מלכת היופי מור ממן, נערת ישראל דורון מטלון ומלכת החן תמר סקורסירב דפדפו בין הקולבים בהתלהבות. הן מיששו את שמלות הערב ושמלות הכלה הלא שגרתיות ("פומפוזי שיק", קוראת המעצבת לסגנון שלה), התפעלו מהגזרות והצבעים. לא כל יום עולים על עקבים של 20 סנטימטר ולובשים בגד כל כך מקורי. אפילו אם את דוגמנית.

עוד חדשות על היפות שלנו? אהדו אותנו בפייסבוק

צילומי קולקציית שמלות הכלה והערב של מעצבת העל אפרת קליג חשפו גזרות מתוחכמות, תעוזה ואיכות. קליג מציגה מפגש מעניין בין העולם המוקפד של הקוטור עם בדים וגזרות נוחות בהשפעת בגדי ספורט.

בקולקציה שתי קבוצות:

  • "רד קרפט גלאם פיור"

ליין נקי ואלגנטי, שמדגיש את צללית הגוף. השמלות בגזרות סקסיות וגבעוליות, עוקבות אחרי קימורי הגוף הנשי. הסילואטה ארוכה ומועצמת על ידי שובל. השילוב שנוצר הוא בין ניקיון בבד לסקסיות בגזרות.

בדי הליין הזה מודרניים וחלקם מעולם הספורט – בדי מיקרופייבר איכותיים ויוקרתיים. התוצאה: שמלות לבישות ומחמיאות במשקל קליל, שהתנועה בהן נוחה. הקווים פיסוליים וקשורים לעולם הלאנז'רי - מחוכים קטנים, גימורים ואחיזות.

  • שמלות תכשיט

שמלות רקומות תחרות במקבצי בדים שונים, למראה מתוכשט ועשיר: פנינים, חרוזים, קריסטלים, קרושה. הדגש הוא על רקמות מחמיאות שמדגישות את מבנה הגוף, כגון עצמות האגן, הטליה וחזית הזרוע.

הרקמות והקישוטים בשמלות מהקבוצה הזו הן עבודת יד מורכבת ואמנותית.

מחירים: מ-15,000 שקל.

היכל האופנה, דיזנגוף 255, ת"א

מור ממן בשמלת ערב (צילום: תום מרשק)
מור ממן בשמלת ערב (צילום: תום מרשק)

__________________________________________________________________________________________________________

עוד כתבות באתר תחרות מלכת היופי: