מרסלו בורלון חוזר לגינדי תל אביב Fashion Week, הפעם כמעצב אופנה. ל-Xnet נודע כי ב-20 באוקטובר, יום התצוגות השני של שבוע האופנה, יציג בורלון את קולקציית הנשים לאביב-קיץ 2016 בעיצובו למותג County of Milan, אשר נחשפה בפרזנטציה בשבוע האופנה במילאנו שהסתיים בשבוע שעבר.

>> מוזמנים לעשות לנו לייק בפייסבוק

התצוגה בתל אביב היא מעין סגירת מעגל אישית ומקצועית עבור בורלון, ארגנטינאי במקור שחי ופועל באיטליה מזה 15 שנה, שהיה מנהלו האמנותי של שבוע האופנה גינדי תל אביב הראשון, ושימש כיד ימינו של מוטי רייף, מפיק ויזם שבוע האופנה, בשבוע האופנה ה-2, שהתקיים שנה וחצי לאחר מכן. בורלון, 40, הוא בן זוגו לשעבר של רייף והתגורר במשך תקופה על קו מילאנו-תל אביב.

דוגמנים מאחורי הקלעים בתצוגה של County of Milan באיטליה (צילום: gettyimages)
דוגמנים מאחורי הקלעים בתצוגה של County of Milan באיטליה (צילום: gettyimages)

County of Milan החל את דרכו כמותג חולצות טי מודפסות שהשיק בורלון בשנת 2012, בשיתוף המעצב הגרפי ג'ורג'יו די-סלביו. החולצות הפכו ללהיט בקרב צעירים באירופה ובארצות הברית, לא מעט בזכות החיבור הצמוד דאז למעצב ריקרדו טישי מז'יבנשי, והרבה בזכות ההדפסים הגיאומטריים הפופולאריים ברוח האתנו-טכנו. ההדפסים הללו, שהונחו על החולצה מקו הצווארון ומטה, נראו ממרחק כמעין אבנט טקסטילי על החולצה, והפכו במהירה לסימן ההיכר של המותג.

לפני שנתיים החליט בורלון לפתח את המותג עם שורה רחבה של מוצרים הכוללת לא רק חלקים עליונים, אלא קולקציית נשים וגברים מלאה ונפרדת לעונת חורף 2014-15, שהוצגה במילאנו. בנוסף, בחנויות קונספט ברחבי העולם נמכרים כיסויים של המותג למחשבים ניידים ולסמארטפונים. בכך עשה בורלון קפיצה משמעותית, והפך מאושיית אופנה למעצב אופנה בעל כתב יד מזוהה ועולם עיצובי עשיר. ביוני האחרון השיק בורלון בשבוע האופנה במילאנו את קולקציית הגברים לקיץ 2016, ולפני שבוע וחצי את קולקציית הנשים לקיץ הבא.

תצוגות האופנה של בורלון ממגנטות אליהן קהל צעיר המזוהה עם אופנת רחוב וחיי לילה, מכורח היותו של בורלון די.ג'יי מועדונים ומסיבות פופולארי בתעשיית האופנה ומחוצה לה (צילום: gettyimages)
תצוגות האופנה של בורלון ממגנטות אליהן קהל צעיר המזוהה עם אופנת רחוב וחיי לילה, מכורח היותו של בורלון די.ג'יי מועדונים ומסיבות פופולארי בתעשיית האופנה ומחוצה לה (צילום: gettyimages)

בשיחה עם Xnet במהלך שבוע האופנה במילאנו, סיפר בורלון כי קולקציית אביב-קיץ 2016 תוצג בתל אביב בשיתוף להקת המחול L-E-V של בני הזוג שרון אייל וגיא בכר. השימוש ברקדנים על המסלול הישראלי תואם את הצגת הקולקציה גם במילאנו, כמיצג מחול מודרני שהתקיים מדי חצי שעה במשך שלוש שעות רצופות.

שרון אייל אישרה את הפרטים.

תצוגות האופנה של בורלון ממגנטות אליהן קהל צעיר המזוהה עם אופנת רחוב וחיי לילה, מכורח היותו של בורלון די.ג'יי מועדונים ומסיבות פופולארי בתעשיית האופנה ומחוצה לה. יש להניח כי תצוגת האופנה שלו בתל אביב תזרים לפתחה לא מעט ידוענים מקומיים, שישמחו להתחכך בזוהר הבינלאומי שיביא איתו בורלון אל לוח התצוגות המקומי.