את הקול שלה בהצבעה, נטלי דדון כבר יודעת למי תיתן השבוע בגמר הישרדות שיתקיים בירושלים, ואף פנתה באופן פומבי לכל חבריה להצביע לאיתי שגב, בן בריתה הנאמן, שעלה לשלישייה הסופית מול ענת הראל ואנה ארונוב.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

אמנם נטלי תסתפק בתפקיד חברה על ספסל המושבעים, אבל היא מרגישה שהדרך הארוכה שעשתה מנושאת טייטל הדוגמנית עם הביקיני - לבחורה שלא חוששת לומר את דעתה ולעמוד על שלה, שווה גם את מחיר ההדחה מהמשחק. "סוף סוף אני יכולה לומר שיצרתי דמות חזקה דומיננטית. באתי ממקום מאד מתקפל ללא שאיפות, הייתי אמורה להיות מודחת על הפרק הראשון וקיבלתי עוד הזדמנות ועוד הזדמנות", היא נזכרת.

באופן מקרי, הפרק בו כבתה את הלפיד שלה ויצאה מהתחרות, שודר דווקא בלילה שלפני צילומי השער ללאשה ובמקום ללכת לישון מיד עם סיומו, היא נשארה ערה עד לסשן האיפור והשיער בסטודיו וההתייצבות בחוף הים עם הזריחה. שם מול עדשת המצלמה, בשעת הבוקר המוקדמת היא נלחמה על כל פריים כאילו מדובר במשימת חסינות, עד קבלת התוצאה הדרושה.

דדון פורחת מקצועית ומתחזקת תוכנית יומית בערוץ 24, וגם במישור האישי היא נמצאת בזוגיות בת כמעט שנה עם חמי בראל. למרות שבעבר הלא רחוק היא נהגה לצחוק על לחץ החתונה שלה, אחרי שהצליחה כהגדרתה "לשרוד בלי גבר לצידה", לשאלת יחסיהם לאן ומתי - היא עונה ש"הכל יבוא בעתו".

  • הלבשה קרן נתנזון: +A