מאת מערכת מנטה
בגיליון מרץ של המגזין הנושא את שמה, מכריזה אופרה ווינפרי כי "את לא צריכה יותר מאשר 33 פריטים בארון הבגדים שלך". ווינפרי מתפעלת, ובצדק רב, מקורטני קרייבר, שאובחנה בשנת 2006 כסובלת מטרשת נפוצה. קרייבר שינתה הרגלים, הפסיקה לעצור באופן קבוע בקניון ולרכוש להנאתה פריטים באינטרנט. ארון הבגדים שלה היה עמוס בפריטים שהיא כמעט לבשה, ובנוסף היא בזבזה זמן רב מדי יום בהתלבטות מה תלבש.
מלתחה בסיסית ולא צרכנות אובססיבית (שאטרסטוק)
קרייבר קראה שמרביתנו לובשות רק כ-20% מהבגדים שלנו במשך 80% מהזמן, ולכן החליטה לנסות ולהסתדר עם 33 פריטים בלבד, מספר שהיא בחרה רק משום שהוא "נשמע מאתגר". בהתחלה בחרה משקפי שמש, ארנק, ז'קט, לאחר מכן מספר חולצות, ג'ינס ומכנסיים. היא תהתה אם עמיתיה יבחינו במלתחה המצומצמת שלה, אבל היא גילתה שהם לא שמים לב. היא תיעדה את המאמצים שלה בבלוג הנקרא Project 33, ובו פרושים הפרמטרים בהם כדאי לנקוט כשרוצים לנסות את הדבר גם כן: אילו נעליים, אביזרים, תכשיטים, ושאר פריטי לבוש צריכים להיכלל ברשימה, מלבד תחתונים וחזיות. מכנסי יוגה כן, כמובן רק אם משתמשים בהם על מנת ללכת לשיעורי יוגה.
בבלוג שלה קרייבר כותבת, שארון בגדים פשוט יותר הוא הפתרון לחיים פשוטים יותר. לא רק להתלבש בקלילות, אלא ליהנות ממלתחה בסיסית ולא מרכישה כפייתית של בגדים העונים לסגנונות אופנתיים. "אני מקבלת יותר מחמאות מאשר בעבר," היא כותבת. קרייבר תרמה את מרבית הפריטים שלה לצדקה. בשנת 2011 התפטרה מעבודתה על מנת להתרכז באתר שלה, bemorewithless.com, המציע עצות ושיעורים באינטרנט. "אין לי אף זיכרון שמח הקשור למשהו שרכשתי", מצטטת אותה וינפרי, וזה צובט בלב, וגם בארנק.
לא צובט בארנק (שאטרסטוק)