לפני 12 שנה שרון גניש פרצה בסערה בזירת האופנה העולמית כשקיבלה חוזה כפרזנטורית של בית ורסאצ'ה והפכה לפנים של מותג העל. אחרי שכיכבה על מסלולים של תצוגות ברחבי העולם והצטלמה עבור צלמים גדולי שם כמו סטיבן מייזל, היא החליטה להוריד רגל מהגז ולהתמסר לסטטוס של אישה נשואה ואמא.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

כיום, רגע לפני גיל 31, היא חיה עם בעלה, איש עסקים צרפתי אותו הכירה דרך חברה משותפת ושתי בנותיה, אמי בת הארבע ומילה בת השנתיים ותשעה חודשים ובמקביל חוזרת לסצינה עם קמפיינים לחברת בגדי הים גוטקס ותפקיד של פרזנטורית עבור רונן פארצ'ה, מעצב שמלות ערב וכלה. "הייתה לי קריירה מעבר לים", היא משתפת על סט צילומי השער שלה לשבועון "לאשה", "מה שרציתי, תמיד השגתי, אבל הכי חשוב זו המשפחה. הולדת שתי הבנות והקן המשפחתי שהקמתי, זה הסיפוק האדיר שלי".

עכשיו כשהיא שוב על סטים, משלבת בין הקריירה והאימהות, ולמרות הניסיון הבינלאומי שצברה בעבר, לקראת צילומי השער היא מודה שהתקשתה לישון בלילה. "כשאתה בא ליום צילום, אתה לא יודע למה לצפות, איזו דמות חדשה תצא בצילום, מה יוציאו ממך בשיער, איפור, זה מרגש".

  • עוד בווידאו: האם היא מתגעגעת לימי הזוהר שלה בחו"ל? האם חוותה משבר גיל שלושים? מה הבנות שלה צריכות לדעת על עולם הדוגמנות במידה וילכו בעקבותיה?