יותר מ-500 נערות ונשים צעירות חיכו בשבועות האחרונים לתשובה מרגשת: דילגתי או לא דילגתי לשלב חצי הגמר במיונים לתחרות מלכת היופי של ישראל?

ההרשמה לתחרות של שנת 2014 התחילה בשלב הראשון בדף הפייסבוק של התחרות. מי שעונה לקריטיונים להשתתף בתחרות – בעלת אזרחות ישראלית, רווקה בגילאי 17 וחצי עד 23 ובגובה 1.70 מ' לפחות – הוזמנה לשלוח תמונה לדף שלנו. בכל שבוע נבחרה אחת שהוקפצה לשלב חצי הגמר במיונים!

בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק!

מור שלי. התחילה בפייסבוק, סיימה עם כתר וסרט (צילום: איתן טל)
מור שלי. התחילה בפייסבוק, סיימה עם כתר וסרט (צילום: איתן טל)

מחצי הגמר לנבחרת הסופית

עד כה נבחרו 11 מועמדות שנמצאו מתאימות והן קיבלו קידום משמעותי: במקום להשתתף במיונים הראשוניים, אליהם מגיעות מאות מועמדות, הן ידלגו ישר לשלב חצי הגמר שממנו נבחרות כמה עשרות.

בשנתיים האחרונות, מאז שאפשר להירשם בפייסבוק, היו שתי מועמדות שהשתתפו בהרשמה המוקדמת, הוקפצו לחצי הגמר והגיעו גם לנבחרת הסופית: סוף אזולאי בשנת 2012 ומור שלי בשנת 2013, שזכתה בתואר חביבת הקהל.

ההרשמה עדיין נמשכת! רוצה להשתתף באפליקציה שמאפשרת לדלג לחצי הגמר במיונים? היכנסי לדף הפייסבוק שלנו, עקבי אחר השלבים ואולי גם את תגיעי בדילוג קליל לשלב המתקדם!

גם ההרשמה הרגילה נמשכת, כל הפרטים בסוף הכתבה.

אילנית לוי רצתה לעזוב את המיונים, גל גדות באה בגלל אמא

אם כבר מדברים על ההרשמה, נברנו קצת בארכיון כדי לשמוע איך הגיעו לתחרות מלכת היופי כמה נשים שזינקו מהמקפצה הזאת רחוק קדימה.

הופתענו לגלות שהמלכות הבולטות לא נרשמו בעצמן! מה היה קורה בלי אמא של אילנית לוי? חברה של טיטי איינאו? והדודה של רוית אסף?

אז קחו דוגמה מההצלחה של המלכות שתקראו עליהן תיכף, אבל תשנו פרט אחד: יוזמה אישית. הירשמו בעצמכן ואת התמיכה של אמא (החשובה!) תשמרו לליווי למיונים עצמם.

רוית אסף, מלכת היופי לשנת 1992: "אין לי סיפורי ברווזון מכוער. הייתי מודעת לנתונים שלי, אבל התחרויות לא היו מיוזמתי. בגיל 15 זכיתי ב'מלכת היופי של באר שבע'. דוד שלי שלח המלצה ואז התקשרו אלי. נותנת החסות של התחרות לקחה אותי ל'נערת השנה', ולמלכת היופי דודה שלי שלחה המלצה, ושוב התקשרו".

אילנית לוי, מלכת היופי לשנת 2001: "בכלל לא רציתי ללכת. המשפחה שלי רשמה אותי, כשהתקשרו אליי פעם ראשונה סירבתי, ורק לאחר ניסיון נוסף מצד ההפקה הסכמתי ללכת, ב־2001, סתם בשביל החוויה. הגעתי לשם עם אמא שלי ואחרי כמה דקות אמרתי לה, 'בואי נלך'.

"בדרך החוצה נתקלתי במוטי רייף שהפיק את התחרות בזמנו והוא, בלי להכיר אותי, קרא לי אליו ושכנע אותי לחזור לאודישנים".

אילנית לוי. בואי אמאל'ה, הולכים (צילום: דביר כחלון)
אילנית לוי. בואי אמאל'ה, הולכים (צילום: דביר כחלון)

גל גדות, מלכת היופי לשנת 2004: "עד התיכון רציתי להיות רקדנית, זה כל מה שעניין אותי. מאוחר יותר, כשהתקבלתי לקורס מד"סיות בצבא, רציתי להיות הכי קרבית והכי גבר־גבר. כמה פעמים קיבלתי הצעות לדגמן מכל מיני סוכנים שפנו אליי בקניון ובים, אך שללתי אותן. לפני הצבא, בדחיפת אמא שלי, החלטתי בכל זאת לתת לזה צ'אנס ולטעום עולם שאני לא מכירה, וכך נרשמתי לתחרות מלכת היופי. הזכייה הפתיעה אותי מאוד".

ייטאייש (טיטי) איינאו, מלכת היופי לשנת 2013: "חברה שלי רשמה אותי. אני גם רוצה לעסוק בדוגמנות וזו גם שליחות בשבילי לייצג את הגוונים השונים שיש בישראל. בארץ אין מספיק דוגמניות עם צבע עור כהה".

ואולי בשנה הבאה... זו תהיה את?

__________________________________________________________________________________________________________

עוד כתבות בתחרות מלכת היופי :