במדינה טרופית כמו ברזיל, בגד ים הוא פריט חובה בכל גיל ולכל אדם. ביקיני, חוטיני, טנקיני ומונוקיני - הכל הולך, וכמה שפחות בד - יותר טוב.

>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

כזכור, ברזיל מארחת את תחרות "מיס יוניברס" השנה, מה שהופך את שלב בגדי הים למסקרן במיוחד. נערת ישראל, קים אדרי, שנסעה לייצג אותנו בתחרות, בחרה לקחת איתה שלושה בגדי ים בצבעי כחול-לבן מתנת חברת "אינטימה", נותנת החסות בתחרות המקומית.

"קים הגיע אלינו לחנות ומדדה את כל הדגמים הקיימים", מספרת יעל בס, המעצבת הראשית של "אינטימה". "יחד בדקנו מה מחמיא לגוף שלה ולצבע העור שלה ועם מה היא מרגישה הכי בנוח. אני חייבת לציין, שכל בגדי הים נראו עליה מצוין. יש לה גוף יפה ועור משגע. לבסוף בחרנו שלושה דגמים: ביקיני ספורטיבי בצבע כחול רויאל, סטרפלס שלם בצבע לבן עם רקמה מנומרת ואת אותו הדגם גם בביקיני".

האם הבחירה בצבעי הדגל הייתה מכוונת?

האמת היא שלא. קים מדדה המון דגמים בכל הצבעים ולבסוף בחרה באלו שהיא הרגישה בהם הכי טוב".

האם הדגמים עוצבו במיוחד עבור התחרות?

"לא, יש לנו מבחר ענק של בגדי ים, והאמת היא שכל אחת יכולה לרכוש לעצמה את הדגמים שקים בחרה".

צבע משגע. קים בכחול רויאל (צילום: אייל פישר)
צבע משגע. קים בכחול רויאל (צילום: אייל פישר)

מהיכן את שואבת את ההשראה לעיצובים?

"כמו בכל תחומי העיצוב יש תחזיות אופנה. אנחנו כמובן מתעדכנים בכל הטרנדים החמים ובמקביל מפתחים טכניקות חדשות ומעצבים אקססוריז תואמים. הקולקציה בדרך כלל מחולקת לארבעה סיפורים שונים שמתשלבים זה בזה ובעיקר מדברים את השפה של המותג".

מה הטיפים שלך לשמירה על בגד ים לטווח הארוך?

"אני ממליצה לכולם לנהוג בבגדי הים בדיוק כמו בשאר הבגדים בארון. ובדיוק כמו שהגוף שלנו עלול להינזק מחשיפה ארוכה בשמש, כך גם בגד הים. אל תשאירו אותו בשמש יותר מדי, אל תשאירו אותו באוטו או עטוף במגבת עם כל הכלור. בגד ים עשוי מסיבים ולכן מומלץ לשבת על מגבת ולא ישירות על החול. את בגד הים שטפו במים ובסבון וחשוב לייבש אותו בצל".

מה לדעתך הסיכוי של קים לחזור עם הכתר?

"לא ראיתי את שאר המועמדות, אבל בעיני קים מאוד יפה, יש לה גוף מרשים וצבע משגע. יש לה יופי מאוד ישראלי ואני מאחלת לה הצלחה גדולה".

דגמים מתוך קולקציית הקיץ של אינטימה (צילום: יוסי גמזו לטובה)
דגמים מתוך קולקציית הקיץ של אינטימה (צילום: יוסי גמזו לטובה)

ובחזרה לתחרות:

למי שפספס: השנה, בפעם הראשונה בהיסטוריה של תחרות "מיס יוניברס", מתקיימת הצבעה דרך האינטרנט למועמדות. המועמדת שתזכה בניקוד הגבוה ביותר תעלה אוטומטית לשלב חצי הגמר: 15 המועמדות הסופיות.

על מנת שנערת ישראל, קים אדרי, תעפיל לשלב חצי הגמר ותגיע רחוק בתחרות הבינלאומית, עליכם להצביע באתר רשמי של התחרות: במסך ההצבעה תתבקשו לבחור את המדינה שלה אתם מצביעים ואת הנציגה שלה, ולדרגן מ-1 עד 10, כאשר 10 הוא הניקוד הגבוה ביותר. למעשה, מה שקובע הוא לא כמות ההצבעות, אלא "איכות" ההצבעות.

ההצבעה מתקיימת באתר הרשמי של התחרות ויכולים להשתתף בה רק מגיל 16. ניתן להצביע עד 10 פעמים מאותה כתובת מייל בכל יום.

רוצה להיות מלכת היופי הבאה? כל הפרטים כאן

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד במלכות היופי: