עומר: ‫טוב, שוב מגיע פסח.

קארין: כן, תודה לאל שאני אצל האמא הערבייה שלי בגרמניה בחג הזה. נמלטתי בעור שיני. אז על מה כותבים?

עומר: אני אומר, בגלל שפסח, בואי נעשה סדר בזוגיות.

קארין: אנחנו נראים לך כמו שניים שיכולים לעשות סדר בזוגיות? בקושי בזוגיות של שנינו אנחנו מצלחים לעשות משהו.

עומר: בסדר, בסדר. נכתוב משהו כזה: לא מעט זוגות, מקצתם אפילו לא חברים שלנו, פונים אלינו בשאלות שונות.

קארין: כל הקטע שיש לך חברים נראה נורא לא אמין.

עומר: שתקי רגע, נו. אני ממשיך. בקיצור, פנו אלינו. לקראת הפסח, ורגע לפני שהערביה טסה לגרמניה, החלטנו לעשות סדר בזוגיות, לדון בסוגיות הרות גורל ובלה בלה בלה.

קארין: מאוד מקצועי.

עומר: אויש, פשוט תזרמי עם זה וזהו, בסדר?

עומר: פייר? אני חושב שאין נושא חשוב יותר בזוגיות - ולכן גם ראוי שנפתח איתו - מאשר היגיינה. חשוב לזכור: בזוגיות, אלא אם כן אתם בהתחלה, יש את הקטע הזה שהסקסיות שלך מתערערת אחרי כמה זמן. פתאום הבן זוג שלך נמשך אליך קצת פחות כל יום. חלק מזה, אני חושש, בגלל שמאדם מקסים ומצחיק אתה הופך להיות לבחור הזה שמפליץ באמצע הסלון. בכלל, הפרחות הן בעיני הזנחה פושעת של מערכת היחסים. אני מבקש לקבוע חוק שיהיה נכון גם לבנים וגם לבנות: מה שלא היה נעים לכם לעשות בדייט שלישי מבחינת היגיינה, אל תעשו לכל אורך מערכת היחסים.

קארין: בכלל, טבעיות יתר מוערכת יתר על המידה בסך הכל זה די פשוט: אין שום סיבה שמישהו יימשך למישהו שפותח במלחמה ביולוגית נגדו.

עומר: אבל יש כאלה שדוגלים בפתיחות וחושבים שזו אינטימיות. יצאתי פעם עם בחורה, רחמנא ליצלן, שהייתה משחררת גם מול חברים שלה. ולא תגידי שזה היה שקט או משהו, כן? בסוף זרקתי אותה. נראה לי כמו הדבר הנכון לעשות.

קארין: יש איזה משהו נחמד ברעיון של להיות עם מישהו ולהרגיש כאילו אתה לבד. הבעיה היא שבסופו של דבר, אם תעשה את זה, באמת תמצא את עצמך לבד. ואם תמשיך או תמשיכי להפליץ באמצע הסלון, בסופו של דבר השני יחשוש להתקרב אליך בכלל ותמצאו את עצמכם רואים טלוויזיה בשני ממירים. יש אחלה מבצעים כרגע, אגב.

עומר: נורא חשוב להדגיש - והמשפט הבא מוקדש לבחור שבזה הרגע קם ואמר לזוגתו 'טוב, אני הולך לשירותים' כאילו הוא נכנס לישיבת ממשלה - שכשמתאהבים, מתאהבים באידיאל. וככל שאתה מתרחק מהאידיאל אל תתפלא שאחר כך לא רוצים לשכב איתך, זה הכל.

קארין: נכון. אני לא אומרת שהתאהבות זה משהו שיחזיק מעמד, או שאידיאל זו האמת, אבל יש לשאוף להישאר כמה שיותר בצד היפה של עצמך. בכלל, זה טיפ טוב לחיים: לא להרשות לעצמך יותר מדי, במיוחד לא עם האנשים הקרובים אליך. בסוף מה שקורה זה שהקרובים אליך סובלים אותך במירעך, וזה פאקינג חבל. דווקא שם להשקיע מקסימום התחשבות ועדינות. בגלל שמבלים כל כך הרבה זמן ביחד המיאוס אורב מעבר לדלת מכל כך הרבה סיבות. אז דווקא בשביל נוד? לא חראם? תריבו על דברים מהותיים יותר.

עומר: אני חושב שהדבר נכון בכלל לגבי שירותים. יש זוגות, ישמור אלוהים, שעושים את הכל עם דלת פתוחה. לזוגות האלה הייתי רוצה לומר מילה אחת: איכס.

קארין: על דלת פתוחה? אני איתך.

עומר: עכשיו, אני מודה, אני קצת קיצוני בקטע הזה. אם הייתה לי אפשרות הייתי עושה לעצמי עצירות לכל החיים. אבל דחיל ראבאק, בשביל זה בדיוק שמו דלת בשירותים. זה לא לקישוט.

בתמונה: הרבה פוטושופ. במציאות: זה נראה אחרת, תסמכו עלינו (צילום: ThinkStock)
בתמונה: הרבה פוטושופ. במציאות: זה נראה אחרת, תסמכו עלינו (צילום: ThinkStock)

קארין: גם יש את האסכולה שאומרת "מה, אנחנו קרובים ואינטימיים, למה שנפריד אחד מהשני את החלקים האלה?". אני חושבת שאם זוגות היו צריכים לעשות צרכים בדלת פתוחה הטבע לא היה דואג לעצירות ביולוגית טבעית אצל בנות במשך חצי השנה הראשונה למערכת היחסים

עומר: זה אותו עניין של אידיאל. ברור שאם צריך אז צריך. אבל וואלה, אם בן הזוג שלך הולך עוד שעתיים, תתאפק.

קארין: צריך, סבבה, אבל אפשר להצניע את זה על ידי הבנה של המציאות כמו שהיא: זה חרא. בואו לא נצעיד את החרא על השטיח האדום כאילו הוא גלן קלוז או נקרא לו בשמות יפים. זה חרא.

עומר: אני גם רוצה לפנות מקרב לב אל הבנות המשוחררות והחמודות שאין להן בעייה לדבר על זה או להכריז שהן הולכות לעשות את זה: אתן דוחות.

קארין: הן כאילו נורא משוחררות וחמודות, אבל חופשי, אתן מגעילות כמו פרידה הכט.

עומר: כשזה מגיע להיגיינה המצב חמור יותר, כי אנשים מרשים לעצמם וחבל. זה אומר שאם אינך עושה שפם חצי שנה אז העמיר פרץ שאני יוצא איתו כרגע קצת רחוק ממה שהתחלתי. כמו כן, אני משוכנע שצחצחת שיניים ‬בבוקר לפני שהכרנו, אז חבל שהפסקת דווקא עכשיו. זאת ועוד, ריח טבעי זה אחלה. באמת. עכשיו לכי ושימי דאודרנט. אני לא אומר להתפרע, זו זוגיות, אבל דאודרנט, שיניים, שיער לבנות וגילוח לבנים זה מינימום הכרחי, ואין שום סיבה שהוא יעלם.

קארין: פה יש כל כך הרבה עבירות שאני לא יודעת מאיפה להתחיל. וזה כמעט רק בנות. לא מגלחות רגליים. לא עושות גבות. צחצוח שיניים, טיפוח בכלל.

עומר: ככל שאני אוהב אותך, אינני מעוניין להתנשק עם האבנית שלך כל היום. גם אם אנחנו בזוגיות.

קארין: צריך להוסיף גם טרנינגים דוחים. יש כאלה שאומרים שטרנינגים זה כיף. אחלה, אבל יש טרנינגיים סקסיים ונוחים בו זמנית.

עומר: אני אגיד את זה בשתי מילים: טרנינגים זה אחלה, רק תעשו כביסה. וואו, זה הרבה יותר משתיים.

כל העבירות ההיגיינות שאפשר בבחורה אחת. כולל רולים סגולים (צילום: ShutterStock)
כל העבירות ההיגיינות שאפשר בבחורה אחת. כולל רולים סגולים (צילום: ShutterStock)

קארין: בנוסף, יעשו כל טקסי הטיפוח בדלתיים סגורות. אני לא אוהבת כשגבר רואה אותי מסתדרת. אלא אם כן זה הקטע של לשים את ענק הפנינים כשאני כבר ישובה בשמלת ערב, אין לו מה לעשות בחדר כשאני מתארגת. שיעשן סיגר וימתין בסבלנות בספריה שלנו.

עומר: הרעיון הוא לשמור על מרחק כל הזמן. תנו את הספייס להיות יפים.

קארין: נכון. זו תיאוריית שימור הנפרדות.

עומר: את יודעת, האדם הסביר שקורא אותך עוד יחשוב שזו תיאוריה אמיתית. האדם שמכיר אותך כבר אי אלו שנים יודע שזה משהו שהמצאת ממש עכשיו.

