שלום לכולם,

איזה חג נהדר זה היה. אני כל כך אוהבת לבלות עם המשפחה שלי, יש לי בני דודים בגיל קרוב וזו פשוט חוויה להיות איתם: מסיבות, קריוקי, טיולים.

בליל הסדר קראתי את התפקיד של הבן התם – כל שנה בוחרים אותי לזה (מעניין למה?..). לא פסחנו גם על המימונה, כמרוקאים אמיתיים. אני אוכלת את כל הריבות המסורתיות שלנו, גזר גמדי וריבת תות כמובן. עוד מעט אלך לאימון לשרוף אותן.

עוד עדכונים על מלכת היופי בדף הפייסבוק של התחרות

אני בסלפי חגיגי
אני בסלפי חגיגי

לתת דוגמה אישית

זה הפוסט הראשון בבלוג שלי – עוד ציון דרך מרגש.

הזמן מאז הזכייה רק הולך ומשתפר. נפתחו לי דלתות ודרכן אני יכולה לראות דברים חדשים.

אני מקבלת הרבה פניות מנערות שרוצות לרדת במשקל בצורה מבוקרת ובריאה בלי הפרעות אכילה ואני תומכת בהן ומלמדת אותן לאהוב את עצמן כפי שהן. זה מאוד משמח שאני יכולה לתמוך ולתת דוגמה אישית.

כמלכת היופי אני מתנדבת לאירועים שונים וזו זכות גדולה. אחת החוויות המדהימות שעברתי היתה להשתתף במרתון ירושלים במקצה החברתי ולרוץ יחד עם עשרות ילדים עם נכויות פיזיות מעמותת בית הגלגלים. רצתי עם אחד הילדים כשהוא ישוב על כיסא גלגלים ואני גאה להגיד שהגענו בין הראשונים לקו הסיום! פגשתי שם גם את נטלי דדון ושדרן הרדיו עופר דומינגז, הכרתי ילדים מרגשים והתחברתי לכולם. הם באמת נפלאים.

עם ילדי בית הגלגלים. זכות גדולה  (צילום: אורן צאל)
עם ילדי בית הגלגלים. זכות גדולה (צילום: אורן צאל)

התחילו להזמין אותי להשקות - אני לא אשקר: זה כיף לאגו. הצלמים, האווירה. יוצא לי להכיר ככה עוד אנשים ידועים וגם לא ידועים שמבקשים להצטלם איתי. כאן למשל הלכתי למסיבת פורים, גם יהודה לוי היה שם והצטלמנו יחד. הוא מקסים, בנאדם נחמד וגם מצחיק.

עם יהודה לוי (מימין) ומתראיינת לרדיו דרום. כיף לאגו
עם יהודה לוי (מימין) ומתראיינת לרדיו דרום. כיף לאגו

השער הראשון שלי

השער הראשון שלי בלאשה התפרסם ממש אחרי שנבחרתי. כמובן, אמא שלי (שהיתה בעצמה מלכת יופי, זוכרים?) קנתה איזה עשרה גליונות למזכרת..

התארחתי בתוכנית הרדיו של סיוון קליין, מלכת יופי לשעבר שעושה הרבה דברים מעניינים בדוגמנות ובתקשורת.

מתראיינת לתוכנית הרדיו של סיון קליין
מתראיינת לתוכנית הרדיו של סיון קליין

היה ממש כיף בתוכנית שלה. היא ידעה בדיוק מה אני עוברת ובאיזה אופוריה אני נמצאת ."תהני מהשנה הזאת כמה שאפשר כי זה לא חוזר", היא אמרה לי. אני מאוד משתדלת.

  (צילום: ששון משה)

בעוד כחודשיים אתגייס לתפקיד משקית ת"ש בחיל האוויר. עד אז אני מקווה להספיק לעשות כמה שיותר, גם בדוגמנית וגם בנושאים אישיים שמעניינים אותי. השתתפתי בתצוגת האופנה של אינטימה לצד מלכת היופי הקודמת, טיטי איינאו. היה נהדר. הצטלמתי גם להפקה של חברת האיפור פופה ונהניתי מאוד. אני אוהבת להתאפר אבל לא עושה את זה בדרך כלל כמו בהפקה הזו, עם צלליות צבעוניות ומראה איפור כולל ומושקע.

בינתיים אני ממשיכה לגור בבאר שבע, להשתדל ליהנות (כמו שהבטחתי לסיוון) ולשמור על כושר עם המאמן שלי עמית חכים (שלא מעניין אותו מלכת יופי או לא – הוא עושה לי אימונים קורעים). אני מתאמנת שלוש פעמים בשבוע בעיקר באגרוף תאילנדי.

אעדכן כאן בקרוב. להתראות בינתיים!

עם המאמן שלי בסשן אגרוף תאילנדי. ככה שורפים את הריבות של המימונה
עם המאמן שלי בסשן אגרוף תאילנדי. ככה שורפים את הריבות של המימונה

__________________________________________________________________________________________________________

עוד כתבות באתר תחרות מלכת היופי: