כבר שנים שהשחקנית הצרפתיה היהודיה ג'וליה לוי בוקן מחלקת את זמנה בין תל אביב, פריז ולוס אנג'לס. לראשונה היא התגלתה לקהל הישראלי כששיחקה בסדרה "האלופה" בתפקיד ניקי גודאר, שהצטרפה לעלילה על תקן מאמנת בקבוצת הכדורגל הכוח ירושלים והתאהבה בסער פדידה אותו גילם יהודה לוי.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

>>> להורדת אפליקציית "לאשה" לאנדרואיד

מאז שיחקה גם בסדרה "אלנבי" לצד מורן אטיאס ורומי אבולעפיה, מעבר לים הפציעה בסדרה המדוברת "הפמליה", הצטלמה לסרט "מלחמת העולם Z" אך התאכזבה לגלות שכל הופעתה נותרה על רצפת חדר העריכה, רשמה הופעות אורח בסדרות ישראליות כמו "עממיות", וכעת משתתפת בסדרה "היחידה", הדוקו ריאליטי החדש של HOT.

במסגרת התוכנית לוי בוקן עלתה על מדי חאקי יחד עם עוד שמונה סלבריטאים: אילנית לוי, מאיר סויסה, קותי סבג, רגב הוד, דרק שרפ, אתי ביטון, מאיה בצלאל, עופר דומינגז והראל סלוצקי, שעברו תהליך חיול מזורז.

אחרי ששוכנו בבסיס מאולתר סמוך לבית ליד, והתבקשו לבצע את כל המטלות הדרושות מפקודים, החל משמירות דרך ניווטים ותורנויות מטבח, המשימה העיקרית הייתה: הקמת להקה צבאית והופעות בפני חיילים ברחבי הארץ.

כדי לקבל חלק בפרוייקט, לוי בוקן שחיה על הקו, נדרשה להציג תעודת זהות כחולה - ולשם כך ניצלה את ההזדמנות לעלות סוף סוף באופן רישמי לישראל. בהיעדר ניסיון אמיתי בחוויה הצבאית (מלבד קורס גדנ"ע שעשתה בגיל 14), היא מצאה שהניתוק מהנאות החיים הקטנות כמו אייס קפה, קולה ומקלחות, הוא לא פשוט בכלל.

  • עוד בווידאו: על סט צילומי שער "לאשה", היא סיפרה איך היא הסתדרה עם שאר הבנות ביחידה, מי הפך לחבר הקרוב והאם היא מרגישה יותר ישראלית מבעבר.