ל-10 המשתתפות בתחרות מלכת היופי שעלו לחצי הגמר כמעט לא היה זמן לעכל את החדשות המשמחות. לו"ז עמוס דורש מהן את מלוא תשומת הלב והן משקיעות את הנשמה בכל משימה.

>> בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק!

סינון מותח בפורמט ריאליטי

כזכור, בפעם הראשונה בתחרות מלכת היופי נעשה שלב חצי הגמר עוד לפני הטקס, בפורמט תוכנית ריאליטי. אפשר יהיה לראות בדיוק מה היה שם בטקס עצמו, שיתקיים באודיטוריום חיפה וישודר בשידור חי ב-27.2.13 בשידורי רשת ערוץ 2.

מתוך 20 מועמדות, 10 שקיבלו את הציונים הגבוהים ביותר מהשופטים עלו לשלב חצי הגמר. הסינון המותח נעשה במסעדת "התרנגול הכחול" בתל אביב. השופטים מימי נופך-מוזס, מוטי רייף, ענת הראל, ירדן הראל וג'ייסון דנינו הולט העבירו את חוות הדעת והציונים והמועמדות, מתוחות מאוד, נקראו לשמוע מי עוברת ומי לא.

אלה המועמדות שעברו לשלב חצי הגמר: שיר דרמר, גאיה שור-קון, לין צוקרמן, בר חפר, שיר אברמוביץ', זואי ראסל, אופיר קאפח, הילה בלילטי, יטאייש איינאו, סבינה יוסופובה.אתם יכולים לראות אותן בבגדי הים של אינטימה.

"לא ידעתי לאיזו תשובה לצפות"

"זו הרגשה מדהימה!" אומרת גאיה שור-קון. "פחדתי לדמיין את עצמי לא עוברת כי זה באמת היה החלום שלי להגיע לתחרות ולא רציתי שהחלום יקטע. באמת שלא ידעתי לאיזה תשובה לצפות, כל ה-20 בנות יפהפיות. כשעברתי הרגשתי בעננים".

"אני עוד לא מעכלת", אומרת שיר דרמר, "הזמן עובר כל כך מהר ואנחנו כל הזמן עסוקות. זו הרגשה טובה, אני לא רוצה שזה ייגמר".

וכמו בכל תחרות, יש גם מפסידות. 10 מועמדות שלא עלו לשלב הבא ויצאו מהתחרות על תואר מלכת היופי והתארים הנוספים. עם זאת, תואר חביבת הקהל עדיין פתוח לכל 20 המועמדות.

"לוקחת את זה בפרופורציה"

"התאכזבתי", אומרת בכנות יובל ברגמן, "אין מה לעשות, כשלא בוחרים אותך את מתאכזבת. אני עדיין מאושרת שאני חלק מה-20, גם זה מאוד מכובד. אני משתתפת בטקס ועדיין יכולה להיות חביבת הקהל".

ויקטוריה אוגאי היתה הכי רגועה לפני שנודע מי עולה לשלב הבא ונשארה רגועה גם אחריו: "אני לא לוקחת את זה קשה, אני יודעת שאם ארצה לעבוד בדוגמנות לא תהיה לי בעיה. זה כן סוג של פדיחה שלא עברנו", היא צוחקת וממשיכה: "אני לוקחת את זה בפרופורציה".

מה יהיה המסר של מלכת היופי?

10 המועמדות שנבחרו מתקרבות לארבעת התארים הסופיים: נערת היופי עשרה, מלכת החן, נערת ישראל וכמובן – מלכת היופי.

"אני רואה את מלכת היופי בראש ובראשונה כשגרירה של ישראל", אומרת שיר דרמר. "אני רוצה להציג לעולם את ישראל היפה. השתתפתי במשלחת שגרירים צעירים לארה"ב והופתעתי לראות את הבורות בעולם לגבינו. יש לנו כל כך הרבה דברים יפים, ירושלים, ים המלח ועוד - אין שום סיבה שלא נהיה אחת המדינות המתויירות בעולם".

לין צוקרמן: "המסר שלי הוא שאנחנו צריכים להאמין בעצמנו כי האמונה בעצמך וביכולות שלך מובילה אותך קדימה".

גאיה שור-קון: "חשוב לי לחזק את המודעות לצער בעלי חיים. לא מספיק פועלים במדינה בשביל זה, בעלי חיים רבים מדי מסתובבים ללא בית ויותר גרוע - יש אנשים שמתעללים בחיות תמימות" .

"מדהים אותי איזה רצון ואמביציה יש למועמדות להצליח"

לו"ז צפוף אמרנו? בבקשה: בבוקר לח התייצבו המועמדות לצילומי בגדי ים של אינטימה בחוף חיפה. "מדהים אותי כל פעם מחדש איזה רצון ואמביציה יש למועמדות להצליח, הרעב הזה שלהן מרגש כל שנה מחדש", אומרת חגית נאור, המנהלת המסחרית של אינטימה. "כשאת רואה אותן ב-6:30 בוקר עומדות במים קפואים מחוייכות ומוכנות לעבוד כל כך קשה - זה מקסים". התוצאות בתמונות שאתם רואים כאן – את הקור תדמיינו בעצמכם.

________________________________________________________________________________

עוד כתבות באתר מלכות היופי: