בתקופה זו בשנה מרגישים את הווירוסים בכל מקום. הילדים חולים ובעבודה הורים נעדרים כדי לשמור על הפעוט המקורר, או שהם נדבקו בעצמם. החורף מביא איתו צינון, נזלת ווירוסים שונים שבמקרה הטוב, חולפים תוך מספר ימים, אך לעיתים מדובר בתופעה כרונית שנמשכת לה כל העונה ואף יותר.

אחרי לא מעט ניסיונות מאכזבים עם כדורים, ויטמינים ותרופות סבתא למיניהן, נראה שסוף סוף מסתמן לו פתרון מנצח: SINUPULSE - מערכת שטיפה מתקדמת אשר תקל ותמנע את תופעות הסינוסיטיס, נזלת אלרגית וכרונית, עם מרכיבים טבעיים, ללא תרופות וללא אנטיביוטיקה.

SINUPULSE ELITE הינה מערכת ביתית מתקדמת לשטיפת הסינוסים, חלל האף והלוע. זו המערכת החשמלית היחידה אשר אושרה ע”י ה-FDA האמריקאי ואשר בוצעו מחקרים רפואיים המוכיחים את יעילותה. מדובר במכשיר פשוט לשימוש, אשר מיוצר בטכנולוגיה מתקדמת ומאפשר שימוש ביתי ונוח לכל אדם מגיל 12 ומעלה. המכשיר מזרים תמיסת מלחים לחלל האף, על ידי שילוב של לחץ מים נמוך עם טכנולוגית פולסים (1250 בדקה) המבטיחה הגעת התמיסה לכל הסינוסים. שילוב זה מאפשר טיפול גם בחולים לאחר ניתוח סינוסים מאחר ואין כל סכנה לפגיעה בריריות האף. התמיסה שוטפת את הסינוסים, מנקה מהפרשות ומחטאה אותם. השימוש במערכת הוא מדוד וקצר (כ-2 דקות, פעמיים ביום) ומביא להקלה לאחר 2-3 טיפולים. במכשיר ישנה ידית שטיפה וידית נוספת המזרימה את התמיסה בצורת תרסיס ובנוסף נועדה לתחזק את מערכת הנשימה ולמנוע חזרת המחלה. בארה”ב הוא בין המוצרים הנמכרים ביותר מזה 7 שנים.

צינון לא חייב להיות חלק משגרת החורף שלנו, באמצעות טיפול אפקטיבי וממוקד כל אחד מאיתנו יכול ליהנות מחורף קליל, בריא ונעים!

רגב מדיקל : שמוליק 050-6664450, 04-6987559.