שלי רגב, שהשתתפה בתחרות מלכת היופי של ישראל לשנת 2012, לא מבזבזת רגע. מאז סיום התחרות היא הצטלמה לקטלוג של אופנת קיקי בעיצובה של ענת שר-ישראל. את המשיכה שלה לעולם הפיננסים היא מממשת בעבודה בסוכנות ביטוח גדולה.

>> בואו להיות חברים של מלכת היופי בפייסבוק

שלי מצטלמת. באור יהודה מכירים אותה מהפוסטרים (צילום: תום דרור)
שלי מצטלמת. באור יהודה מכירים אותה מהפוסטרים (צילום: תום דרור)

חביבת הלייקים: הגולשים אהבו אותה

תום דרור, הצלם שהציע אותה למעצבת, ראה תמונות של שלי בפייסבוק במסגרת התחרות. שלי זכתה בתואר "חביבת הלייקים", כלומר היא קיבלה תמיכה מגולשים רבים וזה העלה אותה ישירות לשלב חצי הגמר.

"הצילומים נערכו ביום שישי במתחם התחנה בתל אביב והיה ממש כיף ליישם בפועל את כל הטיפים מהתחרות. הרגשתי שבאתי עם נסיון".

במה למשל?

"ידעתי לזוז במהלך הצילומים, ידעתי איזה פוזיציות מחמיאות לי ולבגד כך שייראה טוב על הגוף. רכשתי גם המון סבלנות במהלך הצילומים לתחרות, כיוון שהיו ימי צילומים שכל 20 הבנות השתתפו והיינו צריכות לחכות עד שכולן היו מסודרות מבחינת איפור, בגדים ושיער".

מעצבת מותג "קיקי", שמחה לפרגן: "התרשמתי מאוד משלי. הייתי מרוצה מההופעה שלה ומאיך שהיא הציגה את הבגדים. הצילומים היו מעולים".

רוצה לחזור ללונדון

כעת שלי בודקת הצעות נוספות לצילומים ונהנית מהפירסום בעירה, אור יהודה. "זו עיר קטנה, כולם מכירים את כולם. אפילו תלו לי שלטים ברחבי העיר במהלך התחרות".

ומה מתוכנן להמשך הקיץ?

"לחזור ללונדון עם חברות מהתחרות, אחרי שביקרנו שם במהלך התחרות והתאהבנו במקום".

יעד שלא תפספסי?

"אין יעד ספציפי למעט הרבה שופינג באוקספורד סטריט", היא מחייכת. "הכי חשוב להיפגש שום עם החברות. אני מקווה שהכתבה תהווה תזכורת להילה בוסקלה ולשני חזן, מלכת היופי, שהתחייבו להשתתף".

שלי רגב. והיא גם סוכנת ביטוח (צילום: תום דרור)
שלי רגב. והיא גם סוכנת ביטוח (צילום: תום דרור)

היא לא דומה כאן למורן אטיאס? שלי רגב (צילום: תום דרור)
היא לא דומה כאן למורן אטיאס? שלי רגב (צילום: תום דרור)

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד במלכות היופי: