לקארין כהן יש סיפור נחמד על הפעם הראשונה שבה נתקלה בשחקן ניר (נירו) לוי, הרבה לפני שהפכה לאשתו ומיד לגרושתו. זה קרה לפני שמונה שנים, כהן הייתה אז תלמידת תיכון מעפולה שאהבה לבלות בעיר הגדולה וחלמה על היום שבו תנחת בתל אביב עם מזוודה קטנה ותראה לכולם מה זה.

>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

"יום אחד הגעתי למועדון עם חברה, ועוד לפני שהספקתי להיכנס מישהו תפס אותי ביד. זה היה ניר. שתינו ודיברנו, ואז הגיעה שאלת מיליון הדולר: 'בת כמה את?' אמרתי לו: 'בת 16 וחצי'. תמיד נראיתי בוגרת לגילי והוא לא העלה על דעתו שאני כל כך צעירה. הוא לקח צעד אחורה, אבל לפני שעזב את המועדון הוא לחש לי: 'רק שתדעי שאת מיוחדת ושהגבר שיתחתן איתך יהיה מאושר'".

הפעם הבאה שבה נפגשו הייתה לפני שנתיים וחצי. כהן הספיקה להתפרסם בריאליטי "הדוגמניות" (עונה שלישית) כביץ' הברונטית צמאת התהילה, להיפרד מחבר ולשוב לדירת אמה בעפולה, קצת מיואשת מעולם השואו ביז וקצת מהאהבה. הפעם הייתה כבר בת 22. שוב נסעה למועדון תל אביבי, ושוב הגיע נירו המבוגר ממנה בעשרים שנה.

"מהרגע שנכנסתי הוא לא הוריד ממני את העיניים", היא נזכרת בהנאה. "שתינו דרינק ביחד, העברנו את הערב ביחד, ולא הייתי שנייה בלעדיו. בסוף הערב הוא שאל: 'את באה אליי?' אמרתי: 'זהו, שלא'. החלפנו טלפונים ובאותו לילה הסתמסנו".

למחרת הגיע נירו לאסוף את כהן מעפולה לאחר שסיימה משמרת ראשונה כמנהלת חנות בגדים ומשמרת שנייה כברמנית. כעבור שנה, ביום השנה להיכרותם, התחתנו. חתונה ראשונה שלה, שנייה שלו.

"מאותו לילה שבו ניר בא לאסוף אותי, חזרתי הביתה רק לאסוף בגדים. זה היה קשר אינטנסיבי. היו חיבור וכימיה מטורפת. נזכרנו בפגישה הקודמת בגיל 16. אחרי חצי שנה הוא הציע לי נישואים. בלי להסס הסכמתי. הייתי מאוהבת. עיוורת לחלוטין. הרגע שאמרתי 'כן' היה המאושר ביותר בחיי. הייתי בטוחה שאני וניר זה לנצח".

למרבה הצער, סיפור האהבה הזה השמיע באוגוסט האחרון אקורד סיום צורם. אחרי שנת נישואים רצופה עליות ומורדות, כהן (24) עזבה את הבית, ככל הנראה על דעתו של בעלה, ולאחרונה התגרשה ממי שהחשיבה כאהבת חייה.

הפרידה מנירו, היא מודה, תפסה אותה לא מוכנה. מהרגע שמדורי הרכילות החלו לחטט, נצמדה קארין כהן לנורית אורגל, אקס סוכנות רוברטו, המשמשת מנוע טורבו לאמביציה שלה וגם כותל לשעת צרה. אורגל, שטסה לאחרונה לפגישות באיטליה על מנת לקדם את הקריירה הבינלאומית של כהן, סגרה לה לאחרונה קמפיין לנעלי ג'וזף והפקת אופנה למגזין אירופאי, ומאמינה שכהן תמשיך את הצלחתה של מורן אטיאס בארץ המגף ותמכור להם קסם ישראלי חדש.

