שימו לב חובבי תוכניות הדוקו-ריאליטי: הטקס של בחירת מלכת היופי הערב הוא בדיוק בשבילכם. במהלך השבועות האחרונים ליוו השופטים את 20 המועמדות הסופיות והתרשמו גם מהביצועים שהפגינו במשימות שונות שהוטלו עליהן. המשימות צולמו ותועדו כל הזמן, כולל האתגרים, הכשלונות וההצלחות. כל אלה ישודרו במהלך הטקס הערב.

>> בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק!

בין השאר אפשר יהיה לראות בטקס את מעמד ההדחה של 10 מועמדות שלא העפילו לשלב חצי הגמר. היו שם דמעות של אכזבה, כמובן, וגם לשופטים לא היה קל. ועדיין, כל אחת מ-20 המועמדות יכולה לזכות בתואר חביבת הקהל - כל הפרטים בהמשך.

מתוך 10 המועמדות שעלו לגמר ייבחרו ארבע נושאות תארים: נערת היופי עשרה, מלכת החן, נערת ישראל וכמובן – מלכת היופי.

המנחה: מורן אטיאס, מודל להצלחה

השחקנית והדוגמנית מורן אטיאס תנחה את הטקס ואפילו תשיר. מורן הגיעה מחו"ל לצורך הנחיית הטקס וימים אחדים אחריו היא תטוס בחזרה לאל.איי. מורן אטיאס יכולה בהחלט לשמש השראה למועמדות בתחרות, שרבות מהן חולמות על קריירה מצליחה בעולם הבמה.

מורן עצמה, שהתחילה את דרכה כדוגמנית, היא כידוע מנחת טלוויזיה ושחקנית; אחרי שכבשה את המדיה האיטלקית, הופיעה בשלל סדרות טלוויזיה אמריקאיות ("התרסקות" "CSI" ניו יורק ומיאמי, "חוקי המשחק" ועוד) והפציעה על המסך הגדול לצידם של ראסל קרואו ("שלושת הימים הבאים").

בקרוב תוכלו לראות אותה גם ב־"The Third Man", סרטו של הבמאי זוכה האוסקר פול האגיס, איתו עשתה גם את "התרסקות". זהו סרט עתיר כוכבים, בהשתתפותם של ליאם ניסן, מילה קוניס, אוליביה וויילד ואדריאן ברודי. את התפקיד היא קיבלה בזכות תשעה אודישנים מוצלחים והעובדה שפנלופה קרוז היתה עסוקה.

חבר צוות השופטים: "חיפשתי את הנסיכה דיאנה הישראלית"

בראש חבר השופטים עומדת מרים נופך-מוזס, העורכת האחראית של שבועון "לאשה", שתכתיר את מלכת היופי הבאה של ישראל. לצידה בצוות המפיק מוטי רייף, מגישת הטלוויזיה ואושיית הכושר ענת הראל, מנחת הטלוויזיה והדוגמנית ירדן הראל והשחקן והמנחה ג'ייסון דנינו הולט.

"חיפשתי את הנסיכה דיאנה הישראלית", אומר רייף, "מישהי שתוכל להיות מודל לחיקוי לא רק בזכות היופי שלה, אלא בזכות הערך המוסף שהיא מביאה: רוח התנדבותית או מנהיגות".

"זו היתה החלטה קשה לבחור רק עשר מועמדות מבין ה-20", מוסיפה ענת הראל, "היו הרבה יותר בנות יפות אבל היה צריך לבחור רק עשר".

הראל גם ראיינה כמה מהמועמדות בתוכנית הטלוויזיה שלה, הצטלמה איתן וכתבה בדף הפייסבוק: "היום התארחו בתוכנית שלוש מתוך המועמדות הסופיות לתחרות מלכת היופי. רגע מרגש וחד פעמי בו אני עומדת ליד נשים עם כל ה- 1.83 ס"מ שלי ומרגישה קטנה".

השופטת ענת הראל (במרכז) עם המועמדות יטאייש איינאו וסבינה יוסופובה. "רגע חד פעמי שבו אני מרגישה נמוכה"
השופטת ענת הראל (במרכז) עם המועמדות יטאייש איינאו וסבינה יוסופובה. "רגע חד פעמי שבו אני מרגישה נמוכה"

תזכורת: אתם בוחרים את חביבת הקהל!

התואר עדיין פתוח לכל 20 המשתתפות בתחרות, גם אלה שלא העפילו לשלב חצי הגמר.

איך זה עובד? הקווים פתוחים להצבעה עבור חביבת הקהל וכל אחד יכול להשתתף!

ההצבעה במסרונים לטל' 7070 וההודעה שצריך לשלוח לאותו מספר היא פשוטה: מספר המועמדת העדיפה עליכם.

עוד אפשרות: להתקשר למספר 1901-720020 ולעקוב אחרי ההוראות. (עלות מסרון/שיחה – 1 ש"ח).

הכל מוכן... מי תהיה המלכה?

שמלות הערב כבר מוכנות, גם הסרטים והכתרים.

כולן יצאו מהערב הזה עם חוויה חד פעמית לכל החיים. מי תהיה הצעירה שבשבילה זו תהיה רק ההתחלה?

_________________________________________________________________________________________________________

עוד כתבות באתר מלכות היופי: