קייט מידלטון אומנם כבר ביקרה כמעט בכל נקודה בגלובוס – מאפריקה ועד ניו זילנד, אך מזמן לא נראה סיבוב תלבושות מרשים כמו זה שליווה אותה, את בעלה הנסיך וויליאם ואת הבטן החדשה, בבילוי בניו יורק. לטיול בן שלושת הימים קדמו הכנות וציפיות רבות, בהן גם ידיעות על כך שנאסר על בני המזל שיזכו לפגוש את הדוכסית ובן זוגה ללבוש פריטי נורמקור לא מלכותיים כמו מכנסי ג'ינס. עם זאת, בין המפגשים עם מישל אובמה, הילרי קלינטון, ג'יי זי וביונסה, הספיקה מידלטון עצמה להשחיל לתלבושות הקלאסיות שלה לא מעט אמירות אופנתיות מסקרנות של מעצבים בריטים ואמריקאים. שלושה ימים, שישה אאוטפיטים – מה למדנו מהלוקים של אושיות האופנה המלכותית בניו יורק.

עוד בערוץ האופנה

יום ראשון

בערב: הגעה למלון בניו יורק

התלבושת: מעיל טוויד בגוון יין של מותג בגדי ההיריון הבריטי סרפין, תיק קלאץ' ונעלי עקב של סטיוארט ויצמן. פיסת טריוויה: מידלטון לבשה שמלה של סרפין גם לצילום הרשמי הראשון שלה עם הנסיך ג'ורג', ומאז שולשו מכירות המותג.

מה למדנו? יין זה לא רק משקה. חברת תחזיות הצבע פנטון הודיעה השבוע כי גוון המרסלה הולך להיות הצבע הרשמי לשנת 2015, ונראה כאילו מידלטון קיבלה את הידיעה לפני כולם. הדוכסית בחרה בגוון סגלגל יותר של בורדו, אך היא מוכיחה כאן שוב כי היא מודעת לטרנדים העכשוויים ולא מתעלמת מהם גם כשהיא רוקחת עם הסטייליסטיות המתחלפות שלה תלבושות קלאסיות.

יום שני

ביום: פגישה עם אשתו של ראש העיר, שירליין מקריי

התלבושת: מעיל-שמלה בצבע שחור עם גימורים לבנים מהאתר matches.com, שכמובן הפך מיד לסולד אאוט.

מה למדנו? טרנד הסיקסטיז עדיין איתנו, והוא מחמיא מאוד גם לנשים בהיריון. מראה מוצלח ואלגנטי של מידלטון.

בוקר שני: מידלטון חוזרת לסיקסטיז (צילום: gettyimages)
בוקר שני: מידלטון חוזרת לסיקסטיז (צילום: gettyimages)

בערב: משחק של ה-NBA בברוקלין

התלבושת: מעיל טוויד כהה של המעצבת טורי בורץ'.

מה למדנו? אפילו קייט מידלטון מפספסת לפעמים. הפעם היא שמרה על המראה המחויט והמהוגן דווקא כשבילתה במשחק כדורסל ופגשה את ביונסה, במקום לבחור במכנסי ג'ינס קוליים וחולצת פסים – פריטים שאיתם היא מצולמת באנגליה לא מעט.

יום שלישי

בבוקר: ביקור במוזיאון לזכר אירועי ה-11 בספטמבר

התלבושת: מעיל ורוד בוהק של המותג הבריטי מלברי ונעלי עקב של ג'ימי צ'ו.

מה למדנו? מזג האוויר אומנם רטוב וקודר, אך זו לא סיבה לוותר על מראה בוהק ורענן עם צבע ורוד מסטיק. מצד שני, זו בחירה מעט מוזרה דווקא לביקור באתר זיכרון. לדעתנו, היה מוטב שמידלטון תלבש את מעיל הטוויד הכהה של טורי בורץ' למוזיאון ותיקח את המעיל הוורוד הבוהק למשחק הכדורסל.

צהרי שלישי: מדים שחורים ושרשרת דומיננטית (צילום: gettyimages)
צהרי שלישי: מדים שחורים ושרשרת דומיננטית (צילום: gettyimages)

אחר הצהריים: פגישה עם ג'נה ליונס, המנהלת הקריאטיבית של המותג האמריקאי ג'יי קרו, במסגרת אירוע לעידוד יצירתיות

התלבושת: שמלה שחורה עם צווארון גולף, גם היא של מותג בגדי ההיריון סרפין, ושרשרת העשויה טבעות מטאליות.

מה למדנו? תמיד אפשר לסמוך על שרשרת דומיננטית. כשהגיעה מידלטון לפגוש את דוכסית השיק של ניו יורק, ג'נס ליונס, היא ידעה לוותר על המראה המכובד מדי ולהסתפק במדים השחורים של תעשיית האופנה בתוספת תכשיט עם נוכחות.

בערב: ארוחת ערב רשמית במוזיאון המטרופולין

התלבושת: שמלה של ג'ני פקהאם.

מה למדנו? יצירתיות זה חשוב, אך באירועים רשמיים חשובים – עדיף ללכת על המוכר והבטוח. עבור מידלטון, אין מוכר ובטוח יותר מהמעצבת החביבה עליה, ג'ני פקהאם.