תחילתה של שנה חדשה תופסת את רפאלי בתקופה חדשה גם מבחינה אישית. בחודש יוני האחרון הגיעה בר רפאלי לצרפת כדי לצפות בגמר הרולאן גארוס. באותה שעה ממש התיישב בקצה השני של האולם כוכב הוליוודי אחד, ליאונרדו דיקפריו שמו, כשהוא מלווה בחבריו, השחקנים לוקאס האס ועמנואל שריקי ("הפמליה").

כמו תמיד, הפלאשים עבדו שעות נוספות, רק שהפעם חיכתה לרפאלי הפתעה מסוג חדש כאשר אתרי האינטרנט ברחבי העולם הודיעו כי היא והאקס שלה לא החליפו ביניהם אפילו ניד ראש קצר.

>>> חבבו את לאשה בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

לטובת הסקרנים, הנה צפירת הרגעה: תנוחו. אין שום דם רע בין רפאלי לדיקפריו. "זה רק מראה לך עד כמה ממציאים שטויות כדי למכור עיתונים. כשקראתי שליאו גם היה שם, אני בעצמי הופתעתי, משום שלא ידעתי. לגמרי במקרה ראינו זה את זה כמה ימים אחר כך בשוויץ, וצחקנו איך עשו כזה סיפור. אבל בינינו, גם אם הייתי רואה אותו, לא הייתי יכולה להגיד לו שלום באמצע משחק. במשחקים כאלה בקושי אפשר לעשות אפצ'י, ובטח שלא לקום ולעבור בין השורות".

"אני מרגישה שמיציתי איזושהי פאזה. אני כבר לא בהילוך שישי בקריירה. אני אדם שמאוד אוהב לחוות, לסחוט את הלימון ולהוסיף מלא סוכר ללימונדה, שיהיה לי הכי מתוק. קיבלתי הצצה לאיזה עולם, ואמרתי 'תנו לי שנייה לעשות סיבוב, תנו לי רגע לצאת מהחלון כי בחוץ יש פארק שעשועים ואני חייבת להיות שם', אבל היום אני מרגישה שאני פחות צריכה ריגושים. נעים לי לשבת בבית".

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

מחשבות על משפחה

את מוכנה כבר לזוגיות שתוביל להקמת משפחה?

"העולם שלי שלם ומלא, ואני מחפשת מישהו שגם העולם שלו שלם ומלא. זוגיות אמיתית יכולה לבוא רק כשאת לא נתלית על אף אחד וכשאף אחד הוא לא האוויר של נשימתך. כשאני מסתכלת לאחור, אני חושבת שעד היום לא הייתי בכלל בנויה לנישואים. לא הייתי מוכנה להאט בשביל מישהו או לפגוש אותו באמצע הדרך. זה היה מאוד סביבי וסביב הקריירה שלי. אמנם עם ליאו כן ויתרתי לפעמים כדי להיות איתו ולתמוך בו ולנסוע איתו, וקרה שוויתרתי על עבודה כדי לנסוע איתו למרוקו, אבל זה מה שרציתי לעשות אז, לראות את העולם ולנסוע ולחוות".

"היום אני רואה זוגיות בצורה אחרת לגמרי. אני רוצה להמשיך לעבוד, אבל הגעתי למקום שתמיד חלמתי להגיע אליו, וגם פתחתי דלת לדברים שאני יכולה יותר להתפנות אליהם עכשיו, זוגיות ומשפחה".

בעוד שנתיים תהיי בת 30. איך את עם זה?

"בואי נגיד, שאם הייתה לי אפשרות הייתי רוצה להיות בת 28 לנצח. אני מרגישה את הגיל בעיקר בגלל הטרנספורמציה שהחיים של החברים שלי עוברים. שתי חברות שלי בהיריון, חברה אחת התארסה ושתיים אחרות בדרך, ציון בטוח יתחתן עם יאנה, ולשלום יש את ענבל. לכולם יש את הנחלה שלהם, ואני, שאין לי עדיין, מסתכלת מהצד וחושבת שבעוד כמה שנים כולנו נהיה הנשואים האלה עם הילדים שנפגשים בגן השעשועים ובבריכה".

את יודעת מה יקרה עכשיו, אנשים ישאלו איך זה שמעולם לא נראית עם מישהו שהוא לא עשיר ומצליח.

"יצאתי עם בחורים לא עשירים ולא מצליחים ולא מבוגרים. לא על כולם יודעים. כשאני מתחילה לצאת עם מישהו, בדייטים הראשונים אני בבית או בחו"ל. אבל אני יכולה להגיד לך שלאורך זמן זה באמת היה בעייתי, גם כאשר ניסיתי מאוד. מגיעים לשלב שהוא מרגיש פחות ממני וזה לא נראה לו גברי".

בן זוג לא ישראלי בא בחשבון?

"אני פתוחה להכיר, אבל מעדיפה לפגוש בחור ישראלי. כשרוצים להכיר לי מישהו לא ישראלי, אני שואלת את עצמי: 'או־קיי, ומה אני אעשה איתו? עוד פעם אהיה על הקו?'. אבל את יודעת, נבר סיי נבר".

את התקופה האחרונה בילית בצילומים ל"אקס פקטור". איך הסכמת להנחות תוכנית כל כך מחייבת מבחינת ימי הצילום? זה לא יגביל אותך?

"ישבתי עם אבי צבי, מנכ"ל 'רשת', והוא אמר: 'זה לא יהיה כמו שמתייחסים אלייך בצילומים, כשאת המלכה ומביאים לך מה שאת רוצה. זה גם לא שמונה שעות ביום. אקס פקטור זה 15 שעות ביום וזה צוות ענק'. אמרתי לו: 'בדיוק את זה אני רוצה'. אני אוהבת לעבוד קשה".

בטלוויזיה מתייחסים רק לרייטינג. את מוכנה לזה?

"אין לי שום ספק שזה יצליח, אבל אין לי בראש מחשבות על רייטינג. את הקריירה כלום כבר לא יכול לרסק לי, ומהמקום שהגעתי אליו אני עושה דברים בשביל הכיף שלי".

הראיון המלא והאישי, השבוע בגיליון ראש השנה של "לאשה"