כבר למעלה משני עשורים, דנה אינטרנשיונל מקפידה להמציא את עצמה כל פעם מחדש. שירים, אלבומים, הופעות בארץ ובחו"ל וגם שיתופי פעולה מוסיקליים ואופנתיים, שמטפחים את הסטטוס שלה כנושאת בטייטל "הדיוה הלאומית".

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

להורדת אפליקציית GIRLZ החדשה מבית "לאשה"

כעת היא עומדת לעלות על הבמה ולהופיע לראשונה בפני קהל חדש, דור צעיר שלא מכיר אותה. בהצגה שתעלה בחנוכה הקרוב, אלפי ילדים יפגשו באישיותה הצבעונית.

השנה דנה התרצתה, ולאחר שסירבה למספר פניות דומות בעבר, תככב במחזמר "101 כלבים דלמטים" כחלק מקאסט שכולל את אורנה ומשה דץ, חני נחמיאס, מיקי קם, ירון ברלד וקובי מימון - ותגלם את דמותה של הרוזנת הידועה לשמצה קרואלה דה ויל.

על סט צילומי שער "לאשה", זו הפעם החמישית בתולדות הקריירה שלה, היא מודה שהיא לא ביקורתית כלפי עצמה בכל הקשור במראה, ואורח חייה לא כולל שום מאמץ לשמור על הגזרה, כי הכל פועל יוצא של גנטיקה טובה.

לנעליה - או יותר נכון למעיל הפרווה של דה ויל היא בחרה להיכנס, כי התחברה לביטחון ולעוצמה הנשית, זאת למרות שבחייה ובניגוד מוחלט לדמות שמעוניינת לפשוט את עורם של הדלמטים, דנה ממש חובבת כלבים.

אז מה היא למדה מהדמות? איזה חיבור יש לה לילדים והאם היא רוצה ילד משלה? וגם, איך היא מצליחה להישאר רלוונטית גם אחרי 20 שנה?

  • ראיון השער שערכה אורית מרלין-רוזנצוויג עם דנה אינטרנשיונל, בגיליון "לאשה" השבוע