גם אם נדמה שאגם רודברג נעלמה קצת בשלוש השנים האחרונות מעין הציבור, הכל יחסי. את מירב זמנה היא הקדישה ללימודי משחק בסטודיו של יורם לווינשטיין ובאוקטובר הקרוב תסיים להשלים את הכשרתה.

>>> חבבו את לאשה בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG

במהלך הזמן הזה, היא אומנם הופיעה בקמפיינים וגם השתתפה בסדרה "חצויה", אבל אם משווים את קצב העבודה המיוחס לה עד אז, בהחלט מדובר בהורדת הילוך. עם סיום הלימודים הצפוי, היא כבר קוצרת את הפירות של ההשקעה המקצועית, בתפקיד ראשי בסדרה "פצועים בראש" המשודרת ב HOT.

רודברג מגלמת בה את זוהר, בחורה המצטרפת למאבק לא שגרתי בפשיעה ולוקחת חלק בסדרת פעולות תגמול נגד עבריינים, שחומקים מהעונש המגיע להם. לצידה משחקים חנן סביון וגיא עמיר החתומים על "עספור" ויצרו גם את הסדרה הזא; תובל שפיר ורמי דנון.

בצילומי שער "לאשה" היא הודתה שמבחינתה קל יותר ללמוד 40 סצנות, מאשר "להחזיק את הבטן" כהגדרתה, ולמצוא מול המצלמה את הפוזיציה הכי מחמיאה לה. את הדרך המאומצת שלה במסע להרוויח בכבוד מעמד של שחקנית, היא מנמקת ברצון להתפתח ולהשתפר בתחום.

אז האם היה לה חשש לעצור את העשייה בשיא ההצלחה? מה היתרונות ומה החסרונות לדעתה בזוגיות עם שחקן נוסף בבית, כפי שיש לה, עם גל אמיתי אותו הכירה במהלך הלימודים? ומה הדבר הבא שהיא רוצה להשיג?