1.

אבן שיוף של WOW Cosmetics (מחיר: 6.90 שקלים). הסרת עור קשה בסכין - אאוט, שימוש במשייפים למיניהם – אִין. לאחר המקלחת, כשהעור מתרכך, נגבי את כף הרגל ושייפי עם האבן אזורים שבהם העור גס במיוחד, כמו מסביב לעקב.

2.

עוד אופציית שיוף היא בעזרת ביצת הפדיקור של ביוטיקר (Pedican, מחיר: 6 שקלים), שזכתה לאריזה חדשה. היא מגרדת בעדינות את העור הקשה ומסירה תאי עור מתים. אלה נאספים אל מיכל הביצה, כך שגם מבעיית הלכלוך נפטרנו, ומצורפת אליה גם פצירה שמחליקה את העור.

3.

טיפול חורף לרגליים מבית SABON (כולל קרם רגליים חמאתי, 59 שקל; פילינג רגליים, 60 שקל; גרבי כותנה, 18 שקל). הטיפול מתחיל בהשריית הרגליים במים ואז עיסוי בפילינג עדין שנפטר מהשכבות המתות. לאחר ייבוש הרגליים מורחים עליהן קרם חמאתי נעים, ולסיום סיומת גורבים את גרבי הכותנה המהממים שגם שומרים על הלחות ברגליים וגם נותנים להן אוורור מלא.

4.

קרם לשיקום מיידי לעור יבש של Scholl (מחיר: 54.90 שקל, Dry Skin Instant Recovery Cream). סוף כל סוף קרם שנספג מהר בעור ומונע סיטואציות של החלקה (תרים ת'יד מי שלא חוותה נפילה כזאת). עוד פלוס שלו: כבר לאחר שימוש אחד ניתן להבחין בריכוך של העור.

5.

מארז של קרם רגליים וגרביים מבית San Francisco Soap Company (מחיר: 109 שקל). מיועד למי שרוצה שגם הטיפול הביתי שלה ייראה קלאסה. נפלנו מהיופי של המארז: מעין בית קטן עם גג מהוקצע שבו שוכן קרם עשיר בניחוח אחר ומרענן של מנטה אורגנית וזוג גרביים איכותי. גריבת הגרביים לאחר מריחת הקרם למשך כמה שעות תניב תוצאות מצוינות.

6.

מכשיר ביתי למניקור־פדיקור מקצועי של Life (מחיר: 89.90 שקל). אז טיפלת בכפות הרגליים ואת מתה למרוח את הלק האהוב, אבל לפני כן השקיעי עוד קצת בטיפוח הציפורן. הערכה כוללת את המכשיר עצמו ועוד חמישה ראשים להחלפה: ראש להחלקת הציפורן, ראש לעיצוב צורת הציפורן, דוחף עור, ראש להברקת הציפורן וראש לליטוש. שווה.

7.

קרם רגליים טיפולי של Clearance (מחיר: 129 שקל ל־75 מ"ל, Active Nail Solution). אחד האהובים עלינו: הוא מצליח לטפל בעור הרגיש ביותר, ביובש קיצוני ואפילו בעור סדוק. עוד יתרון שלו: הוא מנטרל ריחות. חשוב!

  (צילום: אפרת אשל, דן לב)

_____________________________________________________

עוד במגזין GOstyle:

  • מאיפה הסרבל הוורוד של בר רפאלי