למרות השמות היפים שמקשטים את הכותרת, הפעם לא תקבלו כאן עוד מנת גלאם בחסות חייהן הזוהרים של הנשים הכי יפות במדינה – מלכות היופי. ברשותכם, גם אנחנו נעצור ונקדיש את זמננו לחודש העלאת המודעות לסרטן השד, אשר יצוין בישראל ובעולם במהלך אוקטובר.

>> לעוד עדכונים על מלכות היופי, לחצו כאן

מתחם ג'י צמרת בתל אביב היה ראשון שהרים את הכפפה עם תערוכת פורטרטים מרגשים, אשר נוצרו על ידי הצלם המוכשר מאיר כהן עבור העמותה "אחת מתשע", המסייעת לנשים חולות סרטן השד. בין יתר מובילות דעת הקהל שהתגייסו לפרוייקט, ובהן דנה פרידר, מיה דגן, רותם סלע וירדן הראל, מצאנו את מירי בוהדנה, נערת ישראל וסגנית מיס עולם בדימוס. בדומה לבנות אחרות, גם מירי עברה תהליך רגשי עמוק מול המצלמה שתיעדה אותה כפי שטרם נראתה. התמונות מוצגות עד ה- 21.9 במתחם ג'י צמרת ובהמשך יוצעו לרכישה, כאשר כל ההכנסות ייתרמו לפעילות העמותה.

עברה תהליך רגשי עמוד. בוהדנה (צילום: סשה פריל)
עברה תהליך רגשי עמוד. בוהדנה (צילום: סשה פריל)

בפרוייקט גדול נוסף, הפעם מבית האגודה למלחמה בסרטן, פגשנו את נציגת ישראל בתחרות מיס יוניברס 2014, דורון מטלון. במקרה זה לא מדובר בפורטרטים אמנותיים, אלא במכירת מוצרים של רשת "קופיקס" וחברת הקוסמטיקה אסתי לאודר, אשר הכנסות ממכירותיהם ייתרמו לאגודה.

שני הפרויקטים המבורכים, שונים באופיים ככל שיהיו, נוצרו במטרה אחת – להזכיר, כי כ-4,500 נשים מאובחנות מדי שנה כחולות בסרטן השד בישראל. ככל שהמחלה מאובחנת בשלבים המוקדמים, עולים סיכויי הריפוי לכ-90%. להיבדק לא מזיק. אל תחכו.

_________________________________

עוד במלכות היופי:

  • מיוחד: מעיין קרן פוגשת את המורה שהאמינה בה