הדוגמנית שרון גניש נבחרה להוביל את קמפיין האופנה של המעצב רונן חן לעונת אביב-קיץ 2015, כך נודע ל-Xnet. הקמפיין הנוכחי מגיע תריסר שנים לאחר שפרצה לעולם האופנה בסערה כשהצטלמה לקמפיין העולמי של ורסאצ'ה, שהזניק אותה לתודעה הבינלאומית וסימן אותה כאחת הדוגמניות הבולטות של ישראל בעשור הקודם. אלא שמאז הקמפיין ההוא, גניש נעלמה מהפריים – לא מעט בגלל סכסוך שנתגלע בינה לבין הסוכנות הקודמת שלה (רוברטו) וחוסר עניין אישי. בשנתיים האחרונות היא סללה את דרכה בחזרה אל התעשייה עם צילומים לקטלוג בגדי הים של גוטקס לקולקציית 2014 וקטלוג שמלות הכלה של המעצב רונן פראצ'ה.

עוד בערוץ האופנה

גניש, 31, המיוצגת כעת בסוכנות אלינור שחר, נשואה לאיש עסקים צרפתי ואם לשתי בנות - אמי בת הארבע ומילה בת השלוש. "הדבר שהיה לי הכי חשוב בחיים הוא להקים משפחה, וזה הבסיס הכי חשוב בשבילי", סיפרה בעבר בשיחה עם Xnet. "אף פעם לא עזבתי את המקצוע או הודעתי על פרישה. תמיד הלכתי וחזרתי. היום אני הרבה יותר פנויה לדוגמנות".

דימויים שקטים ומינימליסטיים. יעל גולדמן בקמפיין האחרון של רונן חן (צילום: דודי חסון)
דימויים שקטים ומינימליסטיים. יעל גולדמן בקמפיין האחרון של רונן חן (צילום: דודי חסון)

בשיחה נוספת שניהלנו איתה לאחרונה בסטודיו של צלם האופנה יניב אדרי, במסגרת צילומיפרויקט מיוחד של דוגמניות ישראליות מצליחות מעשורים שונים, סיפרה גניש על רצונה לשוב לדוגמנות. "אני רוצה לחזור לתודעה הבינלאומית, אבל אני לא מגיעה לבד. אני עם שתי בנות ובעל. וזה כבר סטטוס אחר מדוגמנית שחיה לבד", אמרה.

גניש תחליף בתפקיד את הדוגמנית והשחקנית יעל גולדמן, שליוותה את רונן חן ברצף משנת 2008 (בשנת 2006 הצטלמה פעמיים למותג) וכיכבה בצילומים רכים, שקטים ומינימליסטיים שהפכו למזוהים מאוד עם המעצב בשנים האחרונות. קודם לכן הובילו את המותג הדוגמניות גלית גוטמן ואילנית לוי – כאשר האחרונה זכתה למטמורפוזה בלתי נשכחת בניצוחו של צלם האופנה אייל נבו. יש להניח כי מטמורפוזה דומה יעשו גם הצלמים החדשים שהופקדו על הקמפיין, גיא כושי ויריב פיין, הידועים ביצירת דימויים סקסיים ונועזים. השילוב בין גניש לבין צמד הצלמים, צפוי להציג רונן חן אחר מזה שהורגלנו אליו.

רונן חן. נמצא בשנה האחרונה במגמה של שינוי (צילום: איתי סיקולסקי)
רונן חן. נמצא בשנה האחרונה במגמה של שינוי (צילום: איתי סיקולסקי)

בכלל, נראה כי חן נמצא בשנה האחרונה במגמת שינוי, ולצד השקת קולקציית מסלול ראשונה ואפלה בשבוע האופנה אשתקד, הוא הסב את הבוטיק שלו ברחוב דיזנגוף בתל אביב לחנות קונספט שבה נמכרת קולקציה נפרדת בעיצובו ועשה מספר שינויים ארגוניים בעסק. הבחירה בגניש היא מקורית ואמיצה, ומוסיפה למותג את האפיל הסקסי שעד כה נפקד ממנו.

מרונן חן נמסר בתגובה: "שרון גניש תחליף את הפרזנטורית שלנו מזה שבע עונות, יעל גולדמן. אני רוצה להודות ליעל, שהיתה שותפה להצלחה שלנו בארץ ובחו"ל, ולקבל בברכה את שרון, אישה חזקה ומלאת סטייל אישי, שהיא דוגמנית בינלאומית מצליחה המייצגת בעיניי ערכים של יופי בינלאומי".