סקר בריטי חדש שערך המגזין "Yours" מבשר לנו, הנשים שהולכות להיות בנות ארבעים, ("יום אחד", אם נצטט את הארי וסאלי) שיש למה לצפות: ארבע מתוך חמש נשים שנשאלו מרגישות סקסיות כמו שהרגישו בגילאי העשרים.

והנה הנתון המדהים באמת: 86% טוענות שהסקס הרבה יותר טוב בגילאי חמישים מאשר בגילאי העשרים. והיי, הם שאלו יותר מ-2,000 נשים, ככה שהם כנראה יודעים על מה הם מדברים.

לא רק שזה מעודד אותי, אני גם מאמינה להן. ואני אסביר.

סקס זה עניין בעייתי. תמיד היה ותמיד יהיה. מצד אחד, מחוברת אליו הפנטזיה שאומרת שכשהוא טוב, הוא שמיימי. מצד שני, הוא כמעט תמיד מאכזב, מכל מיני סיבות. יודעים מה? למה כל מיני. הנה הסיבות:

1. שלא כמו בסרטים, נשים מולטי אורגזמיות שמקשיתות את גופן באביונה שגורמת להם לעילפון וצפצופים באוזניים למשך יממה בכל פעם כשגבר נוגע בהן אין הרבה. הרוב הגדול לא גומרות מחדירה ומתביישות לעשות מה שצריך ליד בן הזוג. השאר מזייפות.

2. שלא כמו בסרטים, לא יצא לי לפגוש גם הרבה גברים שמסוגלים לשחרר את האגו וללמוד מה לעזאזל עושים עם הדבר הזה עם הציצים ששוכב במיטה שלהם.

3. שלא כמו בסרטים, לגמור ביחד זו אמנות שדורשת תזמון מדויק וכנות מוחלטת, ואי לכך, מאוד נדיר.

4. שלא כמו בסרטים, אין מוזיקת רקע שנדלקת בדיוק בזמן המתאים. ובכלל, צריך לכבות את האורות, לרוקן מאפרות, ובמקרה שלי גם לעשות כלים, אחרת אין מצב שאני נרדמת. אז מה אם זאת רק כוס אחת.

עכשיו, נכון, לא כולן נמצאות בקצוות הכי בעייתיים על הסקאלה, אבל בכל זאת, סקס? בגיל עשרים? ועוד "טוב?". תעשו לי טובה.

אי אפשר לקרוא לערימת האיברים המתנשפת הזאת בשום שם. בגיל הזה בחורות עוד לא יודעות מה הן רוצות, ואם כן הן בחיים לא יגידו מרוב שהן צריכות להיות מושלמות כדי שחס וחלילה לא יעזבו אותן.

בחורים יודעים עוד פחות. כל היום הם רואים פורנו במחשב ועדיין חושבים שקליטוריס וברטולין הם דמויות של אם.טי.וי וקנילינגוס היא אפליקציית מלחמת הכוכבים לאייפון. אה, ושמעתי שהולכים לבטל את החלק של אוצר המילים בפסיכומטרי, אז אופטימית אני לא.

בחייאת ראבאק. כל מה שעושים מהרגע שמאבדים את הבתולים עד גיל 30 ומשהו זה להסתיר פגמים, לסגור פינות ולצבור תסביכים. סקס מתחיל להיות סביר רק אחרי כל כך הרבה כשלונות ושקרים עצמיים, כשכבר הגענו למצב של מיאוס כזה שאנחנו מחליטים לעזוב את זה ופשוט לדאוג לעצמנו.

ברגע שמחליטים להשתמש בבן הזוג כאביזר אוננות, אז מתחילים ללמוד מה זה סקס טוב. רק מתחילים. זה לא יכול לקרות בגיל צעיר, כי צעירים הם אידאליסטים. בני עשרים יקראו לזה "אגואיזם". רק ככל שגדלים מבינים שאם שני אנשים ידאגו כל אחד לעצמו, לכל הנוכחים יהיה אחלה סקס.

נסו להתווכח עם האמירה הזאת. נראה אתכם (אי אפשר. זה סגור כמו חוזה של חברת ביטוח).

לפי המשתנים הללו מאד קל לי להאמין שנשים בנות חמישים נהנות יותר ממני בסקס.

הן בטח גילו כבר עוד כמה דברים על עצמן, כמו שאפשר לשתק את ייסורי המצפון ולקחת מאהב, או את ניתוח הצרת הוגינה, או שאולי אחרי חיפושים רבי שנים הן מצאו את נקודת הג'י או משהו. פאקינג פרח לב הזהב השני קצות עצבים האלה. מחפשת מחפשת- לא מוצאת. אבל אולי זה לא אומר שאין לי אחת- אולי זה אומר שאני בסך הכל צריכה עוד זמן!

לא יודעת מה אתכן, אותי זה מעודד. אז אני בוחרת להאמין לקשישות המשתרללות, כי שלא כמו בסרטים אני הולכת להיות בת ארבעים ממש עוד שניה.