הקמפיין החדש של בית האופנה האיטלקי מוסקינו, שהופץ אמש (שני) בעולם, גורם למותג לא מעט מבוכה. בתמונת הקמפיין שצילם סטיבן מייזל מככבות שלוש דוגמניות עכשוויות בולטות: הולי-מיי סאקר, סאשה לוס ואנה אוורס. השלוש מצולמות בשחור-לבן תוך כדי תנועה, כשבידיהן התיקים החדשים של המותג. אך השאלה שעלתה הבוקר היא לא האם ישחזר מוסקינו את ימי ה-It Bag שלו משנות ה-90, אלא לאן נעלמה הרגל של הדוגמנית סאשה לוס.

לוס היא הדוגמנית האמצעית בצילום, וכפי שאפשר לראות בתמונת הקמפיין, הרגל שלה נחתכה בפוטושופ ונעלמה מהתצלום הסופי. מה שקיבלנו זה שלוש דוגמניות, חמש רגליים. מחברת מוסקינו לא יצאה בינתיים תגובה לגבי הטעות המביכה, ויש רק להאמין כי בקרוב תשוב הרגל של לוס למקומה.

עוד בערוץ האופנה

תקלות פוטושופ אינן דבר חדש בתעשיית האופנה, ומדי חודש מצטרפים לרשימת התאונות הוויזואליות לא מעט מותגים וידועניות, שמעודף שיפורים והצרת היקפים זוכים למראה מעוות ומביך. מצד שני, זה משחק ילדים לעומת הפרצוף החדש של רנה זלווגר.

לאן נעלמה היד? פרסומת של אולד נייבי
לאן נעלמה היד? פרסומת של אולד נייבי

העונה, למשל, נמצאו טעויות פוטושופ מביכות אצל לא מעט חברות אופנה גדולות. במודעה של חברת אולד נייבי מצולמות שתי דוגמניות, שחורה ולבנה, בשמלות צבעוניות של המותג. מבט נוסף בתמונה מגלה כי ידה השמאלית של הדוגמנית השחורה נעלמה מהתמונה. בחישוב מהיר קיבלנו שתי דוגמניות ושלוש ידיים.

תעלומת האיברים החסרים. ויקטוריה'ס סיקרט
תעלומת האיברים החסרים. ויקטוריה'ס סיקרט

טעות מביכה נוספת שמורה לרשת הבוטיקים אורבן אאוטפיטרס. בקמפיין החורף האחרון של המותג רואים דוגמנית נשענת על קיר, לבושה קרדיגן אפור ארוך. שמחנו לגלות את היציבה של הדוגמנית והמראה הנונשלנטי. בכל זאת, לא כל כך קל לעשות את זה על רגל אחת בלבד. איברים גדועים התגלו גם באתר האונליין של חברת ויקטוריה'ס סיקרט, שם הופיעה דוגמנית ללא יד בחולצת פולו אדומה. כולנו תקווה שעד הקיץ יוחזרו כל האיברים החסרים לדוגמניות, שגם ככה תופסות רק מקום מינימלי ביותר במרחב.