קארין: אז מה, זה לא הופך את זה לפחות נכון. בכל מקרה, הקטע המרגש בהתחלה, בסקס הראשון, בנשיקה הראשונה נגרם כי שתי יישויות הופכות לאחד. המתח בין הנפרדות לביחד הוא הגורם המרגש. כשמתקרבים יתר על המידה ונהיים אחד כל הזמן, האינסנטיב לעשות סקס, כלומר להתחבר, נעלם. זה קורה בכל מערכות היחסים, וזה למה מייק אפ סקס הוא טוב. כי נפרדנו לשעה או שעתיים, והריגוש חזר.

עומר: אני נלחם באינסטינקט להביא כינור. עם זאת, אני מסכים עם זה במאה אחוז.

קארין: לא לפחד להיפרד זה בכלל אישיו לעבוד עליו. אין סקסי יותר מבן אדם שיש לו חיים בנפרד, וזה קשור לנושא שלנו. ללכת. ללכת כמה שיותר. המילה הכי סקסית במערכת יחסים היא "ביי".

עומר: כשזה מגיע להיגיינה יש בזה איזה אלמנט של סוד שפתאום מתגלה. זה כמו שקוסם מגלה לך איך הוא שולף שפן מהכובע. אנחנו מקבלים את קו הביקיני והרגליים החלקות כמשהו טבעי.

קארין: זה כי אתם סתומים קצת.

עומר: לא, זה כי אין לנו עניין לחשוב שאת בעצם מגעילה כמוני. אנחנו לא רוצים לחשוב שאנחנו ובנות זה אותו דבר. היינו ככה בגיל שש, אנחנו נהיה ככה בגיל שלושים. אצלנו אין קסמים. אנחנו מתגלים וזהו. אנחנו גם יוצאים מהמקלחת מריחים בדיוק כמו שהרחנו. אין לנו קרמים. זה רק אתן מצליחות להריח כמו פסיפלורה כל היום. אז בסדר, ברור שכשגרים ביחד זה קצת יותר, אבל אני רק אומר: שמרו את הקסם.

כפרה, אם תמשיך לעשות את הפוזות האלה במקלחת אל תתפלא שאתה לבד (צילום: ThinkStock)
כפרה, אם תמשיך לעשות את הפוזות האלה במקלחת אל תתפלא שאתה לבד (צילום: ThinkStock)

קארין: יעני, אל תרימו את המסך לפני שמתחילה ההצגה? אפשר לחיות עם זה. קרמים זה לא מגעיל, אבל להוריד עור יבש מהרגליים, לעומת זאת, זה דווקא כן. אז לא לעשות את זה בסלון, אה?

עומר: אבל כשזה מגיע לסקס, התיאוריה היא אחרת לגמרי. קודם כל, צריך לצאת נגד התיאוריה הגורסת - בנות, זה אליכן - שסקס זה מגעיל. אם סקס מגעיל אתכן, בואו נסגור את הבאסטה כבר עכשיו. כאילו, בואו נודה בזה: בסקס יש נוזלי גוף. זה לא ישתנה, וזה אף פעם לא יהיה בניחוח לבנדר ובטעם וניל, והדבר נכון לשני המינים.

קארין: מבחינתי, אם מגעיל אותי הנוזלים של הבחור שאיתי אני לא יכולה לגעת בו בכלל. זה תנאי בסיסי למשיכה, שלא אכפת לי שזה בתוך הפה שלי.

עומר: אחר כך את מתפלאת איך זה שיש לך 800 הצעות חברות ביום בפייסבוק. בקיצור, שלוש מילים: קחו את זה לטיפול. שיט, שוב יצא יותר. אגב, אני לא אומר שבנים לא צריכים לעזור.

קארין: לעזור איך? להיכנס למיטה עם מגב? זה מבחינתי לזרוק ישר. לא רוצה? לא צריך. אף אחד לא אמר שזה טעים וזה גם משמין, אבל זה מה יש.

עומר: ומה עושים אם כן נגעלים מנוזלי גוף? טוב, באמת, מצאתי את מי לשאול גם כן.

קארין: להגיד שצריך לקבל הכל בסקס כולל הכל זה קצת קיצוני. צריך לשים לב גם שם, אפרופו היגיינה. למעשה, צריך לשים לב במיוחד שם, שהכל תקין. ומצד שני, הנוזלים הטבעיים לא יכולים להיות מגעילים בעיני השני. בחורים גומרים זה יופי. זו מחמאה.

עומר: אז מה יעשו הבנות והבנים שזה מגעיל אותם? רגע, אני גם אענה על זה: שלא יעשו סקס.

קארין: שיצאו מהשוק בכלל. אני מכירה כמה בולעות שאין להן סקס. זה לא הגיוני. אם אתן או אתם נגעלים מנוזלי גוף מסקס, פנו את הדרך ותעשו מקום.