שבוע בלבד חלף מאז חזינו ב-Xnet את התחזקותה של מגמת האחיות בשנת 2015, ועולם האופנה כבר מוכיח את התחזית עם קמפיין נוסף שחוגג את בריכת הגנים המשפחתית של זוג אחיות, ולא סתם אחיות, אלא של בנות משפחת ג'אגר, הנחשבות לאצולה של ברנז'ת האופנה.

עוד בערוץ האופנה

הבוקר נחשף ברשת קמפיין אביב-קיץ 2015 של בית האופנה הצרפתי סוניה ריקל, ובו מככבות האחיות אליזבת (ליזי) ג'אגר, 30, וג'ורג'יה מיי ג'אגר, 22, בנותיהם של דוגמנית העל המיתולוגית ג'רי הול וסולן להקת הרולינג סטונס, מיק ג'אגר. השתיים כבר הופיעו יחד בתצוגת אביב-קיץ 2015 של המותג, שנערכה בספטמבר האחרון, אולם הופעתן המשותפת בקמפיין תפסה את התעשייה בהפתעה. זהו הקמפיין המשותף הראשון של האחיות ג'אגר, והוא מופיע לאחר שבקיץ האחרון הצטלמה ליזי יחד עם אמה לקמפיין חברתי הקורא להצלת דגי ים.

ההורים הגאים: ג'רי הול ומיק ג'אגר (צילום: gettyimages)
ההורים הגאים: ג'רי הול ומיק ג'אגר (צילום: gettyimages)

לדברי ג'ולי דה ליברן, המנהלת הקריאטיבית החדשה של המותג סוניה ריקל, שהקמפיין הנוכחי הוא הראשון בניצוחה, הבחירה באחיות ג'אגר נבעה מהרצון לשמר את האפיל המשפחתי של בית האופנה. אגב, זו גם הסיבה שהצילומים של יורגן טלר נעשו ברחובות הסמוכים לסטודיו ולבוטיק של ריקל ברובע ה-6 בפריז. בראיון למגזין הבריטי "דייזד אנד קונפיוזד" הסבירה דה ליברן "אמן של הדוגמניות, ג'רי הול, צעדה עבור המותג סוניה ריקל פעמים רבות, וכילדות נהגו שתי האחיות להסתובב הרבה בבוטיק. יורגן טלר צילם אותן במראה ספונטני מחוץ לבוטיק, ואני מאוד אוהבת את האנרגיה שלהן ואת יופיין המיוחד. הקמפיין מספר סיפור של משפחה, וגם סיפור של עסק משפחתי".

משפחה מיוחסת. אליזבת (ליזי) וג'ורג'יה מיי ג'אגר  (צילום: gettyimage)
משפחה מיוחסת. אליזבת (ליזי) וג'ורג'יה מיי ג'אגר (צילום: gettyimage)

כאמור, בשנה האחרונה הוצף עולם הדוגמנות באחיות של - מקארה דלווין, אחותה הקטנה של פופי, דרך קנדל ג'נר (אחותה למחצה של קים קרדשיאן), ועד לוטי מוס, בת ה-16, ממשיכת דרכה של אחותה קייט, שהופיעה לאחרונה בקמפיין של קלווין קליין. בשנה שעברה כבר זכינו לראות את אולימפיה קמפבל בת ה-18 יחד עם אחותה אידי קמפבל בקמפיין משותף לבית האופנה לנוון. עכשיו הגיע תורן של האחיות ג'אגר להתאחד למען קמפיין ולהוכיח שוב את הפוטוגניות המשפחתית. לטעמנו מדובר בצמד המוצדק ביותר במגמה הגורפת.