כשהסתיים טקס בחירת מלכת היופי של ישראל, היו על גופה הדקיק של תמר סקורסירב שני סרטים: על האחד היה כתוב "מלכת החן" ועל השני "חביבת הקהל". הגומות והשיער הבלונדיני הגולש גרמו לגולשים ולצופים לסמס בשבילה ותמר מאושרת ונרגשת עם שני התארים.

בערב ההכתרה, בשמלה של אפרת קליג (צילום: ששון משה)
בערב ההכתרה, בשמלה של אפרת קליג (צילום: ששון משה)

עוד עדכונים על הזוכות בתחרות מלכת היופי? היכנסו לפייסבוק של התחרות!

בשבוע האופנה בתל אביב ניגש אליה מישהו וזיהה: "את תמר? אמרתי לחברים שלי שאת תנצחי בתחרות. התערבתי עלייך".

איך הרגשת?

"היה מרגש לשמוע שמישהו שלא מכיר אותי אישית מרגיש שהוא בעדי. זה הפתיע אותי. זה גם העניין של תואר חביבת הקהל, אנשים אהבו אותי. זה מחמיא, זה נותן הרגשה טובה".

"אצלנו את המלכה"

לתחרות מלכת היופי היא הגיעה היישר משבילי הקיבוץ. "נורא רציתי לצאת מהשגרה בבארי. רציתי לראות עולם, להכיר אנשים, לטעום קצת מעולם הזוהר. לקבל חוויה שונה. גם ראיתי ששביט (ויזל, מלכת היופי לשנת 2010 שהפכה לדוגמנית מבוקשת) כל כך הצליחה וזה נתן לי מוטיבציה לעשות שינוי ולצאת קצת מחיי הקיבוץ. ובאמת היכרתי המון אנשים, עשיתי הפקות שלא היה יוצא לי לעשות".

חברי הקיבוץ ליוו בפירגון את תמר בזמן ההתמודדות, "פירגנו. אמרו לי 'אצלנו את המלכה'".

החדשות על זכייתה של תמר בתואר מלכת החן הגיעו מייד גם לקרובי המשפחה ברוסיה, משם עלו הוריה לישראל. תמונות מעודכנות של הקרובה היפה נשלחות כל הזמן למוסקבה.

בהמשך היא מקווה לעסוק בעולם הדוגמנות, להוביל קמפיינים, לראות עולם. "כשהייתי בשבוע האופנה כמעט רציתי לעלות על המסלול אבל אני נמוכה מדי", היא מחייכת, "מקווה שתהיה יום אחד תצוגה לדוגמניות בגובה שלי: 1.70 מ'.

אני רוצה להיות בקטלוגים של מותגים טובים, להתנסות בהרבה דברים, אולי אפילו במשחק. בקיצור, ליהנות מכל מיני דברים שהחשיפה יכולה להציע".

נעלי העקב חזרו לקופסה

כשהתחרות נגמרה, אחרי כמה ימים של התאוששות, חזרה תמר לתפקיד הצבאי שלה כפקידה פלוגתית בצנחנים.

חזרת לחי"ר אחרי שלושה חודשים בנעלי עקב.

"כן, זה שונה לגמרי. כל החיילים שלי שמחו, חיבקו אותי כשחזרתי. עוד בזמן התחרות הם שלחו לי סרטונים שמראים כאילו שיחה ביניהם, שהם בטוחים שאני אזכה. אני מקווה לשלב בין הצבא לדוגמנות".

בזמן התחרות סיפרה תמר על כך שאמה נפטרה ואמרה שההתמודדות הטרגית הזאת בילדות הפכה אותה לרגישה יותר לכאב של אחרים. היא מקשיבה הרבה לחיילים שמשרתים איתה וחשוב לה להעלות את המודעות לצרכיהם של החיילים הבודדים.

"אני יודעת כמה זה חשוב לתמוך בהם, לתת להם בית חם לחזור אליו. בקיבוץ נהוג לתת בית ומשפחה לחייל וגם אנחנו עשינו את זה".

גם הזוכה במשחקי הכתר בחר בתמר!

במקביל לתחרות התקיימו "משחקי הכתר": הגולשים יכלו לבחור בפייסבוק את המועמדת החביבה עליהם לתואר חביבת הקהל ובזמן שידור הטקס בטלוויזיה אפשר היה לסמס. הפרס למשתתפים היה טיסה לברלין.

עידו דרעי, בן 29 מכפר יונה, צפה בתחרות בערוץ 2 והצביעה עבור תמר: "היא מצאה חן בעיני", הוא אומר, "אהבתי את החן שבה ועל בסיס כתבות הרקע שהיא השתתפה בהן והמראה שלה החלטתי לסמס בשבילה. כשהיא נבחרה לחביבת הבנתי שלא טעיתי בטעם שלי".

תמר זכתה בתואר, עידו זכה בטיסה לברלין. "בדיוק חשבתי שהיעד הבא שמעניין אותי זה ברלין, והנה זכיתי".

__________________________________________________________________________________________________________

עוד כתבות באתר תחרות מלכת היופי: