לפני שנתיים שרית אביטן, בת 20, אז נערה אנונימית מאשדוד - העלתה ליוטיוב קאבר שלה לשיר "יום אחד תבקשי", הלהיט של שיר לוי - רגע שסימן עבורה את תחילת הדרך. הסוכן רוברטו בן שושן שמע את הביצוע והחליט להחתים אותה בתור התגלית החדש שלו ומשם היא החלה להופיע, לצבור קהל ומעריצים. את חלומה להפוך לזמרת המזרחית המובילה בארץ, היא תנסה להגשים בקרוב דווקא על ידי פריצה מעבר לים, כשלוהקה לאחת ממשתתפות הסדרה "לה לה לנד 2". "בהתחלה חששתי", היא מודה, "הייתי צריכה ללמוד כמה שפות, כמו אנגלית, מרוקאית וספרדית. פחדתי איך אצליח, אבל הופתעתי לגלות שעמדתי בכל הלחצים ומבחינתי זו הייתה חוויה מדהימה וענקית".

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

בניסיון להשיג חוזה הקלטות בינלאומי היא טסה ללוס אנג'לס עם הקאסט שכלל את אלי זולטא סולן להקת הרוק "אלמנה שחורה", ליאת בנאי, הראפר הערבי סאמח זקוט המוכר בכינוי סאז שהוקפץ אחרי פרישתו המוקדמת של מושיק עפיה, שיר לוי שבזכות שירו היא עצמה הגיעה וכמו כן מאיה בוסקילה, בת טיפוחיו הקודמת של סוכנה הנוכחי. השאיפות לדבריה הן להצליח בישראל כי "כאן זה הקהל שלי", אבל מציינת שאם זה יקרה גם בחו"ל, היא "לא תתלונן".

בין הופעה להופעה, אביטן משרתת בצבא חמישה חודשים, בבסיס של חיל האוויר, ואף משמשת כפרזנטורית שמלות הכלה והערב של המעצב עובד כהן, שאפילו עשה לה הפתעה ו"הוריד את השלט של בר רפאלי באיילון, ושם אותי". בן זוג כרגע אין, למרות שניסו לשדך בינה ובין שיר לוי שהיחסים איתו הפכו לידידותיים בלבד, ושרית מכוונת לכבוש עוד יעדים חוץ משער מגזין "לאשה", את האמפי בקיסריה למשל.

  • הלבשה קרן נתנזון: +A