את רוב שנות חייה העבירה השחקנית שירלי ברנר על קו לוס אנג'לס תל אביב, כשהיא מתמרנת בין המשפחה שלה בארץ, לזו שהקימה מעבר לים.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

ההשתתפות בעונה החדשה של מחוברים + שעלתה לאחרונה ב HOT, העניקה לה אפשרות לגשר בין שני העולמות בהם היא מתנהלת: מצד אחד ישראלית שמחוברת בטבור לכל מה שקורה אצלנו ברחוב מעדכוני החדשות ועד סדרות הטלוויזיה, ומצד שני דיירת קבע בתעשייה ההוליוודית, בה היא עובדת גם בתפקידים על המסך וגם מאחורי הקלעים עם חברת ההפקות שהקימה יחד עם בעלה ברוס רובינשטיין, שמשתתף אף הוא בסדרה."עושים כאן דברים כל כך איכותיים בארץ ורציתי להיות חלק מזה" היא מספרת מדוע נענתה לבקשה לקחת חלק במיזם הדוקומנטרי הפולשני שתיעד את שגרת יומה, "פנו אלי גם מתוכניות ריאלטי, אבל לא ממש התאים לי".

במסגרת קידום הסדרה, הגיעו השניים לאחרונה לביקור יחד בישראל עם שתי בנותיהן, מילה בת השמונה וחצי, וג'רני בת השנה וחצי והתייצבו בסטודיו של רונן פדידה לטובת צילומי שער מגזין לאשה.

טלנובלה של החיים

את ברנר מכיר הקהל עוד משנות ה 90 כששיחקה בטלנובלות הראשונות דוגמת רמת אביב ג' וכסף קטלני, מאז היא העבירה את מרבית פעילותה ל"מגרש של הגדולים" ומציגה ברזומה שיתופי פעולה לצד רוברט דה נירו, אל פצ'ינו וואל קילמר. הבחירה שלה בכיוון האמנותי הנ"ל, אגב, לא ממש מפתיעה לאור הייחוס המשפחתי כבתה של השחקנית סמדר ברנר, הזכורה מתפקידה המיתולוגי כיפצ'וק בסרט "הלהקה".

כבר בפרקים הראשונים של התוכנית, היא הציגה בגלוי את הקונפליקטים המרכזיים שעומדים בפניה כיום: הרצון להצליח כרעיה תומכת ואמא טובה, כשבנוסף לקחה על עצמה את ניהול הקריירה המצליחה של הבת הבכורה מילה שכבר זוכה לתפקידים בקולנוע ובטלוויזיה, זאת מול הרצון העז לחזור אחרי הלידה לעשייה אינטנסיבית, ללכת לאודישנים ולשחק בתפקידים משמעותיים.

  • עוד בווידאו: מהם היתרונות לדעתה בכך שגם בתה בחרה להיות חלק מהתעשייה? מה התפקיד הכי חשוב בעיניה? ומה היא הייתה רוצה שיקרה איתה אחרי שידור הסדרה?