נערת ישראל בר חפר מתאימה לתואר שלה בצורה מושלמת: היא ידידותית ויוצרת קשר בקלות, מיטיבה להתנסח עם הרבה הומור (כולל הומור עצמי) ונושאת את השם הכי ישראלי בעולם.

"אבא שלי אמר לי על זה משהו בתקופת התחרות, כמה השם שלי ישראלי. זה בזכותו, הוא זה שעיברת את שם המשפחה שלו אחרי החתונה עם אמא שלי".

>>> בואו להיות חברים של תחרות מלכת היופי בפייסבוק!

גולף, 290 שקל (צילום: ניר יפה)
גולף, 290 שקל (צילום: ניר יפה)

בקרוב מאוד היא גם תהיה חיילת בצה"ל ועל זה בהמשך. כעת נתרכז בהפקה החגיגית והצחורה של בר בשמלות לבנות מתנפנפות באווירת שבועות.

"זו הפקה ראשונה שעשיתי לבד אחרי התחרות, שבה הצטלמתי תמיד עם עוד מועמדות. זה אחרת שעושים רק לך איפור ושיער והסטייליסטית רק איתך – את מקבלת את כל תשומת הלב. גם להצטלם עם השאר היה כיף אבל הפעם קיבלתי מקום שלא קיבלתי בעבר".

ערב הזכייה בתחרות. השם הכי ישראלי (צילום: ששון משה)
ערב הזכייה בתחרות. השם הכי ישראלי (צילום: ששון משה)

"עכשיו חזרתי הביתה ממתכונת במתמטיקה"

בימים אלה בר נמצאת בישורת האחרונה של בחינות המתכונת והבגרות, "אני לא נחה לרגע. לקח לי טיפה זמן להשלים את כל החומר אחרי התחרות אבל עשיתי את המקסימום כדי לסיים את השנה בצורה הטובה ביותר שאפשר. עכשיו הגעתי הביתה ממתכונת במתמטיקה, מחר יש לי בגרות באנגלית. נשארתי עם אזרחות, מתמטיקה ותנ"ך".

כשחקנית, איזה דמות תנכית היית רוצה לגלם במחזה?

"וואו, רגע. או רות או אסתר, כי נולדתי בפורים. אבל כן, רות המואביה זו בהחלט דמות מורכבת ומעניינת שהייתי בוחרת ברוח החג".

לקראת הגיוס: שואפת לתפקיד דוברות

שבוע אחרי הבגרות האחרונה בר אמורה להתגייס והיא מקווה לדחות קצת את התאריך כדי לקבל אוויר לנשימה.

"כל מה שאני צריכה זה לשבת על שפת הבריכה או מול הים ולנוח. אחר כך, לשירות הצבאי, אני מחפשת תפקיד משמעותי. חשוב לי להרגיש שאני באמת תורמת בשנתיים האלה ולא סתם מחכה שזה ייגמר. אני באה בכיף, בשבילי זו זכות לשרת".

תפקיד החלומות בצבא?

"תחום התקשורת והדוברות. אני מתחברת מאוד בקלות, אני ורבלית ואוהבת לדבר הרבה אז כנראה שזה איכשהו יתאים", היא צוחקת. "גם לרדת לשטח, לדבר עם חיילים ולשמוע חוויות מתרגילים זה פן שמעניין אותי לראות".

קריזות של גיל ההתבגרות

בחג השבועות היא תסב לארוחה חגיגית עם כל המשפחה, בשמלה לבנה שאהבה בהפקה והלכה לקנות מיד אחרי הצילומים. "אני מאוד אוהבת את האווירה של המשפחתיות והביחד".

מה עם מרד הנעורים?

"אמא שלי תגיד שאני הכי טינאייג'רית בעולם והכי עם קריזות של גיל ההתבגרות. יכולים להיות לי פתאום עצבים, מילה אחת יכולה להדליק אותי ואני מתפרצת למרות שבפנים אני יודעת שאני טועה.

"היום, בגיל 18, אני יכולה להסתכל אחורה על גיל 16 ולהגיד, מה חשבתי לעצמי שהייתי כזאת דרמה קווין?"

אבל בערך של המשפחתיות היא לא רוצה למרוד, להיפך: "אנחנו משפחה שתמיד ביחד, מאוד פתוחים אחד עם השני, משתפים ומתייעצים. זה מאוד חשוב ועד היום אני מודה להורים שלי על זה. אמא זו החברה הכי טובה. היא מכירה אותי הכי טוב ומי אם לא אמא תגיד לי את המלה הנכונה בזמן הנכון. בסוף אני רואה שהיא צודקת".

בר בהפקת בגדי ים של אינטימה (צילום: איתן טל)
בר בהפקת בגדי ים של אינטימה (צילום: איתן טל)

חבר? לא לחוצה ולא מחפשת

בסוף יוני תהיה לשכבת י"ב בביה"ס נשף סיום חגיגי. לנערת ישראל עוד אין שמלה וגם לא בן זוג. "כולם אומרים לי, חכי לצבא ושם בטוח תכירי מישהו. אבל אני לא מחכה ולא מחפשת. זה יבוא כשזה יבוא, הכל בסדר".

______________________

עוד כתבות באתר מלכות היופי: