לפני שלוש שנים וחצי, שני אטיאס החליטה ללכת בעקבות החלום שלה וקבעה את משכנה בלוס אנג'לס, בתקווה להשתלב בתעשיית הטלוויזיה והקולנוע הגדולה בעולם.

לנגד עיניה היה מודל שהכירה מהבית - הצלחתה של אחותה מורן אטיאס, שמשחקת בסדרות וסרטים הוליוודיים ומתנהלת בשנים האחרונות על הקו, כשהיא מתחזקת את הקריירה בארץ ובחו"ל במקביל.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

>>> חדש וכייפי: כל מה שישפר את סגנון החיים שלך באפליקציה החדשה של "לאשה"

אחרי שלמדה משחק, עבדה על המבטא, והתייצבה מוכנה יותר לאודישנים, גם התוצאות החלו להגיע. היא רשמה הופעת אורח בסדרה NCIS, בישראל הופיעה בסדרה "גאליס" במשך שתי עונות, הפציעה בריאליטי "הצילו אני לא יודע לבשל" ולפני מספר חודשים לוהקה לתפקיד נועז בעונה החמישית של הסדרה "חסרי בושה" המשודרת ברשת הכבלים שואוטיים, בסצנה עם השחקן סטיב האווי, בה נצפתה מורידה חולצה ונחשפת מול המצלמה. מה אמרו ההורים על הסצינה?

"אמרתי להם לפני כן והם הגיבו בסדר גמור. הם מבינים שזה חלק מהעבודה. זה היה משהו נערי, שתיים־שלוש שניות, וזה שינה את התדמית שלי כילדה קטנה. אבל אני עדיין ילדה טובה חיפה, זה לא סותר".

עכשיו היא שוב כאן, הפעם במסגרת עליית סרט הקיץ "איביזה" בו היא מככבת. העלילה סובבת טיול גלישה של שלושה חברים (מאור שוויצר, עופר חיון ומעיין בלום) באי הספרדי עתיר הגלים, מסיבות וביקיני, כשאטיאס מגלמת את חברתו של עופר חיון שמחכה לו בבית.

חייה האישיים מתנהלים ברובם מעבר לים, וכוללים זוגיות שנמשכת כמעט שנה עם ישראלי לשעבר בשם תום, העוסק בתחום הבנייה.

אחרי שעזבה את הדירה המשותפת עם אחותה, לאור נסיעותיה הרבות של מורן בעולם, שני ותום איחדו כתובות והוא מהווה לדבריה עוגן חשוב בחייה. בראיון לשער "לאשה" היא משתפת מה הדרך הטובה ביותר לקבל תפקידים, האם היא מרגישה לעיתים בצל של אחותה ולמה קשה יותר לשחק בסצנות חשופות בישראל.

  • בראיון עם שרון רופא אופיר למגזין המודפס שני מספרת על ההוויה המשפחתית:

עשרה סוגי סלטים

שני היא בתם השלישית של יעל (56), מנהלת משרד עורכי דין, ומורדי (56), סוחר עתיקות. "אני קוראת לו פאפי", היא אומרת. "בגיל 9 התחלתי לראות סדרות בספרדית ונכנסתי לזה כל כך חזק, שהייתי בטוחה שאני בת להורים לטינים". היא אחותם של מיכאל (38), רואה חשבון ואב לשניים המתגורר כבר 13 שנה בלוס אנג'לס ושל מורן (34). "גדלנו בבית שבו כולם משתפים את כולם", היא מספרת בחום. "בארוחות הערב מדברים על נושאים מגוונים. אם אתה יושב איתנו לארוחת שישי, צריכה להיות לך דעה".

אז אני מבינה שאתם מקפידים על ארוחת שישי.

"ברור. זה קודש הקודשים. גם בבית שלי אערוך אותה. על השולחן תמיד יש עשרה סוגי סלטים ולפחות שתי מנות עיקריות. אמא מבשלת הכל בשעתיים, היא לא עושה מזה עניין".

אז איך זה שאת לא יודעת לבשל? בתוכנית 'הצילו, אני לא יודע לבשל' לא ניכרו הכישורים הקולינריים שלך.

"כי אמא לא נתנה לי. הייתי קמה בשישי בבוקר והכל כבר היה מוכן. סירים עמדו על הכיריים. האמהות המרוקאיות לא משתפות. הן מנקות, מבשלות - עושות הכל. בפרק הראשון קיבלתי חזה עוף ושעועית ירוקה. אמא תמיד הייתה מכינה את זה בבית, אז הכנתי את זה בלי בעיות, וחשבו שאני שתולה של ההפקה. רן שריג קיבל בתוכנית עוגת ביסקוויטים, את זה בחיים לא הייתי יודעת להכין. בהמשך היו משימות קשות יותר".

מורן ומיכאל יודעים לבשל?

"אחי תמיד אהב להכין דברים, ואחותי מכינה פסטה מעולה ועוף בתנור. יש לה את זה, היא פשוט חושבת שאין לה את זה. בלוס אנג'לס הדודה מבשלת לנו. מה שנקרא, ניצלנו, כי חצי מהצד של אמא שלי שם".

אגב, עדיין מכנים אותך שניצל?

"הכינוי נשאר, רק שאני כבר לא אוכלת שניצל", היא אומרת וצוחקת. "קצת קשה לי עם לאכול עופות ובשר, אז החלטתי להפסיק".

מאיפה נולד הכינוי?

"עד גיל עשר הסכמתי לאכול רק מאכלים שנראים כמו שניצל. אם אמא הייתה מכינה דג, היא הייתה מצפה אותו וקוראת לו שניצל דג. מרוב שאכלתי שניצלים, הכינוי דבק בי. דודים שלי עדיין קוראים לי ככה".

  • הראיון המלא בגיליון החדש - השבוע בדוכנים