מירי מסיקה הבינה שעברה דרך ארוכה ומשמעותית בקריירה ושהותירה חותם, בשיחה אקראית עם אחד מזמרי המקהלה במחזמר "פנטזיה אלף לילה ולילה", בו היא משחקת בחנוכה הקרוב את שחרזדה, כשחשף בפניה ש"גדל עליה".

תגובתה הראשונה היתה להיבהל - "איך יכול להיות שגדל עלי? איזה מעליב!" עברה בה המחשבה, אבל אז היא קלטה שלקריירה שלה מלאו עשור והקשר עם הקהל הפך עמוק יותר.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

"אני מרגישה עכשיו יותר מצליחה מההתחלה", היא מודה במהלך צילומי השער למגזין "לאשה", "כי היה בום מאד גדול, אבל אנשים לא הכירו אותי. היום אני מרגישה חיבוק הרבה יותר גדול, כי זה מצטבר. נוצר עומק לאהבה של הקהל ולא רק הערצה רגעית".

בימים אלה, לצד המחזמר בו היא משתתפת, היא מופיעה ברחבי הארץ והוציאה סינגל חדש: את שיר הנושא מהאלבום האחרון "סימנים בחול", ואף שיחררה קליפ "מהפכני" לדבריה.

בקליפ שצולם בנופים מושלגים במהלך נסיעה לאיטליה, היא מצולמת לראשונה "נטורל" ללא איפור ולא שיער מוקפד, בתיעוד שערך בעלה אורי זך עם מצלמת האייפון בלבד.

בינתיים בבית, בקרית אונו, לשם עברו מתל אביב לפני כשנה, חיכו שתי הבנות המשותפות, יובל בת השנה ושלושה חודשים ותמר בת הארבע וחצי שלאט לאט מתחילה להבין את העיסוק עתיר הפוקוס של אמא שלה.

אז כשהיא לא מוקפת בסטליילסט וצוות שלם, איך היא נראית כשהיא מגיעה לאסוף אותן מהגן? האם תרצה שימשיכו בדרכה המוסיקלית ולמה היא לא מגיעה להשקות?