קארין מתקשה לשחזר את הרגע שבו החלו להתקלקל נישואיה. בראיון האחרון שנתן נירו לוי זמן קצר לאחר פרידתם, הוא אמא שהוא מאוכזב. כהן משוכנעת שלא הייתה לו שום סיבה לחוש כך.

"לפני החתונה היה מדהים-מדהים-מדהים. לא עניינו אותי בילויים וחברות. נעלמתי לכל העולם. הייתי רק איתו ולא רציתי לזוז ממנו לשנייה. בילינו יחד כל היום. אחרי החתונה הדברים התחילו להשתבש ולא הצלחתי לעמוד על הבעיה".

בואי נדבר רגע עלייך. איפה החלק שלך בכישלון הנישואים?

"עשיתי בדק בית עם עצמי לא פעם ולא פעמיים. לא קרה שום דבר דרמטי. לא תפסתי אותו בוגד, ובטח שאני לא בגדתי בו. אחרי שעברה האופוריה של הימים הראשונים שאחרי החתונה, ניר כל הזמן אמר לי: 'הכתובת על הקיר'".

למה הכוונה?

"הוא פחד מהפרש הגילים בינינו, למרות שתמיד הצהיר שהוא לא מרגיש את זה. אבל בשיחות שלנו, כשאף אחד לא שמע, הוא חשש. הרבה פעמים ההוא אמר שאני במקום אחד והוא במקום אחר, והייתי שואלת: 'פאק, אז למה התחתנת איתי?' והוא ענה שהוא מאוד אוהב אותי".

ואת? נלחמת מספיק על הקשר הזה?

"ניסיתי להילחם ולשמר את הקשר בכל דרך אפשרית. ביקשתי סליחה גם כשידעתי שהמריבות הן לא בגלל שעשיתי משהו לא בסדר. אני אולד פאשן בכל מה שקשור למערכות יחסים ורציתי להאמין שאתחתן פעם אחת ושם זה ייגמר. אני באה מבית של הורים גרושים ולא רציתי להיכשל.

"הייתי בחורה בת 22 שהכירה גבר שמבוגר ממנה בעשרים שנה והתחתנה. איפשהו ויתרתי על הילדות שלי, על החיים שכל בת גילי עוברת. נכנסתי למערכת יחסים עם גרוש שמביא איתו שני ילדים והייתי איתו שם ודאגתי לילדים. רציתי שהוא יהיה מאושר. כל כך ניסיתי להיות האישה הטובה, להיות בוגרת ולהתבגר בשבילו רק כדי שיהיה טוב".

היית נותנת סיכוי לקאמבק?

"לא. נפערה תהום שאי אפשר לגשר עליה".

השמועות אומרות שאת צמודה למפיק האירועים טל אהרון.

"הכרנו דרך אייל גולן, חבר משותף, ולא תכננתי את זה, אבל הקשר הזה פשוט קרה, ואני שמחה שזה קרה. המון אנשים שואלים אותי אם אני מאמינה עדיין באהבה. התשובה שלי היא שהפרידה רק הגבירה את המוטיבציה שלי להיות בזוגיות טובה. אם היינו עושים את הראיון הזה לפני חודש, הייתי אומרת לך: 'תני לי להבריא'. עכשיו אני שמחה שמצאתי גבר שיחבק אותי ויאהב אותי ויהיה שם בשבילי. יש סביבנו פפראצי, אבל זה לא מלחיץ אותו, הוא אדם בוגר, יודע לאיזה סיטואציה הוא נכנס וזה חלק מהחבילה".

את מאמינה שתתחתני שוב?

"בטח. אני אתחתן שוב, ואעשה את זה ברבנות".

נירו לוי סרב להגיב לכתבה.

** את הראיון המלא עם קארין כהן תוכלו לקרוא בגיליון החדש של "לאשה"

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד בלאשה: