בחו"ל תמצאו את ניקול קידמן, אמה סטון, איימי אדמס, ג'וליאן מור, קונאן אובריאן, הבמאי רון הווארד, דמייאן לואיס ("הומלנד") והנסיך הארי, במחוזותינו נתקלתם ביובל שרף, עדי נוימן, מעיין קרת, ציפי שביט ושמעון פרנס, כולם מלבד היותם בולטים בתחומם מחזיקים מכנה משותף מאד בולט: הם ג'ינג'ים. זן נדיר עם ייצוג של פחות משני אחוזים מכלל אוכלוסיית העולם, שהחוקרים חלוקים ביניהם עוד כמה דורות ישרוד.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

חצופים, חמי מזג, בעלי לשון חדה אלו חלק מהתכונות המיוחסות אליהם אוטומטית ובאים לידי ביטוי ביצירות ספרותיות כמו בילבי בת גרב, אן שרלי האסופית או סדרת הספרים ג'ינג'י של גלילה רון פדר. שער לאשה השבוע הוקדש לכל העובדות והסיפורים המלווים את צבע השיער עליו נאמר כי "הוא אופי" וכולל סביבו הרבה מיתוסים ואמונות.

אל הסטודיו של הצלם אלכס ליפקין הובאה נציגת הז'אנר האדום הטבעי, דווקא מתוצרת חוץ. תכירו את קריסטינה לוסקובה, בת 26, במקור מסלובקיה, חיה בפראג ומגיעה מדי פעם לישראל כדי לדגמן וזאת בזכות צבע שיערה. "הפלוס בכך עבורי זה שאני מקבלת הרבה עבודה", היא מספרת, "זה יתרון כי אין הרבה ג'ינג'ים אז כשצריך משהו מיוחד, יש פחות מאשר בלונדיניות והסיכוי לקבל את העבודה הוא גבוה יותר. המינוס בכך הוא שאי אפשר להתעלם ממך לטוב ולרע. אתה לא יכול להתחבא בקהל, אז תמיד שמים יותר תשומת לב אליך. אי אפשר למשל להחמיץ שיעור באוניברסיטה בגלל שישר שואלים איפה אדומת השיער".

  • עוד בווידאו: האם צבע השיער באמת משפיע על האישיות? איפה תמצאו הכי הרבה ג'ינג'ים? והאם הם צפויים להיכחד מהעולם?