"אחרי חודש אינטנסיבי, מלא באינספור חוויות של צחוק, דמעות, אושר ולמידה - זה הגיע!" – כך כתבה מלכת היופי אמש, לקראת טקס בחירת מיס עולם היום. "אני לא מאמינה שכבר הגענו לסוף!"

עדכונים מתחרות מיס עולם בזמן אמת בדף הפייסבוק שלנו!

מסיבה פרטית בטאואר אוף לונדון

ובאמת הימים בתחרות מיס עולם בלונדון עברו בטיסה, מלאים וגדושים בטיולים, יום ספורט, צילומים ושופינג. הימים האחרונים הוקדשו לחזרות ארוכות ומעייפות לקראת הטקס עצמו שיתקיים אחר הצהריים. בטקס תוכתר מיס עולם לשנת 2014 אחת מתוך 154 מועמדות.

לאחרונה הצטרפו למועמדות רבות בני משפחה שבאו לאירוע הסופי. גם משפחת ממן עזבה את הבית בבאר שבע וטסה ללוות את הבת בטקס המרגש. מור כבר התגעגעה למשפחה מאוד והשמחה היתה עצומה. הנהלת התחרות פירגנה למשפחות בארוחה ומסיבה פרטית ב-Tower of London, מקום שהוא אייקון.

המלכה שלנו מטיילת בממלכה הבריטית
המלכה שלנו מטיילת בממלכה הבריטית

עדיין אפשר להצביע למור!

אתר התחרות מפרסם את 25 המועמדות שמובילות בהצבעת הגולשים, ביניהן מועמדות מאוסטרליה, קנדה, הודו וצ'אד. המנצחת נכנסת אוטומטית לחצי הגמר ועדיין אפשר להצביע בשביל מור! ההצבעה פתוחה עד 17:30 שעון ישראל. את ההצבעה וגם שידור ישיר של התחרות עצמה (החל מ-16:30 שעון ישראל) אפשר למצוא באפליקציה של התחרות לסמארטפון.

איך מצביעים? מורידים את האפליקציה וגוללים מטה עד שרואים את הכותרת "vote for your top 3". מלאו אחר ההוראות ובחרו את ישראל למקום הראשון. שימו לב, צריך לבחור עוד שתי מתמודדות כדי לשלוח את ההצבעה.

שירות מצויין לישראל

כל מי שנמצא איתה בתחרות מספר שמור עושה שירות מצויין כמייצגת המדינה. היא יצרה קשר טוב עם רבות מהמועמדות האחרות. לעמוד הרשמי שלה כמועמדת הישראלית העלתה תמונה מדליקה של מניקור ישראלי מקורי.

"אני נורא מתרגשת, הלוואי שהייתי יכולה לראות את כולכם פה בקהל!", סיימה את הסטטוס האחרון. "מתגעגעת, מתרגשת ובעיקר גאה לייצג את מדינת ישראל!"

עדכונים שוטפים מתחרות מיס עולם יהיו כאן באתר ובדף הפייסבוק של התחרות. בואו להתעדכן מהשעה 16:30!

__________________________________________________________________________________________________________

עוד כתבות באתר תחרות מלכת היופי: