על פניו החיים של אילנית לוי הם צמר גפן ורוד ומתוק: היא יפה, עשירה, צעירה ומאוהבת עד מעל הראש, אבל היא מבקשת מאוד שלא תקנאו בה, כי "זה ממש לא פשוט להיות אני". החיים לאור הזרקורים, המבטים ברחוב, ובעיקר השמועות והטוקבקים שמוציאים אותה בערך כל בוקר מדעתה, הם חבילה מספיק גדולה בשביל אישה צעירה כמוה, שכל מה שהיא רוצה בחיים זה להיות אמא טובה ואישה טובה, בסדר הזה.

>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

"החיים שלי מאוד חשופים, אבל הרבה דברים ממה שאנשים כביכול יודעים עליי, זה מרחק שמים וארץ ממני". בהיותה מלכה עם קבלות, שהייתה נשואה למי שכבר שנים נחשב למלך בעצמו, רשימת השמועות שבהן כיכבה אכן ארוכה.

את אייל גולן היא הכירה כשהייתה בת 19. שנה אחר כך הם כבר היו נשואים, ושנה אחרי זה הפכו להורים. "לא תכננתי להתחתן וללדת בגיל כל כך צעיר. רציתי ללמוד משחק, אבל זרמתי לאן שהחיים שלי הובילו אותי. בבית לא אהבו את זה בהתחלה. אני חיפאית קטנה ומתוקה, והוא זמר בעל שם, מבוגר ממני ביותר מעשר שנים. הם פחדו שהוא יפגע בי".

"עם אייל הייתי כאילו בזוגיות, אבל הייתי מאוד לבד". אייל גולן ולוי (צילום: דביר כחלון)
"עם אייל הייתי כאילו בזוגיות, אבל הייתי מאוד לבד". אייל גולן ולוי (צילום: דביר כחלון)

התגרשתם לפני כמעט ארבע שנים. נלחמתם על הזוגיות הזאת?

"מה את חושבת? באתי מבית שבו להיות גרושה זו מחלה. לא הסכמתי לקבל את הטייטל הזה. בסוף ויתרתי כי אם הייתי נשארת ממורמרת, הייתי אמא פחות טובה. עשיתי את זה בשביל הילדים, ובסוף אני רואה טוקבקים כמו 'למה עשיתם את זה לילדים?' לכי תביני".

איך נראית החלוקה ביניכם היום?

"אין לנו סידור קבוע. הם לא ישנים אצלו, כי הוא עובד בלילות והיום הוא גר בכלל בתל אביב. הוא בא והולך מתי שבא לו, ולי אין בעיה עם זה. כל ההחלטות עליי, והוא מגבה אותי בזה. הוא רואה אותם בעיקר אצל אמא שלו, ובימי שישי אנחנו משתדלים לאכול יחד, בשבילם. הוא יותר כמו סבא מאשר אבא. בא, מפנק, מחבק והולך. הוא לא מסוגל להגיד להם לא – ובמובן הזה הוא קצת מקלקל לי, כי אצלו הכול מותר".

לפחות הוא יכול להעניק לכם רמת חיים גבוהה.

"לא, זה לא הסיפור שלי. התחלתי לעבוד בגיל 14, ומאז ומתמיד היה חשוב לי לא להיות תלויה באחרים ולא לקחת. האמת היא שלפני החתונה עשינו הסכם ממון. אני זאת שביקשה את זה. על אף שאייל מאוד הופתע, הוא הסכים. היום כבר התמתנתי עם הטירוף הזה, אבל כשהייתי צעירה היה לי חשוב מאוד שכולם ידעו שאני לא צריכה שום דבר מאף אחד. אני לא בטוחה שאני צודקת בגישה הזאת, אבל זאת אני. זה נראה לי לא הגיוני לקחת חמישים אחוז ממישהו שקרע את התחת כל החיים, רק מפני שהתחתנת איתו".

שנתיים אחרי הגירושים היא מנעה מעצמה זוגיות, "כי חשבתי שמתחתנים רק פעם אחת בחיים", אבל בהמשך יצאה כמה חודשים עם איש חיי הלילה אמיר אביטן, שהיה לדבריה "סוג של ריבאונד", בעזרתו למדה שזה בסדר, שמותר לה.

היום היא מנהלת כבר עשרה חודשים מערכת יחסים עם אלירז שדה, זוכה "האח הגדול 2". זה התחיל בידידות הדוקה, ועבר לפסים רומנטיים מתחת לרדאר של מדורי הרכילות.

"הכרנו באולפן השקוף של ערוץ 24 והייתה בינינו כימיה מהירה", היא מספרת. "היינו בקשר ידידותי, אבל אחרי איזה חודש נפגשנו במקרה וזה התחיל. אף אחד, למעט חברים קרובים באמת, לא ידע. אפילו לא אמא שלי, שבוקר אחד צלצלה בשבע בבוקר ושאלה: 'את יוצאת עם אלירז?' הסתבר שכל השער האחורי של 'ידיעות אחרונות' היה על זה. התבאסתי, לא הייתי מוכנה עדיין לפרסום הזה".

איך אייל קיבל את זה?

"בשתיקה. כמובן שסיפרתי לו קודם. קשה לו, וזה טבעי".

בגלל זה הוא הזהיר את אלירז ב"גיא פינס" שאם הוא לא יהיה נחמד אלייך, הוא לא יהיה?

"נו, זה אייל. הוא לא התכוון. צחקנו על זה אפילו. זה עובר לו לאט לאט. כל הכבוד לאלירז שעומד בזה. לא רק שהיה לו האומץ התחיל איתי, יש לו גם אומץ להישאר. אני חבילה לא קטנה, כי זה גם אייל וגם הילדים".

מה ההבדל בין הזוגיות הזאת לזוגיות עם אייל?

"עם אייל הייתי כאילו בזוגיות, אבל הייתי מאוד לבד. לא שיתפתי, לא התייעצתי. בכלל לא ידעתי שמשתפים. אני בן אדם ששומר על רגשות, וזה כנראה מה שקלקל את היחסים. היום אני הרבה יותר זוגית, יותר קל לי להוציא רגש. ארגנתי את חיי לבד, ואלירז, בסבלנות גדולה, מנסה לפרום את החוטים ולהגיע אליי".

שווה לו. בכל זאת הוא זכה במלכה.

"צריך לשאול אותו אם זה שווה לו, אבל לי זה שווה. עובר עליי משהו טוב. אני מאושרת".

_____________________________________________________________________________________________________________

עוד בלאשה: