חצי שנה חלפה מאז טיטי איינאו זכתה בתואר מלכת היופי של ישראל ובפרק הזמן הקצר הזה בהחלט ניתן להעיד שחייה השתנו מקצה אל הקצה.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

מנערה אנונימית מנתניה, היא הפכה לאחת הנשים המדוברות ביותר בישראל, כשהיא מגייסת את כל המשאבים החדשים שהועמדו לרשותה, כדי לשמש פה לקהילה האתיופית אותה היא מייצגת ומודל לקליטה מוצלחת בארץ, על אף הקשיים שחוותה.

סיפורה האישי מרתק, וכולל עליה מאתיופיה, יתומה מאם ואב שנפטרו, שירות כקצינה בצה"ל וכמי שמייצגת את המדינה בתחרות מיס יוניברס עוררה עניין ברחבי העולם. היא פגשה את הנשיא ברק אובמה, את הנשיא שמעון פרס, ראש הממשלה בנימין נתניהו, מנהיגים, שגרירים ואנשי ציבור, הוזמנה להתראיין בערוצי תקשורת רבים ביניהם ה: CNN, BBC, לתוכניות טלוויזיה ברחבי אירופה כמו איטליה, גרמניה וצרפת, גם בדרום אמריקה ובארה"ב.

במהלך נסיעותיה הרבות, היא גייסה כספים לפרוייקט חברתי אותו יוזמת בעיר מגוריה וכולל מועדון לנוער במצוקה, כשבאוקטובר היא צפויה להגיע לרוסיה לתחרות הבינלאומית וגם שם לפגוש תורמים פוטנציאלים אותם תנסה לשכנע להתגייס לטובת המיזם.

מבחינת הקריירה איינאו הצטלמה לשערי מגזינים וכיכבה במספר קמפיינים, החל מבושם, דרך אולם אירועים ועד הטייטל החדש כפרזנטורית של רשת האופנה "גולף". בימים האחרונים פורסם במדורי הרכילות כי מי ששילמה את מחיר התהילה היא הזוגיות בה התמידה במשך שנתיים עם החבר רועי עוז - והם בחרו להיפרד.

על סט צילומי השער השלישי שלה לשבועון "לאשה", היא משתפת בתכנון השלב הבא; לימודי ממשל בבין תחומי בהרצליה, בשאיפות הבאות שלה, ובמקצוע המפתיע בו היא מעוניינת להשתלב כשכהונתה תסתיים.

  • הלבשה קרן נתנזון: ICE CUBE