשימת "הדוגמניות הכי חמות" של האתר models.com, לשיקלמסובה אין ממש במה להתבייש.

אתם עוד תשמעו עליה. אירינה שיק (צילום: gettyimages)
אתם עוד תשמעו עליה. אירינה שיק (צילום: gettyimages)

שיקלמסובה (שברוב הזמן חותמת את שם משפחתה ב"שיק") גם עושה לא מעט למען ילדים חולים, ופעם אחרי פעם משתמשת בקמפיינים שלה כמקפצה לגיוס כספים, ואת זה כבר חייבים להעריך. היא מגדלת כלב שלו היא קוראת קיסר (על שמו של יוליוס קיסר), ואת זה כבר, ובכן, לא ממש חייבים להעריך.

את בן הזוג הכירה כששניהם דיגמנו בתצוגה של ארמאני בשנת 2010, ומאז הם צמודים זה לזה. לאחרונה אף הודיעו שהם מאורסים ויתחתנו ב-12 ליולי הקרוב, 11 ימים לאחר אליפות אירופה בכדורגל. רונאלדו כבר הצהיר שהוא מתכוון לזכות באליפות עם נבחרת פורטוגל, אבל הרשו לנו רק להגיד שעדיף שיתמקד בסידור הפרחים או משהו ריאלי יותר.

תודו שהיא מהממת (צילום: gettyimages)
תודו שהיא מהממת (צילום: gettyimages)

החתונה של השניים תהיה נוצצת כמיטב המסורת ותהיה הגושפנקא האחרונה ששיק צריכה על מנת שהקריירה שלה תנסוק והיא תהיה שם מוכר בכל בית.

מאוהב עד מעל הראש. כריסטיאנו רונאלדו (צילום: gettyimages)
מאוהב עד מעל הראש. כריסטיאנו רונאלדו (צילום: gettyimages)

מה אומר בן הזוג: הציע לה נישואין ביום האהבה האחרון ומאז מאוהב ומדבר עליה בכל הזדמנות. קצת חמוד, חייבים להודות.

הסיכויים שנראה אותם יחד גם בסוכות הבא: מצד אחד, דוגמנית וכדורגלן זה שילוב שהולך טוב ביחד. מצד שני, נאמנות זה לא דבר שהולך טוב עם דוגמניות או עם כדורגלנים, אבל אנחנו ניתן להם להנות מהספק.

ג'סטין ת'ורו

גיל: 40

בן זוג: ג'ניפר אניסטון

טוב, אז מי זה? הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לג'סטין ת'ורו הוא להיות מוכר בתור הבחור שיוצא עם ג'ניפר אניסטון. זאת אומרת, ככה כולם מכירים אותו, אבל האמת היא שת'ורוקס – תסריטאי מחונן ושחקן, אה, קצת פחות – שחרר להיטים כמו "איירון מן 2" ו"רעם טרופי" המופתי, שעליהם הוא חתום כתסריטאי, מה שאומר שאחרי כל כך הרבה חארות, אניסטון מצאה בחור מוכשר באמת.

תודו שהוא קצת חתיך. ג'סטין ת'ורוקס (צילום: gettyimages)
תודו שהוא קצת חתיך. ג'סטין ת'ורוקס (צילום: gettyimages)

ת'ורו, אגב, גם שיחק לא מעט. הוא היה הדיג'יי הרשע ב"זולנדר", והבליח לתפקידי אורח בשלל סדרות, מ"אלי מקביל" ו"סקס והעיר הגדולה" ועד "סיקס פיט אנדר". המראה המצודד שלו פלוס הפרטנרית השווה כנראה יזניק אותו אל קדמת הבמה, וזה יהיה הרגע שכולנו נשמח בשבילו, ונתאבל קצת בשבילנו על עוד תסריטאי מעולה שאורות הבמה משכו אותו.

אם לה טוב - לנו טוב (צילום: gettyimages)
אם לה טוב - לנו טוב (צילום: gettyimages)

מה אומרת בת הזוג: אחרי המתקפה הקצת אכזרית של בראד פיט עליה יצא ת'ורוקס להגנתה, מה שגרם ל"מקורבים" אליה לשפוך על הבחור ים של מחמאות ולהצהיר שזה הבחור של חייה. לא יהיו יותר מאושרים מאיתנו אם הם יתחתנו. כאילו, יהיו, אבל הבנתם את הנקודה.

הסיכויים שנראה אותם יחד גם בסוכות הבא: ג'ן, את זה אנחנו כבר יודעים, מחפשת חתן. עם זאת, ההיסטוריה מוכיחה שהיא לא מצליחה לשמור אותם. ובכל זאת, בגלל ששניהם כבר בני 40, אנחנו רוצים להאמין שהגיל יעשה את שלו והם יחזיקו.

אליס קרופורד

גיל: 21

בן זוג: לאונרדו דיקפריו

טוב, אז מי זאת? אוקיי, היא אוסטרלית. והיא בת 21. כך שבהתחשב בעובדה שהיא על הכדור הזה שנייה ורבע, לצאת עם לאונרדו דיקפריו זה כנראה ההישג הגדול ביותר בקריירה שלה.

תואר ראשון בגניבת חברים? אליס קרופורד (צילום: gettyimages)
תואר ראשון בגניבת חברים? אליס קרופורד (צילום: gettyimages)

עיתונאי סידני יודעים לספר שהשניים נפגשו לא מעט עוד כשליאו היה עם בלייק לייבלי, כך שיש סיכוי שהבחורה שרק לפני שנייה נכנסה לעשור השלישי בחייה כבר עשתה דוקטורט בגניבת גברים במערכות יחסים.

היא זכתה בריאליטי "הדוגמנית הבאה של אוסטרליה", אגב, ויחד עם הצירוף עם דיקפריו כנראה שנשמע עליה לא מעט. האמת היא שבהתחשב במראה שלה, אנחנו נהיה די מופתעים אם זה לא יקרה.

לו אנחנו לא מאמינים יותר. לאורנרדו דיקפריו (צילום: gettyimages)
לו אנחנו לא מאמינים יותר. לאורנרדו דיקפריו (צילום: gettyimages)

מה אומר בן הזוג: שותק כמו דג. אנחנו בכלל מחכים שהוא יחזור לבר.

הסיכויים שנראה אותם יחד גם בסוכות הבא: בהתחשב בהיסטוריה של דיקפריו ובעובדה שהיא בת 21, אפסיים.