לשחקניות אנונימיות בתחילת דרכן לרוב, לא קל לפרוץ את מחסום האלמוניות ולזכות בתפקידים ראשיים. עבור חן אמסלם, המסלול הידוע של אינספור תשובות שליליות ועבודה במלצרות עד הפריצה נחסך, כשכבר באודישן השלישי שעשתה בחייה, היא התברגה בקאסט המדובר של הסדרה "זגורי אימפריה" המשודרת בימים אלו ב HOT.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

אמסלם, בת ה 24, עברה לתל אביב מעפולה במטרה להגשים את חלומה להיות שחקנית ולהשתלב בתעשייה. אחרי שסיימה תיכון במגמת תיאטרון ושירות צבאי בלהקת חיל הקשר, היא נרשמה ללימודים בבית הספר למשחק של יורם לוינשטיין, אבל כבר אחרי ארבעה חודשים נפתחו בפניה הדלתות והיא עזבה לטובת צילומי הסדרה.

בתפקידה כאבישג זגורי היא מגלמת את אחותו של עוז זהבי, והבת המועדפת על אב המשפחה אותו מגלם משה איבגי. בניגוד אליה במציאות, דמותה של אבישג מפחדת לצאת מגבולות הפריפריה והיא נשארת תקועה בבאר שבע.

אבל מלבד הניסיון וההכרה בהם זכתה אמסלם בעקבות הליהוק, הבונוס הנוסף הוא הזוגיות שנרקמה בינה ובין יוצר הסדרה, מאור זגורי. השניים הכירו על הסט ובין הטייקים השונים החלו להתקרב. למרות החשש לאבד שליטה ושהקשר ישפיע על ההתנהלות המקצועית, הם התאהבו ומאז הם יחד.

אז איך מנהלים רומן תוך כדי עבודה? איך היא הגיבה כשהודיעו לה שקיבלה את התפקיד? בזכות מה לדעתה זה קרה? איך התייחסו אליה שאר השחקנים הוותיקים כמו עוז זהבי ונינט?