עוד בטרם התפוצצה פרשת אייל גולן ויחסיו האסורים עם קטינות לכאורה, שמסעירה את המדינה, התייצבה לצילומים לשער "לאשה", רוסלנה רודינה (25) האקסית הידועה שלו, איתו יצאה מספר חודשים, דבר נדיר מאז גירושיו מאילנית לוי.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

כבר אז, מספר ימים לפני חשיפת הפרטים בכלי התקשורת, כשמעמדו היה אולי הגבוה ביותר בכל שנות הקריירה שלו, עם מיתוג בתור "הזמר הלאומי", השתתפות כשופט ב"כוכב הבא" והופעות בקיסריה שהם סולד אאוט, ביקשה רודינה שלא להזכיר אותו יותר ביחס אליה. "מפריע לי מאד שעדיין עושים את החיבור", אמרה בראיון, "עבר המון זמן, כמעט אותו זמן שהיינו ביחד, אני בזוגיות היום וזה לא לעניין". את הקפיצה לזירת המפורסמים היא מודה שעשתה בזכותו, אבל הדגישה כי מפה והלאה הכל בזכות עצמה. "המקפצה הייתה ושם נגמרה".

בימים אלה, בהם הייחוס אליו גורם לה רק אי נוחות, היא בהחלט מתגאה בהספק האישי שצברה במהלך החודשים בהם התבססה בלעדיו, כדוגמנית מן המניין: פרזנטורית של רשת האופנה קסידי, פרזנטורית של רשת ההלבשה התחתונה אקספוז, צילומים לקמפיין של תכשיטים, פגישות עבודה במילאנו בתיווך הסוכנת שלה נורית אורגל בנוגע לקמפיינים מעבר לים, וגם פיילוט אליו הצטלמה בתפקיד ראשי, שמיועד לערוץ הקומדי סנטרל, בתקווה שיתקבל. החשש מכך שלא תהיה המשכיות לפריצה שחוותה אמנם ליווה אותה, אבל היא משייכת את הנוכחות שלה בתעשייה, לכוח רצון ונחישות שלא להיעלם.

במישור האישי כבר חצי שנה היא מנהלת זוגיות עם בחור הגדול ממנה בשנה בלבד, העונה לשם אסי אדרי (26), אותו הכירה דרך חברים משותפים. בשלב זה הם עדיין לא איחדו כתובות, אבל מבלים שעות רבות יחד והיא גם שיתפה אותו בצילומים לאחד מהקמפיינים שלה.

אז מדוע לא חשפה את מערכת היחסים החדשה שלה כשהייתה בתחילתה? ומה ההבדל בין איך שהיא היום, לאיך שהייתה בתקופה בה יצאה עם אייל גולן?