כאשר גבריאלה איסלר תתעורר ב-25 בינואר, תהיה זו הפעם ה-441 והאחרונה שהיא תתחיל את היום תחת התואר "מיס יוניברס". השנה החולפת היתה עמוסה וגדושה והיא נשאה על כתפיה הצרות (מאוד) הרבה אג'נדות בהרבה מדינות.

התחרות בלילה של יום ראשון ה -25.1.15! כל העדכונים בפייסבוק

האם כל היופי הזה טבעי? הממ...

איסלר מילאה את כל חובותיה באופן מושלם: היא נסעה ברחבי העולם בין איזורי אסון לאירועי גיוס כספים למען מטרות צדקה, חיבקה ילדים ונאמה למען קידום האוכלוסיה הלטינית בעולם. ובכל זאת, יחד עם כל השלמות הזו, היא הצליחה להיות גם קולית ולקבל ציונים טובים מבלוגרים שמסקרים אופנה.

כמובן, הנתונים הבסיסיים שלה מעולים פלוס פלוס: היא דקיקה כגבעול, יפהפיה ובעלת חזה שממלא בסקסיות כל מחשוף. האם כל היופי הזה טבעי? הרכילות ברשת אומרת שלא לגמרי. ונצואלה היא מדינה שבה ניתוחים פלסטיים נחשבים מוצר צריכה בסיסי. איסלר עצמה, כמובן, מעולם לא התייחסה ישירות לנושא.

למרות הלו"ז הצפוף שלה היא מצאה זמן לשבועות האופנה בניו יורק והרכיבה בכל ביקור בלינקולן סנטר הופעה מעניינת. בהזדמנויות רבות אחרות היא לבשה שמלות ארוכות שובל בשיא הטבעיות ומדי פעם הוכיחה שהיא מרגישה נוח גם בג'ינס. עם זאת, היא אף פעם לא ירדה מהסטילטו. אנחנו חושדים שהיא ישנה בנעלי עקב וכמובן, עם הסרט "מיס יוניברס" על הפיג'מת דובונים.

תכשיטים, קלאץ', סנדלים. מקפידה גם על אקססוריז (צילום: gettyimages)
תכשיטים, קלאץ', סנדלים. מקפידה גם על אקססוריז (צילום: gettyimages)

הנה רשימת סיכום על גבריאלה:

  • היא בת 27, ילידת ה-21 באפריל, 1988. נולדה בוולנסיה, העיר השלישית בגודלה בוונצואלה. בגיל צעיר עברה למרקאי שבצפון-מרכז המדינה, שבו גדלה ולמדה. היא נציגת ונצואלה התשיעית שזוכה בכתר יופי בינלאומי.

  • אביה הוא יליד שוויץ, סבה וסבתא עדיין גרים בלוזאן. שמות החיבה שלה הם מולי וגבי.

  • כשהיתה בת 14 דודתה נפטרה. אמה וסבתה היו שבורות והיא רצתה לגרום להן נחת וסיפוק – כך החלה להצטלם ולדגמן באופן מקצועי.

  • יש לה בן זוג! מזה שלוש שנים, אלברטו פיגרואה. הוא יותר נמוך ממנה (הגובה שלה: 1.80 מ'). "זה לא משנה לי, חשוב שהוא גורם לי להרגיש בנוח, הוא עושה אותי מאושרת וגורם לי לחייך. גם לו לא אכפת שאני יותר גבוהה ממנו ואין לו בעיה שאני נועלת נעלי עקב".

  • אוכל: בהזדמנויות שונות סיפרה שהיא אוהבת פנקייק וסופלה שוקולד חם עם רוטב שוקולד מעל. התיאורים שלה את המנות האלה נשמעים אותנטיים מאוד, אבל לפי הגזרה –אלה כנראה זכרונות רחוקים.

  • בגיל צעיר היא עבדה כאורזת מתנות בחנות. היא היתה שואלת כל קונה עבור מי המתנה ויוצרת אריזה וקישוט מתאימים.

  • אחרי שסיימה לימודי תואר ראשון במנהל עסקים, היא התחילה לעבוד כמגישה בתחנת טלוויזיה בארצה. היא הפסיקה עם הזכיה בתואר מיס יוניברס.

  • היא רקדנית פלמנקו רבת חן.

  • אחרי שתעביר הלאה את הכתר (שהחליק מראשה בערב ההכתרה שלה עצמה), "אני אחזור להיות פשוט גבי". היא גאה מאוד במדינתה ורוצה להמשיך להיות מודל לנשים שם. אחת המטרות החשובות בעיניה היא צמצום התופעה הנרחבת של נערות שנכנסות להיריון לא רצוי.

ובינתיים: דורון מטלון נפגשה עם השופטים

נערת ישראל דורון מטלוןנמצאת בימים האחרונים במרתון של חזרות לקראת הטקס. היא כבר נפגשה עם חבר השופטים לראיונות אישיים: "יצאתי מהמפגש הזה בהרגשה טובה. לא משנה מי תזכה בכתר של גבריאלה איסלר, אני אזכור את התחרות הזו כחוויה מטורפת של פעם בחיים".

דורון מטלון בראיון למיס יוניברס:

עדכונים שוטפים עד הטקס

טקס בחירת מיס יוניברס 2015 יתקיים ביום ראשון ה-25.1.15. הוא ישודר בשידור חי בשעה 20:00 זמן ארה"ב בערוץ NBC. השידור בישראל יהיה ביום ב' 26.01, בשעה 21:00 בערוץ 9. במהלך הטקס ועד אליו אנחנו מעדכנים כל הזמן:

אל תפספסו!