טוב, אחרי סערת פוסט הציצים שלי נראה שהגיע הזמן לשבת על התחת ולשוחח קצת על עוד איבר נשי, שיש שיאמרו שחשיבותו לא נופלת מהזוג הראשון, ואם הוא לא נופל, אז חשיבותו אפילו עולה. התחת.

כן כן, עוד לא יצא לי לשמוע אישה שמביטה במראה, עושה חצי סיבוב, בוחנת ממושכות ומצקצקת לעצמה: "אוי, הישבן שלי". ממש לא. בכל הנוגע לתחת, המילה הנכונה היא תחת. לרוב היא תוקעת זוג עיניים נוגות במראה ופוסקת: "הג'ינס הזה לא יושב לי טוב על התחת".

כן, מתחקיר אישי ממושך בקרב נחקרים משני המינים ובכל הגילאים, נראה שהתחת מעניין אותנו הרבה יותר מכפי שאנו נוטים להודות. בכל שיחה עם חברים, גברים ונשים, לאורך שנות כהונתי כשדכנית-העל של החבר'ה, עלתה תמיד השאלה: האם הוא גבר של ציצים או גבר של תחת? בינתיים, אם חשוב לכם לשמוע, נרשם רוב לגברים מהסוג הראשון. אבל, אחיותיי היקרות, יש תקווה, כי המצב די צמוד. ציצים ותחת, פורגיב מיי פרנצ', הם שני האיברים שממקדים את חוויית המשיכה בין שני המינים, ויש להם מקום מרכזי ביותר בכל הנוגע לדימוי העצמי אצל נשים.

חוץ מזה - אתם הרי רואים את כל הקרדשיאן שמסביב - אי אפשר להתעלם מכך שבשנים האחרונות המניות של התחת פשוט מזנקות. אולי בגלל ביונסה הבוטילישס, או המלכה היוצאת, ג'ניפר לופז, או אפילו בגלל תופעת הטוורקינג, ששמה את התחת על מצב רטט. כל זה, בלי להתייחס בכלל לתופעות התחתים שנחשפים אלינו בפרסומות, שכאילו החליפו את המחשופים העמוקים והשופעים של פעם. בקיצור, התחת שולטטט.

A photo posted by Khloé (@khloekardashian) on

כס"תחת

גברים משתמשים במונח 'כסת"ח' כמילה נרדפת לתירוצים או ניסיונות כיסוי והתחמקות מאחריות. גם נשים משתמשות במונח הזה באותו הקשר, אבל עם תוספת: אין אישה שלא יודעת ש'כסת"ח' הוא גם שמו של הפריט - חולצה או קרדיגן, שקשור סביב המותניים ואמור להסתיר, לכסות או לטשטש כל תחת סורר.

בשביל כסת"ח כזה אני כאן בשבילכן, שתוכלו למצוא את הכיסוי המושלם לטוסיק שלכן, שייראה נפלא על תחת מכל מודל – מדגם שיר אלמליח ועד דגם קרדשיאן פורטה.

קחו המלצות לפריטים משתי קבוצות, העומדות לבחירתן של מי שרוצות להסוות: אלה שנועדו לכסות ולהרגיש נוח, לעומת אלה שמחפשות אופציות סקסיות נטולות בושה.

המטשטשות:

חצאית מידי: אפרתה

חצאית שחורה: Andy Ve Eirn

שמלת אובסייז: Fiss

חצאית נקודות: Tamar Ziv

הצמודות:

שמלת ערב: אסף פלג

חצאית בורדו: אפרתה

שמלת הדפס טרופי: אפריקן סטייל

חצאית עפרון: Tamar Ziv

לחצאיות נוספות, הקליקי כאן

ועצה אחרונה: לא משנה על מה אתן יושבות, על קטן ושרירי או גדול ועסיסי, הכי חשוב שתרגישו בפנים שהקיץ הזה גם השמש זורחת לכן משם.

שלכן,

שירלי

עקבו אחרי שירלי באינסטגרם - shirlyglick

לפוסטים קודמים: