לצד מכנסי הטרנינג, הצבע בורדו וקים קרדשיאן, נראה שאין טרנד לוהט יותר בחודשים האחרונים מלהיות הבן או הבת של כוכב ניינטיז לוהט. אל דילן פן, בתם של שון פן ורובין רייט, ונבחרת הכדורגל הפוטוגנית שמגדלים ויקטוריה ודיוויד בקהאם, מצטרף עכשיו עוד "בן של" אופנתי במיוחד – ג'ק קילמר, 18, בנו של השחקן האמריקאי ואל קילמר והשחקנית האנגלייה ג'ואן וויילי, שנפגשו על סט הסרט "ווילו והנסיכה".

>> הורידו כאן את האפליקציה החדשה של Xnet לאייפון או לאנדרואיד

קילמר הצעיר והכחוש כבר זכה למנת פלאשים הגונה כשנבחר בחודש יוני האחרון על ידי המעצב הדי סלימן להופיע בתצוגת הגברים של סאן לורן פריז, והשבוע הוא כובש ציון דרך נוסף ומככב בצילומי קמפיין הגברים החדש של בית האופנה. בתמונות שפורסמו מצולם קילמר בחזה חשוף ושפתיים משורבבות, ונראה מעט כמו אביו בתקופת הצילומים לסרט "הדלתות". מאחורי המצלמה, אגב, עמד סלימן עצמו.

עוד בערוץ האופנה

דומה לאבא? קילמר בקמפיין החדש של סאן לורן פריז
דומה לאבא? קילמר בקמפיין החדש של סאן לורן פריז

היפיוף הג'ינג'י פרץ לתודעה הציבורית בשנה שעברה, כאשר כיכב לצד אמה רוברטס בסרט "פאלו אלטו", שביימה ג'יה קופולה על פי ספרו של ג'יימס פרנקו. "אני לא חושבת שהוא בכלל תכנן להיות שחקן", סיפרה בראיון ל-Teen Vogue קופולה, שפגשה את קילמר לראשונה כשהיה בכיתה א'. "הייתי ממש צריכה לתחמן אותו לקחת את התפקיד".

כעת נראה כי ההתנסות הראשונית במשחק הופכת במהירות לקריירה, עם שני תפקידים בסרטים שאמורים לצאת לאקרנים ב-2015 ומחזקים את מעמדו האופנתי הפורח. באחד מהם, למשל, שבו משתתפת גם השחקנית אל פנינג, הוא משחק אנדרוגינוס –דמות שנולדה עם איברי רבייה של שני המינים. אם לוקחים בחשבון את ההתלהבות של עולם האופנה ממשחקי מגדר והצלחתם בחו"ל של דוגמנים כמו אנדריאה פז'יק וסתיו סטרשקו, אין פלא שהמגזינים והאתרים הגדולים בעולם כבר ממהרים להכתיר אותו כמלך האינדי החדש.

כבר לא מזכיר את ג'ים מוריסון: האב ואל קילמר (צילום: gettyimages)
כבר לא מזכיר את ג'ים מוריסון: האב ואל קילמר (צילום: gettyimages)

המראה העדין והענוג של קילמר נשמר גם מחוץ למסך, עם סגנון לבוש קליל ומינימליסטי המתובל בנגיעות של גראנג', ותספורת של קארה ניינטיז שמאיר את הלוק כולו ומבדיל אותו משחקנים צעירים אחרים. בתקופה זו של חזרה נוסטלגית לשנות ה-90, אין ספק כי קילמר מביא איתו רוח נעורים צעירה, פגיעה ונוגעת ללב.