למעלה משבעה חודשים חלפו מאז הונח על כתפה הסרט הלבן עם הכיתוב נערת ישראל, וכעת בר חפר (18.5), הזוכה בתואר ובכתר, מקבלת סוף סוף את החשיפה לה חיכתה: שער ראשון בשבועון "לאשה". את התקופה האחרונה היא העבירה בהכנות לקראת הגיוס לצה"ל, כשהתפקיד אליו היא מיועדת הוא משקית חינוך.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

עולה על מדים

המחשבות על תפקיד קרבי, הוחלפו אמנם ברצון לשיבוץ שיאפשר לה לקדם את קריירת הדוגמנות החדשה והדלתות שנפתחו בעקבות הזכיה, אבל לא היה לה שום ספק, באשר לרצונה לתרום כמיטב יכולתה.

למרות זאת ולצערה, השנה היא לא תטוס כמנהג הסגניות לתחרות מיס עולם בגלל סיבות אבטחה. החלוקה הקבועה היא שמלכת היופי היא זאת שנוסעת לייצג את ישראל בתחרות מיס יונברס ואילו נערת ישראל נשלחת לתחרות השנייה, מיס עולם. מארגני מיס עולם בחרו השנה לקיים את התחרות באינדונזיה, מדינה מוסלמית שאיננה מומלצת כיעד לביקור של ישראלים ובה לא ניתן לאבטח כראוי את הנציגה שצריכה לשהות במדינה במהלך חודש שלם.

לכן השנה, רק טיטי איינאו, הזוכה בתואר מלכת היופי, תהיה זו שתטוס לתחרות מיס יוניברס שתתקיים ברוסיה בחודש אוקטובר ואילו בר תסתפק בלעודד אותה מהארץ. על אף האכזבה, היא מפרגנת, מחזיקה אצבעות לקולגה שלה ובטוחה ש"יהיו הזדמנויות אחרות".

רגע לפני שיצאה למסלול בו תצעד בעיקר כלובשת חאקי מן המניין, היא התייצבה לסט הצילומים שנערכו בסטודיו של איתן טל, שם החליפה פריטים מהקולקציה החדשה של ברטה, מעצבת שמלות הכלה והערב שנתנה את חסותה לתחרות מלכות היופי. זו לא הפעם הראשונה שחפר מדגמנת עבורה ולובשת לבן כביום כלולות, מה שמהווה עבורה ניסיון משעשע, לאור העובדה שהיא עצמה אינה נמצאת בזוגיות וכל רעיון החתונה עדיין רחוק ממנה מאד.

  • עוד בווידאו: אז מה עובר לה בראש כשהיא מדגמנת שמלות כלה? למה היא חושבת שלעיתים השתתפות בתחרות מציבה קשיים לכאלו שנמצאים במערכות יחסים? והאם היא פנויה להצעות וחיזורים?