22:00: השקת שיתוף הפעולה של המעצב הצעיר עידן לרוס עם קולגייט אופטיק ווייט במלון בראון ביץ'

אני מאוד שמח על שיתופי הפעולה שנעשו בשבוע האופנה הנוכחי עם חברות מסחריות, שהרימו את הכפפה ותמכו במעצבים הצעירים. את עידן לרוס, שנבחר לשיתוף הפעולה הזה, אני מכנה איב סאן לורן הישראלי, כשכבר מהתצוגה הראשונה ניתן לזהות את כתב היד שלו ואת השפה הייחודית שהוא מביא לענף המקומי.

  (צילום: מוטי רייף)

  (צילום: מוטי רייף)

עופר רפאלי הגיע לאירוע עם כל צוות הדוגמניות שלו, שנחתו הבוקר בישראל לרגל שבוע האופנה. בתמונה: הלנה, דוגמנית הבית של ג'ורג'יו ארמאני, שתצעד בשבוע הבא על המסלול הישראלי.

  (צילום: מוטי רייף)

כמובן שגם דניאלה בסל ושי הבר, יד ימיני ויד שמאלי, שבלעדיהן אני לא קיים (בשעות מסוימות), היו איתי באירוע, ונהנו מערב עתיר משקאות, שעזרו לנו לפרוק מתחים מיום עמוס במיוחד.

>> הצטרפו לשורה הראשונה: צפו בשידורים החיים מכל תצוגות שבוע האופנה ובסיקור המלא

09:00: הבנות של סאמפל מתכוננות לתצוגה

  (צילום: מוטי רייף)

מעצבות המותג סאמפל, עינב זיני ונופר מכלוף, הגיעו למתחם שבוע האופנה של TLV Fashion Mall כדי לבדוק את אורכו של המסלול ולערוך בהתאם את הווידאו-קליפ והמוזיקה שתלווה את התצוגה שלהן. סאמפל, שהציגו כבר בשבוע האופנה הראשון ונחשבו אז לצעירות המבטיחות של האירוע, הצליחו להתברג לרשימת בתי האופנה הישראליים המצליחים והנחשקים ביותר.

10:30: בסטודיו של שני צימרמן בדרום תל אביב

  (צילום: מוטי רייף)

מאוד מרגש אותי להגיע בימים אלה לסטודיו של מעצב שמציג בפעם הראשונה בשבוע האופנה, ולראות איך חלום של מעצבת צעירה, מבטיחה ובולטת הופך למציאות בקולקציה מרהיבה. שני אומנם הציגה בעבר במסגרת תצוגת האפ-קאמינג דיזיינרס שקיימנו, אבל השנה בזכות שיתוף הפעולה שלה עם חברת הסלולאר וואווי היא מעלה למסלול תצוגה עצמאית.

  (צילום: מוטי רייף)
מדהים לראות איך ברגעים האלה כל החברים הטובים של המעצבים נרתמים לסייע במלאכה הרבה. בתמונה: אלן לוקאש, חברתה הטובה של שני, מעצבת אופנה בפני עצמה והכלה של זהבה גלאון, נותנת יד בדיגום פריט בעיצובה של שני.

12:30: הצגת סקיצות לקולקציה של המעצב הצעיר הד מיינר

  (צילום: מוטי רייף)

הד מיינר מכוון גבוה. מדובר באחד המעצבים הצעירים הבולטים שנבחרו לפרויקט התמיכה ביוזמת מפעל הפיס. הוא מעצב שמכין את דרכו אל תעשיית האופנה הבינלאומית, ועיני כולם נשואות אל הקולקציה שלו. הד עובד קצת אחרת ממה שהתרגלתי לראות, ולכן בשלב זה הוא המעצב היחיד שעדיין אין לו מוזיקה לתצוגה וטרם נראה דגם מוכן אחד. אל דאגה, הכול יהיה מתוקתק בזמן.

15:00: הדוגמנית אניה מרטירוסוב במדידות לקולקציה של משכית

במהלך כל השבוע מסתובבות 55 דוגמניות בין 36 מעצבים, שמודדים עליהן את הבגדים אל מול מאות תופרות ואנשי צוות שעושים ימים כלילות בעבודה מאומצת על התוצאה הסופית שתוצג על המסלול.

  (צילום: מוטי רייף)

אניה מרטירוסוב היא אחת הדוגמניות העסוקות ביותר בשבוע האופנה (אם לא הכי עסוקה). כאן תפסתי אותה מתפשטת ומתלבשת מאחורי הווילון בסטודיו של משכית.

17:00: עריכות מוזיקה של רימה רומנו אצל לירן שושן בגבעת זאב בירושלים

נא להכיר את השף המוזיקלי שלי, לירן (ליריק) שושן. עריכת מוזיקה היא, בעיניי, סוג של בישול - חותכים, מחברים, מתבלים, מכניסים לתנור - ומקבלים מנה שגדולה מסך מרכיביה.

  (צילום: מוטי רייף)

בתמונה המעצבת רימה רומנו, שיודעת בדיוק מה היא רוצה, יושבת עם ליריק על הפסקול לתצוגה שלה, שמעוררת כבר עכשיו עניין רב וביקוש מצד הקניינים, עוד בטרם הגיעו לישראל.