שידור התוכנית מחוברים+ רק הסתיים ועדי שילון כבר מתגעגעת.

שדרנית הרדיו ומנחת הטלוויזיה בת ה-27 שלקחה חלק בקאסט של העונה האחרונה, מעידה כי מדובר בגמילה קשה מהמצלמה שתיעדה את חייה ומחשבותיה הכמוסות. "כשיש לך מצלמה, את לא לבד", היא מסבירה, "תמיד יש מישהו לדבר איתו, אנשים שמעניין אותם מה קורה בחיים שלך. פתאום זה נגמר ואני צריכה שוב לצפות מהחברים וההורים שלי להתעניין וזה לא קל. תהליך לא פשוט".

>>> רוצים לקרוא את תשובותיה של עדי בצ'ט לייב שהתקיים עם גולשי "לאשה" בפייסבוק? בבקשה:"לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

>>> להורדת אפליקציית הטיפים GIRLZ מבית "לאשה"

בצילומי השער שלה למגזין "לאשה", היא שוב התייצבה אל מול העדשה כדי לסכם את התקופה האינטנסיבית שחוותה ואת הדרמות בהם שיתפה את קהל הצופים.

במהלך סדרת הדוקו ריאליטי שילון נחשפה עד הסוף, למרות הקושי שבדבר. "אם החלטת לעשות מחוברים, אין מצב שלא לחשוף מה קורה, כי זה לא אותנטי והצופה מרגיש שאתה מסתיר משהו", היא משתפת.

כך היא נתנה הצצה מקרוב במערכות היחסים שלה עם הוריה, אנשי הטלוויזיה דן ומירי שילון, שהתגרשו אחרי 30 שנה יחד אבל שמרו על קשר קרוב, ובעיקר על הניסיונות האישיים שלה למצוא אהבה וזוגיות.

כעת, למרות פניות רבות שקיבלה - היא עדיין רווקה, אבל בשלב הנוכחי הסטטוס הזה מועדף עליה. "מאד בעייתי לצאת עם מישהו שיודע עלייך כל כך הרבה ואת לא יודעת כלום, אז או שאת יוצאת מראיינת ושואלת מלא שאלות להדביק את הפער, או שיוצאת שיחה שלמה על דברים שנאמרו בפרקים".

  • אז איזה בחור יהיה אידיאלי בשבילה עכשיו? אילו ביקורות הכי פגעו בה? מדוע החליטה לתעד את ההתאהבות שלה בגבר נשוי? ומה מצב היחסים שלה עם אביה, דן שילון, אחרי שפורסם כי נוצר ביניהם נתק על רקע שידור הסדרה?