הנשים הכי יפות בישראל ממשיכות לככב בתצוגות של חברות האופנה המקומיות. הפעם קפצנו לאמפי תיאטרון קיסריה, שם נערכה אמש (שני) תצוגת סתיו-חורף של רשת "גולברי".

בין הבנות שהציגו את הקולקציה החדשה, ובהן מספר לא מבוטל של בוגרות תחרות "מלכת היופי", כיכבה על המסלול, מהממת מתמיד, דורון מטלון - נערת ישראל לשנת 2014 ועוד רגע כוכבת הריאליטי "אמזונס". לנו הייתה זו הזדמנות מצוינת להציץ ברשימת חמשת מטלות החובה של מיס מטלון, אותן היא מבצעת לפני ההגעה אל מאחורי הקלעים.

  • "לפני כל תצוגה או צילומים אני מורידה את הלק, כדי להגיע נקייה לסט ולהתאים את עצמי לדרישות. שמתי לב שלא משנה איזה לק שמים, הוא אף פעם לא מתאים. חוק מרפי. אצטון לא תמיד נמצא על הסט עצמו, וגם אם יש, לא תמיד יש זמן בשביל הדברים האלה".

  • "בתצוגות או בצילומים אין חוקים. לפעמים עושים הכל בלחץ ומהר ולפעמים יש לא מעט זמני המתנה. בגלל זמני ההמתנה האלה אני בודקת אם הפלייליסט שלי מסודר ומלא, ודואגת לאיזה ספר טוב. בזמן האחרון אני קוראת את 'האמת על באמת' של דן אריאלי".

  • "אני משתדלת לישון טוב. השאיפה שלי לשמונה שעות, אבל לא תמיד אני מצליחה. אין כמו שנת יופי טובה. היא ממלאת את הגוף באנרגיה, מסדרת את עור הפנים, אני מרגישה פרש למשך כל היום. ללא ספק, אחרי שינה טובה תמיד נראים טוב יותר".

  • "אני מבררת איזה בנות יהיו. תמיד נחמד לדעת שיהיו פנים מוכרים. בתצוגה של 'גולברי', למשל, היה ממש כיף. פגשתי את שני חזן, שביט ויזל, עדי ששי, רוית אסף שהייתה אחראית על האיפור. צחקנו על זה שיש בינינו הרבה בנות שיצאו מ'מלכות היופי'. זו הייתה כמו פגישת מחזור, למרות שכולנו משנים שונות".

  • "חשוב מאוד לסדר קצת נשנושים בתיק. אני דואגת להצטייד באיזה חטיף אנרגיה וכמה עגבניות שרי. אבא של החבר שלי מגדל עגבניות, אז יש לי את העגבניות הכי טעימות וטריות. זה כמו ממתק".

כל זה, כאמור, נעשה לפני הגעתה של דורון אל מאחורי הקלעים של התצוגה, שם העבירה מספר לא קטן של שעות שכללו איפור, שיער וחזרות אחרונות. אז אם חשבתם שתפקידה של דוגמנית מקצועית מסתכם בכמה דקות של הליכה חושנית על המסלול, כדאי שתחשבו שוב.

פגישת מחזור. מלכת היופי במיל' שני חזן (צילום: אלעד גוטמן )
פגישת מחזור. מלכת היופי במיל' שני חזן (צילום: אלעד גוטמן )

שביט ויזל (צילום: אלעד גוטמן )
שביט ויזל (צילום: אלעד גוטמן )

מכירים מישהי שחולמת לזכות בתואר מלכת היופי של ישראל? אנחנו שמחים לספר לכם שבקרוב מאוד תתחיל ההרשמה לתחרות לשנת 2016. המשיכו לעקוב אחר עדכונים באתר ובעמוד הפייסבוק שלנו .

_________________________________________

עוד במלכות היופי: