כשמיטל גל פרצה לראשונה לתודעת הקהל, לפני כשמונה שנים, היא רק סיימה תיכון ושיחקה בטלנובלה "האלופה", לצד יהודה לוי, עפר שכטר, עדי הימלבלוי ומייקל לואיס. מאז היא עדיין משובצת בלוח השידורים החוזרים. ברחוב, עדיין מזהים אותה לא פעם בתפקיד שגילמה כ"ריטה העיוורת", אבל עכשיו סוף סוף היא מתחילה לקבל הכרה בזכות התפקידים החדשים שגילמה לאחרונה.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

>>> להורדת אפליקציית "לאשה" לאנדרואיד

על סט צילומי שער "לאשה" השאלה הראשונה המתבקשת היא "לאן נעלמה", אחרי החשיפה המהירה לה זכתה, ומדוע לא ניצלה את המומנטום שהיה לה. התשובה מסתתרת ברצון לפתח את הכישורים כשחקנית, ולשם כך לקחה פסק זמן והלכה ללמוד באופן מסודר בסטודיו של יורם לוינשטיין.

בנוסף הפכה גם למורה ליוגה והיא משלבת בין שתי האהבות. כיום, שלוש שנים אחרי סיום בית הספר למשחק, גל מתחילה לקטוף את הפירות, עם הטייטל של שחקנית צעירה ומבטיחה. ברזומה יש לה כבר השתתפות בסרטים כמו "העולם מצחיק", "פנתר לבן" ולאחרונה ב"אפס ביחסי אנוש" ואחד התפקידים הראשיים ב"אנשים כתומים", סרטה הראשון של חנה אזולאי הספרי כבמאית, שם היא פורצת מחדש בגרסה הבשלה יותר.

בסרט היא מגלמת את זוהר, תלמידת תיכון שמתחברת לסבתא המרוקאית שלה, בעלת יכולות מיסטיות לראות העתיד במהלך התקפי שינה. הנכדה רוצה ללכת בדרכה של סבתה, אבל נעדרת את הכישורים המיוחדים הללו. חווית המשחק בסרט כללה מבחינתה מפגש מעורר השראה עם אזולאי הספרי וחיבור עם השורשים שלה מהבית.

  • אז מדוע הוסיפה לשם המשפחה גל את שמה המקורי סוויסה? מה המתכון שלה לקוסקוס? והאם היא חושבת שפיספסה הזדמנויות כשדחתה הכל לטובת לימודים?